Na tym polega problem zakladania takich tematow na portalu dla prawiczkow. Dla wielu z nich takie sytuacje to totalna abstrakcja i cos calkowicie niemozliwego do wydarzenia sie ¯\(ツ)/¯


@pieczony_szczur_z_ogniska: dokładnie, pisanie fikcji która wprowadza inne osoby w kompleksy i depresje, to największy problem tego portalu
  • Odpowiedz
Chyba się pierwszy raz spotkam z dziewczyną z appki randkowej, bo bardzo fajny opis ma i fajnie się z nią pisało, jest Francuzką i pisarką w dodatku b. ładna, zaproponowałem jej spotkanie, czego nigdy nie zrobiłem na tych appkach, bo poczułem, że ta relacja może mi dać więcej niż tylko rzeczy powierzchowne.

Najlepsze jest to, że ona pisze w taki sposób(po angielsku), że wiem na 100% że to kobieta, a nie jakiś
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Więc trzeba skończyć z tym cyrkiem i wrócić do lat świetnośći. Bo cały biały świat na tym straci w innym przypadku.


@adamsowaanon: Nie widzę żadnego scenariusza w którym byłoby to możliwe a przynajmniej nie żadnego realnego, chyba nie liczysz na to że dojdzie do jakiejś katastrofy która wytłucze ludzkość i za x tysięcy lat znów se nowi ludzi ewoluują?

Nie da sie stworzyć normalnego świata opartego na większości normików czyli
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zmatchowało mnie z typiarą, którą kojarzę z siłowni. Myślicie by zagadać do niej na żywo jak będziemy się widzieć zamiast pisać? Ogólnie kiedyś się na mnie patrzyła, ale myślę, że to na mój głupi ryj bo w czasie treningu wyglądam jakbym miał zaraz komuś z-----ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #badoo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BrokenRustyMachine: Wstawaj zesrales sie xD
Zaloze sie na 99%, ze jestes jakims sfrustrowanym incelem z wygladem 2/10, ktory siedzi u mamusi w mieszkaniu i wrzuca zdjecia jakis przystojniakow i wylewa swoja frustracje na kobietach. Co za zalosny, niedowartosciowany, czlowieczek xD

Bo 200 zł to ja mogę spuścić w kiblu


@BrokenRustyMachine: Ajc, zapomnialam przeciez jestes milionerem wykopkowym i tobie za pokazanie mordy trzeba zaplacic przynajmniej 50 tysiecy. Co za
  • Odpowiedz
Zabieram się do założenia #tinder #badoo, ale to co czytam na wykopowych tagach zdecydowanie nie napawa optymizmem xD Z drugiej strony, może po prostu głównie negatywne doświadcznia skłaniają do dzielenia się nimi. Udało się jakiemuś przeciętnemu mirkowi nawiązać przy pomocy tych aplikacji satysfakcjonującą, dłuższą relację (związek, fbw)?

Udało ci się poznać kogoś na dłużej przez aplikacje randkowe?

  • Jestem <4/10 - TAK 3.8% (9)
  • Jestem <4/10 - NIE 13.1% (31)
  • Jestem 4-6/10 - TAK 14.0% (33)
  • Jestem 4-6/10 - NIE 19.1% (45)
  • Jestem >6/10 - TAK 28.0% (66)
  • Jestem >6/10 - NIE 22.0% (52)

Oddanych głosów: 236

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CharlieGordon no ja swoją różową poznałem na tinderze . Teraz mamy dom ,kaszojada, psa i 7 lat związku za sobą . Co prawda jak się poznawaliśmy w Polsce tinder nie był tak popularny i nie był tym czym jest teraz
  • Odpowiedz
  • 435
@PepeHandss: Solipsyzm u kobiet.
Wzrost u mężczyzny jest po prostu jego cechą, która określa jego atrakcyjną i jak najbardziej można na podstawie tego dokonywać selekcji, bo każdy może mieć preferencje.
Wzrost u kobiet jest tematem drażliwym, bo może określać atrakcyjność i ktoś na tej podstawie może dokonywać selekcji, a to niedobra jest.
  • Odpowiedz
  • 0
@elonimusko: Na dole po prawej w wiadomościach. Tam masz ikonki kontaktów tj. osób które już się sparowaly z tobą a w zakładce prośby masz te co polajkowaly cię ale ty ich jeszcze nie
  • Odpowiedz
@qeti: Oczywiscie ze nie jest zle. To o "zepsutym rynku matrymonialnym" pisza typy 4/10 uwazajacy sie za 6/10 i podbijajacy do 8/10 i wielce zdziwieni ze dostaja kosza xD
  • Odpowiedz