@Anty_Chryst: Samoocena ci spadnie gdzieś tak dopiero po miesiącu, ale wszystko zależy od psychy. Po dwóch miesiącach o tej grubej powiesz "20 zbędnych kg to nie nadwaga", a o matce z dzieckiem, że "przecież jedno dziecko to nie problem". Lepiej jak najszybciej usunąć to badziewie i szukać w realu.
  • Odpowiedz
@prosper8: Na początku tindera w Polsce tak z 6-8 lat temu było to na luzie możliwe. Teraz też można znaleźć ale musisz byc naprawdę te pare punktów lepszy od dziewczyny bo inaczej hipergamia nie da jej spokoju.
  • Odpowiedz
@SquarexLoserLover Mordo, będę brutalny. Lochy na Tinderze mają gdzieś te atuty, które wymieniłeś, bo nie zostaniesz nawet dopuszczony w żaden sposób do ich zaprezentowania. Na tle Chadów, do których mają one tam dostęp od ręki, na fotkach wypadniesz kiepsko, przez co nie przejdziesz tam nawet wstępnej selekcji jaką jest matchowanie.
Daruj sobie Tindera, bo w Twojej sytuacji poleci Ci w dół tylko pewność siebie.
  • Odpowiedz
Dlaczego niektóre otyłe laski dodają tylko zdjęcia portretowe? Po pierwsze, przecież to i tak da się rozpoznać. Po drugie gdyby dodała chociaż jedną fotkę, która przedstawia ją w całości to oszczędziłaby sobie czasu i nerwów. Czy one serio liczą, że jakiś facet zakocha się w jej charakterze (o ile jest to możliwe przez czat) i będzie miał całkowicie wywalone na wygląd? Oczywiście znajdą się i tacy. I tu dochodzimy do sedna. Już
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StevenGrant: Dużo w tym prawdy. Byłem teraz na wyjeździe i poznałem taką jedną. Widywaliśmy się codziennie, każdego dnia jakieś rozmowy, potem spotkania na plaży, ukradkowe spojrzenia, uśmiechy. Jakaś drobna wymiana upominków, pożegnanie - to miało swój klimat, poczułem coś podobnego jak za czasów szkoły/studiów. A dlaczego o tym wspominam? Bo właśnie kiedyś tak to wyglądało, za czasów gdy miało to swoją magię. Co było tajemnicą tej magii? Ano właśnie ten
  • Odpowiedz
@StevenGrant: Niewłaściwa teza :) Ludzie mogą się sobie po prostu spodobać i już. Trochę szkoda mi związków, które dobrały się "z rozsądku". Oczywiście najfajniej gdy ta magia jest. I na to większą szansę masz na żywo. Ale równie dobrze możesz poznać na żywo i wejść w związek "z rozsądku", a poznać online i zakochać się po uszy :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@navaare: W sensie poznając kogoś, od razu mówisz "jesteś brzydka, nie podobasz mi się"? xD Tak jak napisała mirabelka wyżej, często zaczyna się od zwykłej znajomości i rozmów, a dopiero potem ludzie zauważają, że coś może z tego być, oprócz wyglądu liczy się też przecież mnóstwo innych rzeczy i ja bym np. wolała, żeby ktoś poleciał na mnie za moje cechy charakteru, zachowanie, poglądy itp. i to komplementował, a nie
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rozowyslonikx: Mnie trochę śmieszy, że w XXI wieku ktoś jeszcze patrzy na różnicę wieku skoro już nawet związki jednopłciowe są niczym nadzwyczajnym, ale jak jest różnica wieku 10 lat to od razu stary dziad z młodą, albo stara baba z młodym xD Ja mam ustawione 18-36 i niektóre trzydziestki są bardziej zadbane jak dwudziestki. Ja mam 27.
  • Odpowiedz
Jak mnie w-------ą już te typiary na badoo. Większość niby po studiach, a w zainteresowaniach #relaks #muzyka. To są zainteresowania? A jak zapytasz jakiej muzyki słucha to dostaniesz odpowiedź, że radia. Inna miała w zainteresowaniach kinematografię to się jej pytam czemu nie poszła na filmówkę, a ona, że lubi oglądać filmy, a nie je tworzyć. To ja na to, że wybrała w takim razie zły tag to
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak tak dziaj sobie odpaliłem Badoo i przeglądałem profile tych całych księżniczek co wypisujcie,że szukają Chada to powiem wam jedno niewiem czy mój stolec poranny nie prezentuje się lepiej niż te puste parchate suki które tam siedzą dlatego od razu usunąłem ten ściek i siedzę sobie w loży na imprezie z fajnymi suczkami a nie z jakimiś pasztetami dalej jej podbijajcie efo spermiarze xd
#badoo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rozowyslonikx: Źle, wyglądają tylko ci którzy o siebie nie dbają, lub ewentualnie przegrali na loterii genetycznej. Ja, mając 36 lat, czuję się dużo młodziej niż moi rówieśnicy, i młodziej wyglądam. Mając 34 lata poznałem nową dziewczynę która miała lat 19, i byliśmy ze sobą w związku przez dwa lata.
  • Odpowiedz