Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gdzie waszym zdaniem obecnie najlepiej poznać drugą połówkę będąc #przegryw i #piwniczak lvl21? Próbowałem w dwóch najbardziej oczywistych miejscach, czyli studia i praca. Nie tylko bez sukcesu, ale nawet narobiłem sobie lekkich problemów, bo w pracy menadżer wziął mnie na rozmowę, że podobno jestem "nachalny" wobec koleżanek. Mimo, że ograniczałem się jedynie do zaproponowania wyjścia na kawę/do kina i prosiłem o ig koleżanki mniej więcej w moim wieku (18-21), które ze mną pracują. Na studiach również próby znalezienia drugiej połówki były kiepskie. Relacje z ludźmi z roku mam normalne, ale już np. nie chcą ze mną robić projektów grupowych i przestali mnie zapraszać na wspólne wyjścia mimo tego, że zanim zacząłem randkować na uczelni, byłem duszą towarzystwa na wszystkich imprezach na mieście. Jeżeli chodzi o poznawanie online typu #tinder #badoo to odpada, bo tam liczy się tylko wygląd i nie da się poznać laski nie będąc chadem a ja w dodatku jestem niski (173 cm) i mam blizny potrądzikowe. No i są to apki do wiadomo czego a mi zależy na poważnej relacji. Jeżeli chodzi o internet to co najwyżej czasem na ig jakiejś dziewczynie wyślę serduszko i zaproponuję rozmowę na priv jak widzę, że np. jest z mojego miasta. Brałem też pod uwagę speed dating, ale mnie na to nie stać. Czasami podchodzę do randomowych dziewczyn na przystankach autobusowych albo zagaduję w tramwajach jakieś laski jak widzę, że same jadą, ale raczej mają skwaszone miny i nie wykazują chęci do rozmowy. Jedyny plus jest taki, że przez ostatnie miesiące, kiedy zagadywałem praktycznie wszystkie napotkane kobiety (ekspedientki w sklepach, urzędniczki w urzędach itd.) mój social skill wyraźnie wzrósł i potrafię prowadzić z kobietami delikatny flirt. Macie więc jakieś pomysły gdzie jeszcze mógłbym szukać? W bloku odpada, bo wśród sąsiadów mam wszystkie sąsiadki zajęte. Myślałem też o drugim kierunku (jakimś typowo babskim) od października albo jakimś kursie (szycie, malowanie czy mityczny taniec).



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz