Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Pozytywny_gosc: Mam koleżankę taką 8+/10 i ma dużo atencji ale od typów poniżej jej ligii, także to tylko ją w-----a xDD. Ale dobrze jej tak. U niej ten problem, że wgl nie prowadzi social mediow. Kiedyś prowadziła ale teraz na studiach wszystko ma usunięte i nawet story rzadko wrzuca.
Dlatego laski mają takie parcie na szkło na insta, tiktokach itp. Mają przez to wieksze szanse na bycie zauważoną przez bogatego
Dlatego laski mają takie parcie na szkło na insta, tiktokach itp. Mają przez to wieksze szanse na bycie zauważoną przez bogatego
@LadnyChlopczyk: juz nie prowadzi social mediow? To jak sobie radzi z drastycznym spadkiem atencji? Popadła w głęboką depresję #pieklokobiet ?
- 0
Podzielę się moimi spostrzeżeniami z tej apki. Już od dawna jej nie zakładałem, ale pamiętam że plusem było to że można było skasować i szybko nowe założyć, ale chyba też miało jakiś algorytm bo przy całkowicie pierwszym założeniu było z 20 polubień, a przy drugim i kolejnych nie więcej jak od 1-3 polubień. Największa dla mnie zagadką były dziewczyny które mieszkały bardzo daleko a mimo to prawie za każdym razem dawały lajka
skoro 3 dziewczyny 8/9/10
@sols: Nie wiem jak oceniasz ale dziewczyny 8+/10 to dziewczyny o urodzie modelek i instagramowych gwiazd a nie szczupła dziewczyna z ładną buzią. Taka to jest 7/10.
Przypominam również, że kiedy Ty ekscytujesz się 3 fajnymi parami one mają tych par od cholery i praktycznie każda dla nich jest quality bo kobiety są bardzo wybredne - lajkują około 2% profili, które przewijają kiedy faceci dają lajka prawie 50%.
@sols: Widocznie są średni - sam zwykle mam podobne "osiągnięcia" na tinderze czyli około 20~ like i maksymalnie drugie 20 par, więc to słaby wynik.
Gdzie się spotykacie jesienią i zima?
Wiadomo, fajny park o tej porze roku potrafi zrobić klimat no ale przy 7 stopniach nie będziecie spacerować 2h xd
Restauracje puby itp tez mogą się przejść.
Kino teatr? Chodzi mi bardziej o jakieś drugie, trzecie i kolejne spotkanie
Zima fajnie wypadają łyżwy, na narty to chyba za poważny ruch xd
Miasto powiatowe 200k
#tinder #badoo #randkujzwykopem
Wiadomo, fajny park o tej porze roku potrafi zrobić klimat no ale przy 7 stopniach nie będziecie spacerować 2h xd
Restauracje puby itp tez mogą się przejść.
Kino teatr? Chodzi mi bardziej o jakieś drugie, trzecie i kolejne spotkanie
Zima fajnie wypadają łyżwy, na narty to chyba za poważny ruch xd
Miasto powiatowe 200k
#tinder #badoo #randkujzwykopem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@StevenGrant: Szanuj się, opie.
- 1
@Grzegorz_Daun: wtf
- 212
- 1197
@Grzegorz_Daun: nie szuka nikogo, ale można się nawet spotkać hihi
- 832
@Grzegorz_Daun: nie szuka nikogo konkretnego, no ale jak ktoś będzie przystojny i będzie się miło pisało, to można rozwijać znajomość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zmieniłem dzisiaj filtry na FB Randki promień 60 i wiek do 32 (ja 27). Muszę przyznać, że wyskoczyło mi sporo atrakcyjnych 32 latek. Część z nich to oczywiście matki. Jakie macie doświadczenia? Młodziak ma szansę u starszej?
#badoo #tinder #facebookdating #rozowepaski
#badoo #tinder #facebookdating #rozowepaski
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@StevenGrant: No szuka jakiegos chlopa do spedzania czasu ale bez wielkich planow. Jesli chodzi o ten zamkniety rozdzial to pewnie po prostu nie ma ochoty sluchac o tym, ze nadal tesknisz za byla dziewczyna albo, ze twoja ex zona Cie niszczy psychicznie bo nie daje Ci sie spotykac z dzieckiem na ktore placisz alimenty.
TLDR: Kobiety nie chca facetow z problemamy bo sa zajete swoimi a od faceta oczekuja, ze
TLDR: Kobiety nie chca facetow z problemamy bo sa zajete swoimi a od faceta oczekuja, ze
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@szczeki32: wnioskuje po przeczytaniu, ze laska przejęła nad tobą inicjatywę. Spróbuj jutro trochę odważniej bo myśle ze laska niczego Ci nie odmówi xd
- 1
@StevenGrant: 22 ja 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Widziałem, że pisaliście o prime time dla facetów. A czy nie sądzicie, że dla lasek 18-23 największym atutem jest młodość? Teraz nikomu nie przeszkadza, że są pryszczate, bo ważne, że ma młode elastyczne ciało. A co będzie później? W przedziale wiekowym 24-29 trudno będzie się wyróżnić z tłumu.
#badoo #tinder #rozowepaski
#badoo #tinder #rozowepaski
konto usunięte via Android
- 2
@StevenGrant zgadzam się, jak będę miała z 25 lat to już koniec będzie xD juz jestem gotową na wieczną samotność, jak będę miala chlopa i tak zostawi dla młodszej cipki, związki i randkowanie są bez sensu
@StevenGrant:
Bliżej mi do tej 18 niż do 25, natomiast starsi faceci w większości nie traktują młodszych dziewczyn na poważnie, a do długoterminowych związków wolą jednak kogoś w przybliżonym wieku, za duża przepaść pokoleniowa, więc trochę p--------z
W sensie lepsza średnia 18 niż atrakcyjna 25
Bliżej mi do tej 18 niż do 25, natomiast starsi faceci w większości nie traktują młodszych dziewczyn na poważnie, a do długoterminowych związków wolą jednak kogoś w przybliżonym wieku, za duża przepaść pokoleniowa, więc trochę p--------z
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Chodzę biegać do parku, do muzeum, kina, galerii
@AnonimoweMirkoWyznania:
Dlaczego chodzisz biegać w takie miejsca?
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo primetime po 30 u faceta to jeden z trzech największych cope jakie istnieją. To zwykły marketingowy wymysł forsowany przed PUA i coachów od rozwoju osobistego, żeby mieli na czym zarabiać, a został później podchwycony przez redpillersów. Tak, po trzydziestce często przeciętny facet może mieć lepiej niż przed trzydziestką, bo się wykształci, zdobędzie odpowiedni zawód/założy firmę i będzie miał kasę, może nawet zacznie o siebie bardziej dbać w imię
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@albo_wutka_albo_buk: Ale ja nie liczę na nic. Jak będzie miała mnie dość to po prostu nie będzie odpisywać. Dziwi mnie tylko, że szuka frajerów, a ostatnie foto na insta dodała w tamtym roku.
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kodzirasek: To jakieś zwykle chłopaki piszą, damskiprzegryw polega na tym że Chada nie mogą wyrwać
- 26
@anonanonimowy321: damski przegryw polega na tym, ze skakały po mniej niż 10 bolcach w życiu, mąż/chłopak/narzeczony nie zarabia co najmniej 8 tys i była w mniej niż 5 krajach na wakacjach
#anonimowemirkowyznania
Wróciłem sobie na Tinder po 3 latach. Te same zdjęcia co kiedyś ustawiłem. I o ile trzy lata temu jakiegoś szału dużego nie było, bo tak średnio 30 par w miesiącu i takie dziewczyny w skali 5-6 z reguły to teraz jest straszny dramat. Prawie żadnych par a jeżeli już to jest tragedia. Aż tak się standardy podniosły?
#tinder #pytanie #kiciochpyta #badoo
Wróciłem sobie na Tinder po 3 latach. Te same zdjęcia co kiedyś ustawiłem. I o ile trzy lata temu jakiegoś szału dużego nie było, bo tak średnio 30 par w miesiącu i takie dziewczyny w skali 5-6 z reguły to teraz jest straszny dramat. Prawie żadnych par a jeżeli już to jest tragedia. Aż tak się standardy podniosły?
#tinder #pytanie #kiciochpyta #badoo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś po prostu trzy lata starszy.
#anonimowemirkowyznania
Nie wiem co jest ze mną nie tak. Mam 23 lata, nigdy nie bylem w zwiazku. Wygladam w miare dobrze, wspolzylem z kilkoma fajnymi dziewczynami, ale do zadnej z nich nie czulem czegos wiecej. Za to dzisiaj odpuliła mnie juz chyba piąta laska, na ktorej mi na prawde zalezalo, i mialem nadzieję ze cos z tego bedzie. Mam wrażenie, ze im bardziej mi zalezy tym mniejsze mam szanse. A
Nie wiem co jest ze mną nie tak. Mam 23 lata, nigdy nie bylem w zwiazku. Wygladam w miare dobrze, wspolzylem z kilkoma fajnymi dziewczynami, ale do zadnej z nich nie czulem czegos wiecej. Za to dzisiaj odpuliła mnie juz chyba piąta laska, na ktorej mi na prawde zalezalo, i mialem nadzieję ze cos z tego bedzie. Mam wrażenie, ze im bardziej mi zalezy tym mniejsze mam szanse. A
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Felixu: chłop, któremu odpowiedziałeś szuka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Eteres: @HowHigh: @Pozytywny_gosc: @daro1: Problem w tym, że samospełniające się proroctwo nie działa w przypadku pozytywnego myślenia, a jedynie negatywnego, wiele badań to potwierdza. Kanadyjscy naukowcy przebadali też afirmacje i okazało się, że w praktyce są one bardzo szkodliwe, ponieważ zwiększają stan napięcia i nerwic. Odrzucenie podstawowego fakt, że uroda na ogromne znaczenie jest naiwne i chamskie.
@HowHigh:
Bzdura. Nie da się. No chyba, że ktoś chce zostać beciakiem. Popatrz na Kaczyńskiego. Bez wątpienia ma status, ale raczej baby się za nim uganiają, a jak przychodzi co do czego, kiedy można zarzucić mu, jak wiele złego zrobił dla Polski, to normictwo i tak wyjeżdża z tym, że jest kurduplem i prawiczkiem.
Urodę, przynajmniej u faceta, da się zastąpić statusem.
Bzdura. Nie da się. No chyba, że ktoś chce zostać beciakiem. Popatrz na Kaczyńskiego. Bez wątpienia ma status, ale raczej baby się za nim uganiają, a jak przychodzi co do czego, kiedy można zarzucić mu, jak wiele złego zrobił dla Polski, to normictwo i tak wyjeżdża z tym, że jest kurduplem i prawiczkiem.
Andrew Tate - rigcz czy rak? Warto słuchać tego jegomościa?
#redpill #tinder #zwiazki #badoo #randkujzwykopem #wychodzimyzprzegrywu
#redpill #tinder #zwiazki #badoo #randkujzwykopem #wychodzimyzprzegrywu
@paruweczkowy_kapitalista: rak z przerzutami!
@paruweczkowy_kapitalista: Sam nie umiesz ocenić?
@gzymspiwniczny: Standardowo i sprawdzonym tekstem na który każda odpisuje i chce się odrazu umówić mianowicie Hej Cipcia
Powiedz jej ze masz psa imieniem szarik i jeździsz T34
A jutro idę randkę, tak jak widać sam zostałem zaproszony ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście zdam relacje jak było. Idę z nastawieniem żeby fajnie spędzić godzinę dwie i tyle, zobaczymy jak wypali #tinder #badoo #randkujzwykopem
źródło: comment_16629978716z3fezyOVIQvI2x4jZr3NT.jpg
Pobierz























#samotnosc #zwiazki #tinder #badoo #poznawajzwykopem
Z przekazem się zgadzam, prócz tego słowa "nigdy". Po prostu takie szukanie "na siłę" może skutkować np. złym towarzystwem, ale