Wpis z mikrobloga

Dobra, to miał byc komentarz do wpisu @przegryw162cm ale wrzucam oddzielnie.

Totalnie nie rozumiem tego szkalowania Tindera, cos tam musicie robic źle, panowie.
Po paru latach przerwy wróciłem przedwczoraj z ciekawości, w te dwa dni 150 dziewczyn przeciagnelo w prawo, wyluskalem sobie z tego 25, rzeczywiscie na te 25 pierwsze napisalo tylko kilka, ale zadna ujma napisac pierwszym. Każda odpisała, odsialem kilka najglupszych i juz poumawiany z najfajniejszymi.

Nie jestem żadnym 10/10, kilka bardzo amatorakich zdjec i moj cały opis to jedna emotikonka. Nie mam też podanego zawodu (tzn i tak nie wykonuje żadnego elitarnego xD) ani wzrostu.

Mam wrażenie, że te loszki tam są potwornie napalone i po prostu coś robicie źle XD

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #redpill #blackpill #zwiazki #przegryw
  • 21
@straggler2: Chetnie zrobilbym to jedno po drugim, ale nie chce ryzykowac, ze jakims cudem ktos mnie tu odkryje.
-#!$%@? w lustrze
-2 jak jem fajne rzeczy na dziko (w sensie: na dworze, ale nie w knajpie)
-2 sportowo/outdoorowe
-zdjecie z dziecinstwa

A, no i podlaczony ig (to takie, ze samo zaciaga zdjecia)
@bmbm: nie mają sensu takie posty ponieważ nie wiesz jak działa algorytm. Jak wracasz, albo zakładasz konto z wszystkimi nowymi danymi to jesteś najwyżej w algorytmie. Poczekaj max 2 tygodnie i zobaczysz jak pary przestaną wpadać.
@kamil8871 @bulbulator90 @Kryskamatyska

Totalnie nie wiem, czemu mialbym trollować, nie mam jakiegokolwiek interesu w tym, mam tu konto od wielu lat i pol raza zadnego trollimgu tu nie uprawialem.

Jedynie chce, z czystej dobroci serca, w tym nawale przegrywowych pesymistycznych wpisow, dac niektorym do zrozumienia, ze wcale nie jest tak źle, jak piszą. Ktos moze z tego powodu wpadnie na pomysl wrzucenia tam jakiegos normalnego zdjecia bez kija w dupie albo skasowania
Pobierz bmbm - @kamil8871 @bulbulator90 @Kryskamatyska 

Totalnie nie wiem, czemu mialbym t...
źródło: comment_1672696877rNPAsn7LCtcYNFtW04WNQH.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@bmbm: Bo piszesz #!$%@? jakbyś przylecial z Marsa. Piszesz ze nic specjalnego nie robisz, a a pary Ci same wpadają. Tylko głupie Mirki coś robią źle - tak, mają #!$%@? mordy i wygląd chłopca z gimnazjum. Ty masz pary na Tinderze, gdzie liczy się tylko wygląd , więc musisz dobrze wyglądać. Ty żyjesz w innym świecie, nie jesteś w stanie wejść w skórę przeciętnego przegrywa.

Od lat rzuciłem to gówno. 3