Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie zdawałem sobie sprawę ze skali spermiarstwa. Mam puste konto na instagramie do obserwowania. Gdy jestem na bieżąco z postami tych ludzi to algorytm podsuwa mi jakieś najbardziej rozchwytywane profile mimo że nie mam z nimi nic wspólnego. Takimi sposobem widzę na głównej przeciętną laskę ale z widoczną nadwagą i kilka tysięcy lajków, kilkaset komentarzy. Laska ogólnie paskudna ale coś tam ciała pokazuje stąd pewnie taka popularna że aż złapało ją na algorytm ale zaglądam w komentarze skąd ten fenomen i... kurczę patrzę po profilach tych gości co ją komentują i szok. Ludzie z kozackimi sylwetkami i nawet wyjściową mordą. Aż mi się głupio zrobiło bo normalnie nie mam szans z takimi gościami konkurować a zawsze byłem przekonany, że spermiarze to jakieś spocone grubasy albo coś. Normalnie imieniem i nazwiskiem podpisani, foty w profilach więc żadne fejki. Jest mi po prostu przykro bo:
1. Skoro tak dobrze wyglądający goście spamują jej profil to ja muszę być jednym z ostatnich w kolejce do jakiejkolwiek brzydkiej/przeciętnej dziewczyny
2. Myślałem, że tak dobrze wyglądający goście mają RiGCz bo są na tyle pewni siebie że nie muszą takiej szopki odwalać a poniżanie się to domena totalnych podludzi
Dla mnie to it's over i wypisuje się z rynku matrymonialnego jak to ma tak wyglądać.

#spermiarze #spermiage #instagram #socialmedia #niebieskiepaski #blackpill #przegryw #tfwnogf #rakcontent #tinder #badoo #spermiarzalert #bluepill #redpill #zwiazki #relacje #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b1b6737b6d682323d70fe8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie zdawałem sobie sprawę ze skali ...
źródło: comment_1672591697rt2fYK0fHzrwUYT8DTIFiT.jpg
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: przykro mi to przyznać, ale ktoś to ładnie wykombinował jak osłabić społeczeństwa. Widzimy właśnie pokłosie problemu wywołanego wychowywaniem w rozbitych rodzinach, bez ojca, męskich wzorców, samego nawet obcowania z mężczyzną bo to matka pełni wszystkie role wychowawcze. Plus do tego wszelkie rodziny gdzie facet nie potrafi trzymać odpowiedniej ramy mężczyzny i się poddaje byle tylko nie słuchać biadolenia swojej kobiety albo co gorsza - żeby mieć seks. Ogromny błąd wychowawczy.
@AnonimoweMirkoWyznania: przeogromny nadmiar wolnych chłopów plus laski nie chcą przeciętniaków, wybierają tylko tych najlepszych na jakich sobie mogą pozwolić.
Podobno poza internetem sytuacja wygląda lepiej, ale ciężko będzie znaleźć dziewczynę która nie uczestniczy w całej tej piorącej mózg gonitwie bez instagrama/tindera/snapchata/facebooka i co tam jeszcze mają. Na taką dziewczynę jako przeciętniak masz szanse, ale to w liceum, maksymalnie na początku studiów.
@olokynsims: dzięki. Samo życie.

Ziomek.. laski robią oczy sowy kiedy pytają o twojego Instagrama, snapa, tłicza i inne gówno tego typu a ty im mówisz "nie mam", nawet przez to posypało mi się parę randek jakby to #!$%@? miało jakieś ogromne znaczenie, że nie wystawiam swojego życia w zdjęciach, bo widocznie mam nudne życie skoro go nie relacjonuje w internecie.. kumasz taki absurd? W jakich czasach przyszło żyć normalnemu człowiekowi..
I