Wpis z mikrobloga

Przed zalozeniem konta na wykopie uwazalem ze zarabiam srednie pieniadze oraz ze mam srednie powodzenie u kobiet.

Po roku jak poznalem i czytalem co tu ludzie pisza przekonalem sie ze zarabialem slabe pieniadze (8k na reke z wlasnej JDG) oraz ze jestem Chadem jezeli chodzi o atrakcyjnosc (25 lasek do 25 roku zycia).

Cos za cos jak widac ¯\(ツ)/¯

#redpill #pieniadze #wlasnafirma #tinder #badoo #seks #zwiazki #oswiadczenie
  • 68
@pieczony_szczur_z_ogniska: To tylko potwierdza, że ocena zależy od przyjętej perspektywy i trudno jest o prawdę obiektywną. No i być może jeszcze to, że nie można mieć wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°).

PS Choć moim zdaniem i pieniądze (w nadmiarze), i "laski" (w nadmiarze) to akurat coś, co niekoniecznie determinuje, że człowiek jest/będzie szczęśliwy...
@pamareum: Tamtej wpis to byl #!$%@? bait xD Nie zorientowales sie jak wyskoczylem z wykresem SMV i chcialem udowodnic ze jestem w peaku atrakcyjnosci bo mam 34 lata? Serio? xD

Myslisz ze jak ktos dostalal sygnaly w Bieronce (a dostawalem akurat) to bym sie pytal gdzie zaruchac na portalu dla prawiczkow czyli wykopie? Mysl typie troche xD

I tak. Wyrywalem laski w Biedrze. To akurat szczera prawda. Polecam Ci zapoznac sie
@pieczony_szczur_z_ogniska: To czy mało zarabiasz jest zależne od wieku i od statusu rodziców.
Gdy masz 25 lat i zarabiasz 8k, to jest to ok, a nawet całkiem dobrze, wiele dopiero w tym wieku szuka pierwszej pracy na dłużej, niż 3 miesiące.
Jak masz 30 lat to przydałoby się przynajmniej te dwa razy tyle zarabiać.
Ale jak masz mieszkanie czy dom od rodziców, to w zasadzie wszystko jedno i tak jesteś bogatszy
@pieczony_szczur_z_ogniska: Zależy w jakich latach. Kiedyś 8k i było spoko, od wybicia inflacji już jest to przeciętnie dla 30 latka.
To mój domysł, ale strzelam, że przeciętna pensja w takiej Warszawie dla osób w wieku 30-50 to będzie jakoś 10-15k brutto. Obecnie pensja poniżej 5k netto jest słaba, a dobra zaczyna się od jakichś 20k netto