Ładna desperacja, fajne zdjęcie na profilu, początki choroby psychicznej widzę. Matka musi być dumna, że ma w piwnicy takiego gamonia.
  • Odpowiedz
  • 3
@hlebak głupie rady, przecież każdy mądry wie, że najlepiej poprosić o zdjęcie dłoni, abyś mógł jej powróżyć xD

Wiadomo, że większość wyśle, bo heheszki i wtedy bait has been planted, grube palce = grube ciało, proste.
  • Odpowiedz
Jeżeli laska nie usunęła mnie z tindera po pierwszej randce(minęło 24h) to pisać do niej czy poczekać?
#tinder #badoo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki laska miała w opisie na #tinder że za rok ma wesele koleżanki i już szuka kogoś kto z nią tam pójdzie, sugerując się radami tutejszych #rozowepaski nawiązałem do opisu i napisałem, że ma cały rok żeby schudnąć do czasu tego wesela i że chętnie z nią pójdę odpisała tylko: spier.... i po chwili usunęła pare. Nie polecam nawiązywania do opisów bo to wcale nie działa

#badoo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu tak mało kobiet tak wygląda?


Co ciekawe naprawdę nie trzeba dużo, żeby mieć taką sylwetkę. Wystarczy tylko pobawić się z młodszym rodzeństwem czy kuzynostwem 2 razy po 40 minut w miesiącu, a estrogen zrobi robotę za nich. Ale większość z obecnych kobiet nie potrafi zrobić nawet tego.
Hompert - > Czemu tak mało kobiet tak wygląda?

Co ciekawe naprawdę nie trzeba dużo...
  • Odpowiedz
śluby przed 25 rokiem życia to pomyłka, ludzie koło 20 to chcą się pobawić.


@Qullion: normictwo i ich NPCtowskie myślenie xD
nie każdy uważa chlanie i podróżowanie za coś ciekawego
w sumie najciekawsze osoby jakie znam nie wpisują się w ten schemat
  • Odpowiedz