@mirko_anonim: Typie. Każdy sobie czasem poszuka co na tiktoka wrzuca jego sąsiadka, ale chwalenie się tym procederem w internecie jest karalna (jak nie w polsce to na pewno w innych cywilizowanych krajach). Zwal se konia i przestań takie rzeczy wypisywać nawet z anomina bo sobie zaszkodzisz.
  • Odpowiedz
@D00msday dla mnie to poznawanie ludzi na randkach było ciekawe. Parę fajnych kawiarni czy miejsc na spacer tak odkryłam, dużo fajnych, ciekawych rozmów, dużo motywacji żeby dbać o siebie, ładnie się ubrać itd., mam wrażenie że im bardziej na luzie traktuje się te randki, tym większy fun.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba nie wszyscy o tym widzieli, przynajmniej u mnie tak jest że mogę pisać za darmo do kogoś na Badoo nawet jak nie mam dopasowania. Wystarczy dodać tę osobę do ulubionych i wtedy wejść w czat.
#badoo #badoopremium #randki

Edit: nie działa to ze wszystkimi polubiony mi osobami ale będę kombinował 😊
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: XDDD Na dożynkach w małej gminie to będziesz miał emerytów i rodziny z dziećmi - tamtejszy Oskariat albo pije po domach, albo organizują grupy i jadą do najblizszego wiekszego miasta sie bawic
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

Dodatkowo masa spermiarzy w komentarzach, którzy sami przyznaja, że ojcem jest ten kto wychowa i oni "hehe zostaną tatusiami jak nie będzie chętnego" albo "fajna jesteś, odpisz na pw".


Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie
  • Odpowiedz
Dziewczyny mają gorzej na tinderze, bo będąc w europejskim kanonie piękna ( to znaczy będąc 5/10 ) dostają OKROPNE profile facetów ( chodzi o facetów poniżej 6/10 ). Piekło kobiet

#zwiazki #podrywajzwykopem #tinder #badoo #randki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill
Aldehyd_Glutarowy - Dziewczyny mają gorzej na tinderze, bo będąc w europejskim kanoni...

źródło: Screenshot_2024-02-18-13-36-24-13_50ef9f5a0f3fc24b6f0ffc8843167fe4

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TopowyJanusz: niech zgadne.

Diagnoza: Nie masz praktycznie żadnego doświadczenia z kobietami, bo jesteś średni z wyglądu i przez to malo pewny siebie - dlatego większość czasu spędzasz w domu i jedyne co możesz robić to pisać przez kąkuter bo póki nikt Cię nie widzi to czujesz się komfortowo

Leczenie: Nie bądź brzydki i wyjdź z domu
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 9
Anonim (nie OP): Normictwo chyba mówi właśnie odwrotnie?

A tak poza tym to, I swear, siłownie sobie zrobiły mega marketing jakie to niby potrzebne są, pewnie przez tych redpillowych dziwaków na sterydach co przyszli ze starego nurtu gadania o alfa sralfa. Normalna, wysportowana sylwetka, może nawet z jakiś sześciopakiem to po prostu sport, spacery, pływanie na plażce, jogging, aktywna podróż typu rowerek - a nie jakieś chodzenie do budynku żeby
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: i dobrze mówią. Trzeba zrobić pół na pół, zrobić sporo dla siebie i szukać drugiej połówki, a nie od razu szukać na siłę jak desperat nie robiąc nic co pozwoli łatwiej jakąś znaleźć.
  • Odpowiedz