Muszę przyznać ze gdyby więcej osób korzystało z Bumble to byłaby to najlepsza apka chyba na rynku,fajnym patentem są tam szybkie rozmowy 3 minutowe,mogliby to na tindera wprowadzić ale po co się starać,lepiej doić kasę. #tinder #bumble #badoo
@pieczony_szczur_z_ogniska: to drugi problem, naprawdę próbuję być miły ale większość wykopków ale i różowych pasków tu jest nooo... nie ma o czym z nimi pogadać bo nie mają żadnych zainteresowań oprócz patostreamów coi tak jest czymś. Jedna taka mi trzepnięta tu napisał że jej hobby to spanie, i o czym ja mam kur... z nią gadać? Jak ten mem z terminatorem.
@pieczony_szczur_z_ogniska: Wyruchało cię 25 lasek? To puszczalska ździra z ciebie. Jak zejdziesz z karuzeli cip, to pewnie będziesz chciał się ustatkować z betamyszką? ( ͡°͜ʖ͡°) @pieczony_szczur_z_ogniska:
@Phosphoester: tl;dr jestem zgrzana pracoholiczka, nie umiem zaznac spokoju, ale sprobuj mnie zadowolic XD Oczekuje pochwal i atencji, bo rodzice mi tego nie dawali.
@Phosphoester: podstawowa zasada jest taka, że jak jej "zbuntowana nastolatka" cie nie zaakceptuje albo bedziesz z nią miał na pieńku to od razu odpadasz.. ta ofera jest tylko dla ludzi ktorzy już mają jakieś dziecko czyli są w podobnej sytuacji jak ona, reszta uciekać jak najdalej
#tinder #zwiazki #badoo na ile minusem w dobie apek randkowych jest nie posiadanie instagrama i facebooka. ( w drugim wypadku w teorii posiadam ale w zasadzie wyczyszczony z tresci)
@mirko_anonim: Wiele z nich traktuje tindera jako darmową reklamę swojego instagrama. I jeszcze te opisy w stylu "rzadko tu wchodzę, pisz na insta" XD To jest po prostu nabijanie atencji i obserwujących.
@WlatcaPustyni: bo lubi jak faceci skaczą wokół niej i dają jej atencje, a raz na jakiś czas może trafi się jakiś pantofel który zaoferuje darmowy obiad czy coś wiec może mieć nadzieje ze tez coś zaproponujesz.
Nosz ja pier... znajomi z tindera na ostatniej popijawie sie skarza, ze skad tyle madek na tinderze, badoo i fbrandki? Madki POWINNY (wiem, ze nie sa) byc uczciwe i albo szukac sobie rozwodnikow/samotnych ojcow albo oddac dziecko do domu dziecka i wtedy brac sie za niedzieciatych.
@przegryw162cm: Myślę, że to jest uczciwy układ. Z jakichś powodów niektórzy mimo wszystko single albo goście, którzy nigdy nikogo nie mieli decydują się na samotne matki. Nie rozumiem tego i to nie dla mnie. Jak można żyć z tym, że wkraczasz do życia kobiety na ten ostatni etap kiedy ona potrzebuje wsparcia finansowego, a może jeszcze twojego mieszkania i samochodu, a wszystkie romantyczne i spontaniczne chwile cię ominęły? Ty nie
pojedz gdzieś na wiochę na Podkarpaciu i na tinderze w odległości 10km pokaże Ci dokładnie te same "wielkomiejskie szony" które akurat są w odwiedzinach u rodziny
z moich obserwacji wynika że dziewczyny które urodziły się w miastach są dużo normalniejsze
dorodne córy sołtysa to hipergamia, kompleks biednej sąsiadki ze wschodu, a przy tym wszystkim dodatkowo konserwatywne ambicje rodziny na ślub i bachora - same niewiedzą czego chcą, strasznie toksyczne osobniki