✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zauważyliście w ostatnim czasie duże pogorszenie we wpadających lajkach na tinderze? U mnie porównując ostatnie resety- czyli ostatni z piątku i przedostatni ktory byl 2 miesiace temu to różnica jest przeogromna, niby boost przez 24h działa normalnie- w ~3 godz. na nowym koncie wbiłem 99+, ale w drugim dniu nie otrzymałem po 24h wiadomości od tindera (zawsze była, równo po 24h) i jakby reboostu na drugi dzień nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dietetyq: Na to wygląda, platynę kupisz jedynie przez ich stronę za 150 zł a golda można mieć za kilka złotych miesięcznie/free, patrząc po allegro to mnóstwo tych goldów schodzi nawet po pełnej cenie, więc poszli o krok dalej. Znajomy kupuje platynę mówi że ma duuuuużo więcej par, wpada kilkanaście dopasowań dziennie przez cały miesiąc a na goldzie wpadało kilka lajków przez pierwsze dni i znikał. No cóż, liczę tylko że
  • Odpowiedz
No cóż, liczę tylko że dziewczyny też mocno to dotyka i przeniosą się na badoo, już teraz mam wrażenie że na badoo jest z 50% więcej dziewczyn niż kilka miesięcy temu, tam przynajmniej nikt sztucznie nie opier*ala zasięgów ani pary nie znikają aby powrócić po tygodniu.


@KELO9550: Przecież na badoo tez masz jakieś rankingi i boosty, więc działa to bardzo podobnie. A co do kobiet to jedyne co je może
  • Odpowiedz
Poszukuje narzędzia AI które pozwoli mi stworzyć zdjęcia fake osoby - tej samej osoby
Miałaby być to jedna postać dla której on demand mógłbym wygenerować zdjęcie

Szykuje mały eksperyment na #tinder #badoo i muszę mieć możliwość wygenerowania zdjęcia typu „z karteczka i nickiem” lub „jestem teraz na siłowni i robię selfie”

#ai #stablediffusion #artificialintelligence #kiciochpyta #midjourney
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gazozaur: oczywiście niektórzy znają pojęcie bros before hoes. Szczególnie kiedy nagrywane jest i przed publicznością. Dla niego jak usiądzie na widowni zaraz kilka się zleci i tak coś pociągnie na chatę.
  • Odpowiedz
@Reretos: Wy programisci przypominacie arystokracje carska w Rosji w przededniu wybuchu rewolucji pazdzienikowej. Totalna odklejka i niezrozumienia realiow zycia biedniejszych od Was 95% spoleczenstwa.

Jestescie odklejeni od rzeczywistosci ze swoimi pensjami. Jestescie w top 5% najlepiej zarabiajacych w PL osob. IT to jedyna branza w PL w ktorej zarabia sie zachodnie stawki zyjac w Polsce. To jest ewenement. Przez to macie totalnie sprane lby. Wy sie podcieracie pieniedzmi wrecz.
  • Odpowiedz
@Gilgamesz69: matka z dzieckiem i tinder - sam sobie odpowiedziałeś. Tepic takie szmule. To się do jednego nadaje skoro nie potrafi przewidzieć konsekwencji swoich działań i trzymać p---y między udami
  • Odpowiedz