Wpis z mikrobloga

Miałem coś napisać na nowy rok ale nie wyszło. Tak czy inaczej w przerwach od ruchania p0lek na pierwszym spotkaniu dołączyłem do grupy bękarty tindera żeby zobaczyć czy tam jestem. Nie chciało mi się sprawdzać ostatecznie, bo na pewno jestem przy takim przemiale.

Ogólnie grupa toksyczna bardziej niż wykop bo poza mega głupimi opisami czy fotami publikowanie prywatnych konwersacji uważam za dno. 95% contentu na tej grupy to śmianie się z "brzydkich" typów którzy mają czelność na aplikacji do szukania seksu rozmawiać z kobietami o seksie. Żenada.

Tak czy inaczej jeden post zwrócił moją uwagę a mianowicie jakiś typ opisał sytuacje, że odmówił jakieś dupie dalszego kontaktu gdy odpisała mu na wiadomość 1,5 miesięcy później. Byłby koniec bajki ale typiara dostała skrętu macicy, że jak on śmie z niej rezygnować z tego powodu i zaczęła go obrażać. Co mnie rozwaliło? Komentarze eh

Znaczna większość komentarzy to był toksyczny ściek zarówno ze strony kobiet jak i spermiarzy + wrzucanie na typa że jak on śmiał coś takiego zrobić i podział na 3 główne grupy:

- TYPIE #!$%@? COŚ TY ZROBIŁ!!! Mogłeś mieć SZANSE na ruchanie a Ty ją zmarnowałeś???
- Laska na pewno miała POWAŻNY powód dlaczego nie odpisywała. To na pewno nie było dlatego że dla kobiety jak jesteś na drugim miejscu to jesteś na ostatnim XD
- Wrzucanie typowi że kierował się ego i powinien maksymalizować przyrost #!$%@?/h a nie obrażać się bez powodu

Tak jak rozumiem ostatnią grupę ale jej nie szanuję, dlatego bo uważam to za niezdrowe tak wysoko cenić seks ponad szacunek do samego siebie tak te dwie pierwsze to kompletna polewka. Zacznijmy od tego, że kobieta NIGDY nie pozwoliłaby na brak kontaktu z facetem który potencjalnie jej się podoba na okres czasu dłuższy niż TYDZIEŃ. Niezależnie czy straciła obie nogi, ojca, matke, psa, wyrzucili ją z uczelni i w miedzy czasie miała operacje szczęki dziewczyna odezwie się najpóźniej w ciągu 2-3 dni i jeszcze przeprosi za to. Mając to na uwadze dziewczyny typu "Hey Girl" wyrzucamy do kosza jeśli mamy jakiekolwiek powodzenie z kobietami, ponieważ one wprost pokazują że skupiły się na kimś bardziej hot od nas ale się nie udało i Ty jesteś planem H.

Co do pierwszej grupy, spermiarstwo jest w narodzie silne eh To że tak wiele facetów jest samotnych i napalonych nie powinno implikować to że muszą być też żałośni. Jeśli którykolwiek z was MARTWI się o jedną, mniej lub bardziej randomową dziewczyne to powinien zwalić sobie, pójść na siłkę, zająć się swoją pracą, hobby do momentu aż będzie miał przynajmniej dwie dziewczyny. Nie ma w naturze nic bardziej żałosnego niż typ który martwi się o JEDNĄ dziewczyne a co dopiero o potencjalną SZANSE na seks z randomową kobietą.

#tinder #badoo
  • 1