Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie, nie chce tego dodac z wlasnego konta

#zwiazki #lekarz #medycyna #tinder

Zaczęła mi potwornie doskwierać samotnosc i zaczalem szukac dziewczyny. Nie szukam przygody ani jakis innych glupot tylko po prostu kogos z kim moglbym porozmawiac na wszelkie tematy, ktora moglbym kochac, osobe ktora by mnie wspierala i z ktora byloby mi dobrze patrzec w nocne niebo. Zalozylem sobie tego calego #tinder i #badoo i po prostu nie potrafie. Chyba jestem za powazny i za naiwny? Spotykam sie z rozowymi ale po prostu nie moge trafic. Nigdy wczesniej nie spotkalem sie z takimi kobietami o tak specyficznych zachowaniach. Albo desperatki, albo ksiezniczki, albo "a nie mam planow, netflix and chill" albo zakrecone ekolozki i kociary albo przywiazane do rodzicow. No po prostu nie moge nikogo znalezc. Ale do meritum

Chyba nie ma gorszego typu kobiet niz ladne wysokie mlode blondynki lekarki jedynaczki z rodzin lekarskich. Poznalem jedna taka i bylismy na dwoch randkach i poziom ksiezniczkowania wybil poza moja skale. Jezeli myslicie ze rozowe caluja w chadow 10/10 to byscie sie zdziwili w jakich celuja takie dziewczyny. (ten opis co nastapi jest tylko dla porównania! Nie jest to meritum tego wpisu i nie jest po to by sie chwalic wiec prosba o niekomentowanie)

Jestem z rodziny szlacheckiej, pracuje jako adwokat za granica, mam mieszkanie w Monachium i dom wakacyjny w Azji, moja rodzina jest dziana a sam mam 190 i jestem wysportowany. Mam fajne pasje, uwazam ze nurkowanie z butlami oraz historia sztuki i architektury to fajne pasje. (I NIE, NIE CHWALE SIE TYM NA RANDKACH, nie wychodzę na buca chwalipiete - normalnie wychodzi to podczas rozmowy, przeciez nie bede tego ukrywal!)

A dla takiej to nie wystarcza! Ona ostatnio mi oswiadczyla ze podoba jej sie najnowsza G klasa i ze fajnie byłoby polecieć na Polinezję... Kogo ona do cholery szuka? Chada 20/10? Mlodego norweskiego modela miliardera co ma prywatny odrzutowiec, 100m jacht, 6 nieruchomosci a do tego jest kochajacy, niezdradzajacy, rodziny, mily i inteligentny? Przeciez takich oskarkow moze jest ze 100 na calym swiecie.

I to nie jedyna, co ładniejsza lekarka z rodziny lekarskiej to wszystkie maja takie wymagania. One sa tak zblazowane i rozpieszczone ze ja nie wiem. Gdzie szukac normalnej dziewczyny co nie ma wymagan jak z kosmosu i bylaby szczesliwa z normlanego spedzania czasu?! Ah chcialem sie wyzalic po prostu. Szczesliwego nowego roku wszystkim.

I tak, takie osoby jak ja tez lurkuja na wykopie.

Ponizej najladniejsza polska lekarka miss universe 2016

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b1bf617b6d682323d711e8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 33
Jestem z rodziny szlacheckiej, pracuje jako adwokat za granica, mam mieszkanie w Monachium i dom wakacyjny w Azji, moja rodzina jest dziana a sam mam 190 i jestem wysportowany. Mam fajne pasje, uwazam ze nurkowanie z butlami oraz historia sztuki i architektury to fajne pasje. (I NIE, NIE CHWALE SIE TYM NA RANDKACH, nie wychodzę na buca chwalipiete - normalnie wychodzi to podczas rozmowy, przeciez nie bede tego ukrywal!)


@AnonimoweMirkoWyznania: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@AnonimoweMirkoWyznania: Po 1 nie nastawiaj się, że szukasz dziewczyny. Im większe masz ciśnienie tym gorzej wychodzi. 2. Zabieraj laski na spacery, rower lub cokolwiek innego nie sugerującego że masz dużo kasy. Na spotkania nie ubieraj się tak, że widać na Tobie któryś tysiak w ciuchach. 3. Osobiście odradzałbym lekarki i prawniczki. Z moich doświadczeń wynika, że te dwie grupy zawodowe chorują na przewlekły przerost ego. 4. Bądź naturalny i nie bój
@AnonimoweMirkoWyznania: Tu różowa: nie odrzucaj lasek 'a nie mam planów, Netflix and chill/ nudzę się/ nie mam z kim iść na wesele kuzynki to odpaliłam apkę', bo to są te, które nie mają nic do 'ugrania' na portalu i nie planują 20 lat do przodu patrząc na Twój profil, rozważając 300 możliwych scenariuszy życia jeszcze zanim odpowiedzą na Twoją wiadomość.
Ja byłam tą znudzona bez planów, byłam na portalu max miesiąc,
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem ile w tym wysrywie prawdy. Ale muchy ciągnie do gówna. Co zrobić. Nie wiem ile masz lat, więc ciężko coś doradzić. Był taki film o czarnym księciu co udawał biednego na manchatanie czy innym NY.
Jedź do dubaju, tam bedziesz biedakiem. Może coś trafisz xD a tak serio: takie czasy. Spermiarze #!$%@? standardy poza skale. Kup 15 letnie auto idz na jakiś gówno etat albo studia zaoczne. Może
@AnonimoweMirkoWyznania
< Jestem z rodziny szlacheckiej, pracuje jako adwokat za granica, mam mieszkanie w Monachium i dom wakacyjny w Azji, moja rodzina jest dziana a sam mam 190 i jestem wysportowany. Mam fajne pasje, uwazam ze nurkowanie z butlami oraz historia sztuki i architektury to fajne pasje.

To żeś teraz Mirasku polecial ostro( ͡º ͜ʖ͡º)
@AnonimoweMirkoWyznania: odpowiem na oczywistą zarzutkę ale nie ma gorszych i nudniejszych, a także bardziej zadufanych w sobie partnerów od lekarzy i prawników. Sama nienawidzę swojej grupy zawodowej i wszystkiego co z nią związane. Zresztą w miłości celowanie w cokolwiek konkretnego mija się z celem, bo i tak serce nie sługa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
synek jaki blakpyl: W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża.
Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro, nie mogła zejść niżej, chyba że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu. Wchodzi więc tam pewna babka poważnie zainteresowana kupnem męża.
Na pierwszym piętrze wisi tabliczka:
"Mężczyźni tutaj mają pracę" - To już