• 102
@ArthurFleck: W takich przypadkach sobię myślę, że całe szczęście w Polsce nie ma kary śmierci. Patrząc jak działają sądy i ogólnie wszystko w Polsce to jak wiele osób by straciło życie na marne( ͡° ʖ̯ ͡°). Strasznie chłopa szkoda zniszczyli mu życie i nic tego nie zmieni nawet jeżeli osoby odpowiedzialne zostałyby ukarane to go to nie przywróci do życia tak samo nie oddałoby mu straconych
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bo kogoś może wkurzać myśl że zamiast tracić czas i energię na swoje dziecko musi tracic czas i energię na cudze , mało kto lubi dzieci a już szczególnie nie swoje
Poprostu cudze bachory denerwują o wiele bardziej niż własne
A jeszcze te mamuśki zazwyczaj są przewrażliwione i nie można ich latorośli zwrocic uwagi
  • Odpowiedz
Jak teraz jest z badoo? Można dostać premium za usunięcie konta? Kiedys mozna bylo odrazu a teraz nie było takiej opcji, gdzies czytalem ze trzeba czekac 24h po utworzeniu konta, prawda to?

#badoo #tinder
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam takie pytanko do osób, które korzystały z aplikacji randkowych

Jakiej funkcjonalności lub czego najbardziej Ci brakowało w aplikacjach randkowych?

Tylko nie piszcie, że większej ilości par xD
Mam na myśli sposób działania aplikacji, jakie mieliście oczekiwania itd.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bitszkopt:
- mniejszy limit możliwości przesunięć w prawo dla facetów - 90% problemów apek randkowych bierze się z ogromnej nadpodaży mężczyzn w stosunku do kobiet.
- jakaś forma "karania" userów dających pary i potem nieodpowiadających
  • Odpowiedz
@Bitszkopt
- najbardziej na świecie drażniło mnie i sprawiało, że wręcz wyłączałam aplikację w p------c były reklamy na Badoo. Na tinderze jest tego pełno, ale funkcjonuje jako wyświetlający się obraz, który można przesunąć tak jak parę. Na Badoo wyświetlały się niepomijalne reklamy gier na 30 sekund. Shit jakich mało.
- brakowało mi filtrów, bez opcji premium, kosztującej niewiadomo ile. Wzrost i posiadanie bombelków to must.
- brak filtru narodowości
- wkurzało
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany nie łap za ręce, a dotknij mimochodem po prostu żeby przełamać barierę. Jak już chcesz koniecznie dotknąć to gdy się zobaczycie i zaczynacie iść razem wystaw po prostu łokieć, tak żeby mogła wsadzić pod niego rękę, jak stary dżentelmen. Zawsze działa. Nie dość że bariera dotyk przełamania to jeszcze wychodzisz na gościa z klasą.
  • Odpowiedz
Jesteś na pierwszym spotkaniu z nowo poznaną tinderówką w samochodzie, jej jest zimno a ty musisz na chwilę opuścić samochód. Ufasz jej i zostawiasz ją w odpalonym samochodzie czy gasisz auto i zabierasz ze sobą kluczyki?

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #pytanie

co robisz

  • zabieram kluczyki 69.3% (115)
  • zostawiam w odpalonym samochodzie 30.7% (51)

Oddanych głosów: 166

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach