Wpis z mikrobloga

Znajomy 28 lat, rok po rozstaniu, po studiach prawniczych, pracuje w zawodzie, oczywiście zawód wpisany w aplikacje, w opisie podstawowe informacje o sobie i kilka zdjęć, glównie z wakacji. Chłopak coś tam ćwiczy i wygląda normalnie. Tindera ma pół roku i do tej pory sam. Mieszka w małej dziurze, więc 90% kobiet ma w promieniu 60-100km. Ma stabilnie te 50 lajków cały czas, ale do większości nie pisał. Większość kobiet nie odpisuje, albo go ghostuje, największe zainteresowanie u kobiet bez matury xD, samotnych mam czy klasycznie grubasów. Teraz mówi, że lajk wpadnie raz na kilka tygodni. Powoli traci nadzieje. Przy booście ostatnio 6 par złapał. Mówił, że raz spotykał się z dziewczyną z tindera, chciała też stały związek, a po miesiącu i x spotkań, powiedziała, że ona jednak związku nie szuka xdddd. Ostatnio zmatchował się z fajną dzioewczyną, już zadowolony po super się pisało, a po spotkaniu mi mówił, że typiara w wieku 28 lat nawet matury nie ma xd

Naprawdę, co trzeba mieć na tych portalach aby kogoś znaleźć? Kogo tam te kobiety szukają?

#tinder #logikarozowychpaskow #badoo #bekazpodludzi
  • 32
  • Odpowiedz
największe zainteresowanie u kobiet bez matury xD, samotnych mam czy klasycznie grubasów.


@technojezus: tak jak każdy.

Dziś mnie zmatchowało z jakąś samotną mamuśką, a bombelka nie zauważyłem, bo był na ostatnim zdjęciu.
Od razu usunąłem parę.
  • Odpowiedz
  • 3
ale bzdury, po co to wymyślać?


@Operator_imadla: jakie bzdury? Jeżeli gość z taką pracą nie może nikogo znaleźć normalnego na tych aplikacjach, to co ma powiedzieć jakiś Marek lat 26 bez matury/studiów, albo inny Wojtek pracujący na fabryce okien po gówno studiach?
  • Odpowiedz
Mieszka w małej dziurze


@technojezus: i tu jest główny problem. Ogarnięte i wykształcone kobiety ciągnie do miast wojewódzkich. Jeśli wracają do miast powiatowych, to raczej głównie już jako zamężne osoby z zapewnioną odpowiednią pracą zgodną z wykształceniem.
  • Odpowiedz
@technojezus

to co ma powiedzieć jakiś Marek lat 26 bez matury/studiów, albo inny Wojtek pracujący na fabryce okien po gówno studiach?


po co ma coś mówić jak oni w związkach szczęśliwych albo mają powodzenie jakiekolwiek
  • Odpowiedz
  • 0
po co ma coś mówić jak oni w związkach szczęśliwych albo mają powodzenie jakiekolwiek


@vieniasn: jak kogoś znaleźli w okresie szkolnym to tak. Na internecie mają jeszcze mniejsze zainteresowanie niż taki adwokat czy jakiś inny lekarz
  • Odpowiedz
Jeżeli gość z taką pracą nie może nikogo znaleźć normalnego na tych aplikacjach, to co ma powiedzieć jakiś Marek lat 26 bez matury/studiów, albo inny Wojtek pracujący na fabryce okien po gówno studiach?


@technojezus: nie mam matury, pracuję na magazynie jako spedytor. Moja partnerka ma skończone wyższe studia, pracuje w korpo na bardzo wysokim stanowisku. Można? Można. Zresztą jak spojrzę wstecz, to każda moja partnerka była lepiej wykształcona niż ja. I
  • Odpowiedz
@technojezus: a ile mieszkańcow ma to powiatowe? bo są powiatowe po 30k i 100k. Dziwisz się, że w powiatowym zostają laski bez matury? bo mnie to jakoś nie dziwi xD myszki z powiatowego to najczesciej biorą sobie jakiegoś mirka, którego znają na żywo
  • Odpowiedz
eśli wracają do miast powiatowych, to raczej głównie już jako zamężne osoby z zapewnioną odpowiednią pracą zgodną z wykształceniem.


@Mtsen: dokładnie, albo wracają na chwilę na święta xD więc niech znajomy opa poluje za tydzień i za dwa, bo może na wybory też zjadą
  • Odpowiedz