Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
candl
candl

candl

Dołączył 5 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 464
  • Znaleziska 166
  • Mikroblog 298
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
candl
candl
candl przed chwilą
  • 1
#mecz ghana - chorwacja, gościu był cały na pozycji spalonej i gola uznali po analizie var, a tutaj paznokieć wystawał i gola nie uznali ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

candl
candl
candl 4 godz. i 10 min temu
  • 11
#mecz Modrić i reszta zespołu po przerwie na nawódnienie
candl - #mecz Modrić i reszta zespołu po przerwie na nawódnienie

źródło: 591856a7867847563df4917c221516f19187b1d417920126e3f68593aca358ef

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

agent733
agent733
przedwczoraj, 20:15:35
  • 7
Jedyny biały francus sfaulował jedynego norweskiego czarnucha, co za przypadek
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

candl
candl
candl przedwczoraj, 20:17:01 via Wykop
  • 2
@agent733: przeciwieństwa się przyciągają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
candl
candl
candl 25.06.2026, 21:37:54
  • 3
#mecz EKWADOR!
candl - #mecz EKWADOR!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2411

Izba lekarska w Łodzi kupiła 15 mieszkań. Tłumaczy, że to inwestycja

Izba lekarska w Łodzi kupiła 15 mieszkań. Tłumaczy, że to inwestycja

(03.2026) Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi przeznaczyła środki ze składek członkowskich na zakup 15 mieszkań pod wynajem. Zrobiliśmy to aby zabezpieczyć przed inflacją środki samorządu podkreśla w rozmowie z Expressem Ilustrowanym doktor Paweł Czekalski, były prezes Okręgowej Rady Lekarskiej.

tomasztomasz1234
z
politykazdrowotna.com
dodany: 22.06.2026, 18:49:13
  • 170
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    konowalposting
  • #
    inwestycje
  • #
    lekarski
  • #
    zdrowie
candl
candl
candl 22.06.2026, 19:57:50 via Wykop
  • 20
Społeczeństwo powinno tym karakanom żerującym na publicznych środkach zrobić badania proktologiczne i wyleczyć tego raka raz na zawsze.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

candl
candl
candl 21.06.2026, 16:52:22
  • 53
#mecz #mundial Na arabskim wykopie fani w-------i po pierwszej połowie.
candl - #mecz #mundial Na arabskim wykopie fani w-------i po pierwszej połowie.

źródło: goat

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wilk-na-mikrofonie
wilk-na-mikrofonie
21.06.2026, 17:37:12 via Wykop
  • 13
@candl:
wilk-na-mikrofonie - @candl:

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
candl
candl
candl 19.06.2026, 20:51:15
  • 8
#mecz Czy FIFA uznaje kręcenie wora za przewinienie?
candl - #mecz Czy FIFA uznaje kręcenie wora za przewinienie?

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-19 225031

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szyfon
Szyfon
19.06.2026, 20:54:12 via Wykop
  • 0
@candl: by to raz
  • Odpowiedz
candl
candl
candl 03.06.2026, 10:28:21
  • 38
#pilkanozna #mundial #mecz #heheszki Modrić, Perisić, Kramarić i Kovacić na obozie przygotowawczym do nadchodzących mistrzostw świata w piłce nożnej.
candl - #pilkanozna #mundial #mecz #heheszki Modrić, Perisić, Kramarić i Kovacić na o...

źródło: usa

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robertuss
Robertuss
03.06.2026, 10:41:50 via Wykop
  • 6
@candl: A Atmosferić gdzie?


@ZionOfel: już w żyłach płynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
03.06.2026, 10:48:03 via Android
  • 2
@Robertuss: u Borka w żyłach? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
candl
candl
candl 16.05.2026, 22:59:48
  • 1
#eurowizja bunga bunga to wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
candl - #eurowizja bunga bunga to wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_2576

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

candl
candl
candl 16.05.2026, 22:28:33
  • 8
#eurowizja
candl - #eurowizja

źródło: IMG_2575

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

candl
candl
candl 16.05.2026, 20:47:55
  • 8
#eurowizja jakbym Cartoon Network oglądał, srebrny surfer xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

candl
candl
candl 03.05.2026, 09:32:44
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

De_Fault
De_Fault
De_Fault
03.05.2026, 11:06:04 via Wykop
  • 2
taka malutka, a naprawdę fachowo uciskała plecy, barki, szyję z dużą siłą.


@candl: też byłem w tajlandii na takim masażu. Laska dosłownie 40kg o ile w ogóle a na drugi dzień czułem się jakby mi ktoś spuścił wpierdziel kijem. Z bzykaniem też dawała sobie radę i nawet nie używała żelu. One lubią ten sport po prostu i łączą przyjemne z pożytecznym. Oczywiście jak się je traktuje należycie a nie jak
  • Odpowiedz
moderacjatozart
moderacjatozart
moderacjatozart
04.05.2026, 15:31:23 via Wykop
  • 0
@candl: daj link prv
  • Odpowiedz

354

Najpopularniejsze trasy rowerowe w Polsce 2026

Najpopularniejsze trasy rowerowe w Polsce 2026

Zebrałem dane z VeloPlannera (ponad 340 000 wejść) i sprawdziłem, które trasy rowerowe są w tym sezonie najpopularniejsze. Zapraszam do naszej listy top 10. Może przyda się przed majówką :)

velomapa
z
veloplanner.com
dodany: 28.04.2026, 08:42:50
  • 63
  • #
    rower
  • #
    polska
  • #
    podroze
candl
candl
candl 28.04.2026, 19:14:53 via Wykop
  • 0
2 lata temu zrobiłem Świnoujście - Hel, było super, albo płasko albo z górki, dość dobre drogi, były jakieś odcinki w szczerym polu czy lesie, ale ogólnie bardzo przyjemnie się jechało.

Rok temu, co prawda świeżo po chorobie, co potęgowało negatywne odczucia - tą mazurską pętlę rowerową i myślałem, że padnę, to była masakra. Byłem tym samym ciężkim trekkingiem z sakwami co nad morzem. MNÓSTWO podjazdów po jakiś piachach w polach, asfaltu
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

candl
candl
candl 26.04.2026, 11:29:12
  • 1
#latwogang wpłaciłem, ale na te celebryckie mordy nie mogę patrzeć
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

534

Mundial bez Polski, PZPN bez premii. "Wartość federacji spadła o 30-40%"

Mundial bez Polski, PZPN bez premii. "Wartość federacji spadła o 30-40%"

FIFA przygotowała w tym roku rekordowe wysokie premie dla grających na rekordowo przychodowym mundialu. PZPN-owi przechodzi koło nosa ok. 50 mln zł. W dodatku brak gry na MŚ to spadek wartości marketingowej, a właśnie trwają negocjacje z nowymi sponsorami.

Banami
z
xyz.pl
dodany: 03.04.2026, 16:15:45
  • 164
  • #
    pilkanozna
  • #
    reprezentacja
  • #
    mecz
  • #
    polska
  • #
    mundial
candl
candl
candl 04.04.2026, 12:04:38 via Wykop
  • 8
Co 4 lata jest ten sam scenariusz. W grupie jakieś San Marino, Wyspy Owcze, czarny koń pokroju Albanii i czasami się dorzuci jakieś Niemcy czy inny zespół tego pokroju. Zawsze jest przeprawa przez MĘKĘ.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Afrobiker
Afrobiker
01.04.2026, 22:54:54
  • 41
#artemis
Pamiętacie jak Musk wysłał roadstera w kosmos? To było 8 lat temu. Teraz lecimy w stronę Księżyca i NASA pokazuje nam render z parametrami lotu. Jestem zachwycony tą nową technologią (。◕‿‿◕。)
Afrobiker - #artemis
Pamiętacie jak Musk wysłał roadstera w kosmos? To było 8 lat tem...

źródło: 1000005624

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

candl
candl
candl 01.04.2026, 22:56:04 via Wykop
  • 39
@Afrobiker: 8 lat temu? Weź................................. to było może ze dwa lata temu ლ(ಠ_ಠ ლ)
  • Odpowiedz
candl
candl
candl 01.04.2026, 22:39:00
  • 2
#artemis
candl - #artemis

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d666
d666
d666
02.04.2026, 07:47:14 via Wykop
  • 0
@candl: że też Zbrojewicz wszedł w ten film.....No i Senor Siarrra tez eh...
  • Odpowiedz
candl
candl
candl 01.04.2026, 22:29:36
  • 5
#artemis Siły kosmiczne Paździocha są w gotowości
candl - #artemis Siły kosmiczne Paździocha są w gotowości

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

candl
candl
candl 24.03.2026, 21:29:41
  • 4
#tinder
Bumble dwa odmienne przykłady.
Para z Polką i Para z Ukrainką. Obie 10 lat młodsze ode mnie. Obie napisały pierwsze.
Polka, gdy zapytałem o tematykę dzieci, wielce obrażona jak ja śmie ją o takie "intymne" rzeczy pytać. Cały elaborat o tym, że najpierw to się liczy ROMANTYZM a dopiero myślenie o dzieciach. Jeszcze koniara, więc nie wiem czy to nie poziom wyżej od psiary czy kociary. Usunąłem z pary,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olokynsims
olokynsims
25.03.2026, 12:03:33 via Wykop
  • 0
10 lat młodsze laski same piszą do starego dziada, one są zupełnie normalne, nic podejrzanego.
  • Odpowiedz
Jest-nas-2-miliony
Jest-nas-2-miliony
Jest-nas-2-miliony
25.03.2026, 12:12:10 via Wykop
  • 0
@olokynsims: jak jest 25-35 to normalne. Siedzisz chyba na etapie 15-25 xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.01.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 14.09.2023

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 11.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking