Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To ci pomoże jak jesteś przeciętniakiem, jak jesteś sub5 to ci NIE POMOŻE


@itsoverforme32445: czyli jeśli PUA działa na facetów 7/10 to nie działa wcale, bo facet 7/10 wystarczy że po prostu ruszy dupe i bez znajomości PUA zagada kobiety w szkole/pracy/basenie/gdziekolwiek

Nawet jak będzie nieśmiały, będzie się jąkął, stękał, zacinał - kobieta mu wybaczy jego zachowanie gdy facet dobrze wygląda
  • Odpowiedz
Ech ... znów zostały mi doprawione rogi albo baba odeszła do innego zwał jak zwał ale efekt taki sam. 2 raz w życiu mam taką sytuację i znów sytuacja u mnie i u znajomych wygląda idealnie tak samo, niczym z jakiegoś poradnika na necie jak zostawić chłopa ()

1.Rozpoczynasz rozmowę z kobietą w której jesteś nawet pozytywnie nastawiony.
2..Kobieta wie że są tematy które wybitnie cię drażnią i
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jest następująca sprawa. Mam różowa od pol roku, wszystko jest ok w związku. Jest moja pierwsza dziewczyna, bo nie liczę fwb z jedną mężatka. Ostatnio z ciekawości zalozylem badoo no i po kilku dniach poznałem pewna dziewczynę z którą się finalnie spotkałem. Spotkanie wyglądało tak, że zrobiliśmy krótki spacer, później gadaliśmy w aucie i na koniec się przelizalismy. Po spotkaniu napisała "dzięki za dzis, że było bardzo fajnie i życzy dobrej
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HighVoltage22: jeśli szukasz na aplikacjach kogoś innego, to znaczy że Twoja obecna dziewczyna aż ta jednak Ci nie pasuje i nie wystarcza. Jesteś niedojrzały do stałego związku, raczej daj spokój swojej aktualnej i sobie randkuj niezobowiązująco z nowymi. Najwyżej potem będziesz żałował i tęsknił do stabilizacji ale tak już musi być, mądry Polak pod szkodzie
  • Odpowiedz
#badoo #tinder kierwa już 5 raz muszę zakładać nowe konto na badoo, jakieś julki mnie zgłaszają że ich obrażam. Wczoraj ostrzeżenie, ciekawe za co? Ostatnimi czasy się pilnuje w słowach.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qeti: Ja sądze, że to polecanie kursów tańca to jakaś zmowa reklamowa plus słyszałem, że w niektórych szkołach uczących tańca towarzyskiego nie chcą przyjmować chłopów bez partnerki bo jest ich za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
chyba dzięki temu, że te portale nie były tak popularne jak reszta tych śmietników.


@AerodynamiC: sympatia nigdy nie była jakoś popularna, ale pamiętam że przed erą fejsbuka fotkę miała prawie każda dziewczyna, tak jak dzisiaj instagram.


@BennyLava: z tym, że wtedy było znacznie "normalniej" pod każdym względem. Dziewczynom nie biła palma, negliż był jeszcze w miarę piętnowany, nie było tylu spermiaży, a przeciętniak miał jeszcze jakieś szanse.
Dziś,
  • Odpowiedz
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Baciar93: babka mysli że jak coś się nazywa "fizyczne" to musi być pracą na budowie, a nie wie, że aktorstwo czy granie na perkusji to też praca fizyczna, nie wymagaj logicznego myslenia od rózowego paska, i tak niezle sobie poradziła wstawiając posta bez formatowania dysku c
  • Odpowiedz
Oj już zapomniałem jak to jest xD zainstalowałem tindera w moim małym miasteczku zasięg 30 km i myk rzeczywistość xD w ciągu 48 godzin par zero jeden skam z laską z Edynburga która chce przejść na what's ap i chce przyjechać do małego miasteczka na Podkarpaciu xD
#tinder #badoo

Cóż mogę wysłać swoją fotkę jakiejś różowej ( ale nie benka xD ) do oceny, zastanawiam sie czy w
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wiciu89: po co ci opinia różowych? Przeciez większość ci napisze że jestes super itp żeby tobie i sobie poprawić humor. O szczera ocenę to nie ma co liczyć. Już lepiej na 4chanie/soc/ się zapytać
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach