@IsDaddyHome: Musiałam przeczytać ze dwa razy, żeby zrozumieć która część tej wypowiedzi odnosi się do jakiego orzeczenia. Masz problemy ze składnią.

Próba poznawania nowych ludzi, gdzie głównym powodem działania jest samotność, moim zdaniem nigdy nie jest dobrym pomysłem. A czemu? Ponieważ poznajesz wtedy trochę na siłę, bo cię samotność ciśnie.


Z przekazem się zgadzam, prócz tego słowa "nigdy". Po prostu takie szukanie "na siłę" może skutkować np. złym towarzystwem, ale
  • Odpowiedz
@StevenGrant: nie trafiłeś na fajne okazy i tyle ja bym tego nie przekładał na wszystkie dziewczyny które tam mozna poznać, a że mają kija w dupie, może gorszy dzień to olewać i tyle, otwarci, przyjaźni ludzie tak się nie zachowują a raczej takich szukasz prawda?
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Mam koleżankę taką 8+/10 i ma dużo atencji ale od typów poniżej jej ligii, także to tylko ją w-----a xDD. Ale dobrze jej tak. U niej ten problem, że wgl nie prowadzi social mediow. Kiedyś prowadziła ale teraz na studiach wszystko ma usunięte i nawet story rzadko wrzuca.

Dlatego laski mają takie parcie na szkło na insta, tiktokach itp. Mają przez to wieksze szanse na bycie zauważoną przez bogatego
  • Odpowiedz
Podzielę się moimi spostrzeżeniami z tej apki. Już od dawna jej nie zakładałem, ale pamiętam że plusem było to że można było skasować i szybko nowe założyć, ale chyba też miało jakiś algorytm bo przy całkowicie pierwszym założeniu było z 20 polubień, a przy drugim i kolejnych nie więcej jak od 1-3 polubień. Największa dla mnie zagadką były dziewczyny które mieszkały bardzo daleko a mimo to prawie za każdym razem dawały lajka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skoro 3 dziewczyny 8/9/10


@sols: Nie wiem jak oceniasz ale dziewczyny 8+/10 to dziewczyny o urodzie modelek i instagramowych gwiazd a nie szczupła dziewczyna z ładną buzią. Taka to jest 7/10.
Przypominam również, że kiedy Ty ekscytujesz się 3 fajnymi parami one mają tych par od cholery i praktycznie każda dla nich jest quality bo kobiety są bardzo wybredne - lajkują około 2% profili, które przewijają kiedy faceci dają lajka prawie 50%.
  • Odpowiedz
Gdzie się spotykacie jesienią i zima?
Wiadomo, fajny park o tej porze roku potrafi zrobić klimat no ale przy 7 stopniach nie będziecie spacerować 2h xd
Restauracje puby itp tez mogą się przejść.
Kino teatr? Chodzi mi bardziej o jakieś drugie, trzecie i kolejne spotkanie
Zima fajnie wypadają łyżwy, na narty to chyba za poważny ruch xd
Miasto powiatowe 200k
#tinder #badoo #randkujzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StevenGrant: No szuka jakiegos chlopa do spedzania czasu ale bez wielkich planow. Jesli chodzi o ten zamkniety rozdzial to pewnie po prostu nie ma ochoty sluchac o tym, ze nadal tesknisz za byla dziewczyna albo, ze twoja ex zona Cie niszczy psychicznie bo nie daje Ci sie spotykac z dzieckiem na ktore placisz alimenty.

TLDR: Kobiety nie chca facetow z problemamy bo sa zajete swoimi a od faceta oczekuja, ze
  • Odpowiedz
Widziałem, że pisaliście o prime time dla facetów. A czy nie sądzicie, że dla lasek 18-23 największym atutem jest młodość? Teraz nikomu nie przeszkadza, że są pryszczate, bo ważne, że ma młode elastyczne ciało. A co będzie później? W przedziale wiekowym 24-29 trudno będzie się wyróżnić z tłumu.
#badoo #tinder #rozowepaski
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StevenGrant zgadzam się, jak będę miała z 25 lat to już koniec będzie xD juz jestem gotową na wieczną samotność, jak będę miala chlopa i tak zostawi dla młodszej cipki, związki i randkowanie są bez sensu
  • Odpowiedz
@StevenGrant:

W sensie lepsza średnia 18 niż atrakcyjna 25

Bliżej mi do tej 18 niż do 25, natomiast starsi faceci w większości nie traktują młodszych dziewczyn na poważnie, a do długoterminowych związków wolą jednak kogoś w przybliżonym wieku, za duża przepaść pokoleniowa, więc trochę p--------z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo primetime po 30 u faceta to jeden z trzech największych cope jakie istnieją. To zwykły marketingowy wymysł forsowany przed PUA i coachów od rozwoju osobistego, żeby mieli na czym zarabiać, a został później podchwycony przez redpillersów. Tak, po trzydziestce często przeciętny facet może mieć lepiej niż przed trzydziestką, bo się wykształci, zdobędzie odpowiedni zawód/założy firmę i będzie miał kasę, może nawet zacznie o siebie bardziej dbać w imię
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Wróciłem sobie na Tinder po 3 latach. Te same zdjęcia co kiedyś ustawiłem. I o ile trzy lata temu jakiegoś szału dużego nie było, bo tak średnio 30 par w miesiącu i takie dziewczyny w skali 5-6 z reguły to teraz jest straszny dramat. Prawie żadnych par a jeżeli już to jest tragedia. Aż tak się standardy podniosły?

#tinder #pytanie #kiciochpyta #badoo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem co jest ze mną nie tak. Mam 23 lata, nigdy nie bylem w zwiazku. Wygladam w miare dobrze, wspolzylem z kilkoma fajnymi dziewczynami, ale do zadnej z nich nie czulem czegos wiecej. Za to dzisiaj odpuliła mnie juz chyba piąta laska, na ktorej mi na prawde zalezalo, i mialem nadzieję ze cos z tego bedzie. Mam wrażenie, ze im bardziej mi zalezy tym mniejsze mam szanse. A
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eteres: @HowHigh: @Pozytywny_gosc: @daro1: Problem w tym, że samospełniające się proroctwo nie działa w przypadku pozytywnego myślenia, a jedynie negatywnego, wiele badań to potwierdza. Kanadyjscy naukowcy przebadali też afirmacje i okazało się, że w praktyce są one bardzo szkodliwe, ponieważ zwiększają stan napięcia i nerwic. Odrzucenie podstawowego fakt, że uroda na ogromne znaczenie jest naiwne i chamskie.
  • Odpowiedz
@HowHigh:

Urodę, przynajmniej u faceta, da się zastąpić statusem.

Bzdura. Nie da się. No chyba, że ktoś chce zostać beciakiem. Popatrz na Kaczyńskiego. Bez wątpienia ma status, ale raczej baby się za nim uganiają, a jak przychodzi co do czego, kiedy można zarzucić mu, jak wiele złego zrobił dla Polski, to normictwo i tak wyjeżdża z tym, że jest kurduplem i prawiczkiem.
  • Odpowiedz