Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Mirki za dobry miesiąc kończy mi się OC, wiem że są tu ludzie którzy się tym zajmują, możecie mi podesłać jakieś ciekawe oferty, w zeszłym roku bezkonkurencyjny oferta okazał się od @mfind czy w tym roku bd tak samo?; Czekam na najlepszą ofertę chodzi o samo OC bez AC #ubezpieczenieoc #oc #auto
konto usunięte via Android
- 0
Mircy i Mirabelki, założyłam instalację #lpg w Polsce podczas urlopu i chce to zgłosić do DVLA, wystarczy, ze wypełnię sekcję 7 w V5C i odeślę im razem z wyciągiem ze świadectwa homologacji (przetłumaczonym rzecz jasna), czy potrzebne jest coś jeszcze? I jak to wygląda z obniżeniem taxu? #kiciochpyta #uk #motoryzacja #auto
Ej, Mirki. Opel vectra B 2.0 w gazie 1999 rok za 3k, warto się w to pchać, czy lepiej nie?
#auto #motoryzacja
#auto #motoryzacja
@Osobnik_unikajacy zrobisz uszczelkę i jeździsz ;)
@Osobnik_unikajacy: jak nie ma dużej rdzy to tak, warto.
Siema Mirki,
Szukam samochodu dla mojej mamy, jakiś mały miejski, w pięciu drzwiach i wyłącznie benzyna. Budżet to ok 17k.
Póki co rozglądaliśmy się za seatem ibizą IV generacji. Możecie polecić jakieś inne autko na które też warto zwrócić uwagę?
#auto #auta #samochod #samochody #zakupauta #motoryzacja
Szukam samochodu dla mojej mamy, jakiś mały miejski, w pięciu drzwiach i wyłącznie benzyna. Budżet to ok 17k.
Póki co rozglądaliśmy się za seatem ibizą IV generacji. Możecie polecić jakieś inne autko na które też warto zwrócić uwagę?
#auto #auta #samochod #samochody #zakupauta #motoryzacja
@Slayer27797 jak dla kobiety albo Yaris albo Auris
@Rxx3: przy takich wymaganiach wybor jest ogromny. Nie skupiajcie sie na jednej marce. Od wspomnianych Ibizy i Yaris przez Opla Corse, Forda Fieste, VW Polo czy Skode Fabie. Nawet Koreance typu Huyndai I20 czy Kia Rio to tez ofery godne polecenia. Zwroc uwage na stan sprzegla gdyz takie auta jak nazwa wskazuje duzo jrzdza po miescie. Smialo znalezc cos kolo rocznika 2010-2012 w bardzo dobrym stanie.
1
Dlaczego docieramy silnik po remoncie? Czy nowe silniki też docierać?

Czy należy docierać nowy silnik? Dlaczego silnik po remoncie docieramy? Po ilu km zmienić olej w silniku nowym. Na te pytania oraz wiele innych postaram się odpowiedzieć w dzisiejszym odcinku.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
Policjanci odzyskali skradzione porsche warte blisko 370 tysięcy złotych

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 29- letniego kierowcę, który uciekał przed policyjnym radiowozem, skradzionym pojazdem osobowym marki Porsche Carrera. Ponadto kierujący prowadził samochód będąc pod działaniem a--------y i miał aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@szymonhubert16: gratulacje
@szymonhubert16 a ta kontrolka nie jest czasem niebieska?
W tym roku planuje zmienić auto. Budżet to ok 35k. Chciałbym kombika raczej na benzynę. Podoba mi się Hyundai i40, co o nim myślicie i jakie inne autka polecacie.
#motoryzacja #auto #pytanie
#motoryzacja #auto #pytanie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Student_AWAS: @luxpl: odradzam VAG zajedzony a te normalnie uzywane maja absurdalnie wysokie ceny. Skoda jest budżetowa i tania w utrzymaniu a każdy mechanik sie zna. Citroen C5 to świetne auto ale musisz znać jego wady
konto usunięte via Android
- 1
Słuchajcie, mam Accorda vii gen 2.4 w benzynie i od jakiegoś czasu coraz bardziej daje się słyszeć wycie w okolicy >2k obr, szczególnie na drugim biegu. Dźwięk ustaje po wciśnięciu sprzęgła. Myślicie, że to jakieś łożysko w skrzyni? Sprzęgło wymieniane rok temu.
#auto #motoryzacja #honda #hondaboners #accord #mechanikasamochodowa
#auto #motoryzacja #honda #hondaboners #accord #mechanikasamochodowa
- 3
@Westfield: ja bym stawiał na sprzęgło. wymieniałeś komplet?
- 2
@wycz: @Reanef: Jakim cudem ma 'wyc sprzeglo' przy 2krpm? przeciez jest spiete w calosc, nie pracuje wtedy ani lozysko podporowe w wale korbowym ani lozysko oporowe sprzegla.
@Westfield: lozyska w skrzyni, trzeba wyjac skrzynie i zobaczyc czy walek skrzyni nie ma luzow. W hondach cos bylo z lozyskami w skrzyni, nie pamietam bo ostatnia honde mialem nascie lat temu.
Czy wyje tak samo jak wcisniesz sprzeglo
@Westfield: lozyska w skrzyni, trzeba wyjac skrzynie i zobaczyc czy walek skrzyni nie ma luzow. W hondach cos bylo z lozyskami w skrzyni, nie pamietam bo ostatnia honde mialem nascie lat temu.
Czy wyje tak samo jak wcisniesz sprzeglo
- 3
Cześć wszystkim rajderom, drifterom itd... wiem, że Wykop pełen profesjonalistów, więc zapewne ktoś pomoże, przecież to dla Was bułka z masłem....
Chciałbym zadać pewne wstydliwe pytanie, bowiem chciałbym nabrać większej świadomości oraz nauczyć się czegoś nowego, ale w bezpieczny i najlepiej kontrolowany sposób. Proszę też o względną wyrozumiałość, to co dla jednych może być oczywiste, dla innych może być rocket scence.
Chodzi o kwestię wychodzenia z poślizgu. Tak... należę do osób, które nigdy nie
Chciałbym zadać pewne wstydliwe pytanie, bowiem chciałbym nabrać większej świadomości oraz nauczyć się czegoś nowego, ale w bezpieczny i najlepiej kontrolowany sposób. Proszę też o względną wyrozumiałość, to co dla jednych może być oczywiste, dla innych może być rocket scence.
Chodzi o kwestię wychodzenia z poślizgu. Tak... należę do osób, które nigdy nie
@Brezen: na yt sporo takich rzeczy, pierwszy z brzegu:

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@Brezen: http://www.technikajazdy.info/nauka-jazdy/polecam stronkę, bo temat jest bardzoooo rozległy. Polecam również książkę Zasady "szybkość bezpieczna" mimo starej daty jest ciągle aktualna. Pewnie dostaniesz gdzieś na chomiku.
Z tym, że jak cię zarzuca w prawo czy w lewo to kontrujesz w prawo czy w lewo to jest zbyt duże uogólnianie. CZASAMI w fwd nawet w ogóle nie trzeba robić kontry, bo da się wyprostować auto samym gazem. Najlepiej tak jak wyżej piszą
Z tym, że jak cię zarzuca w prawo czy w lewo to kontrujesz w prawo czy w lewo to jest zbyt duże uogólnianie. CZASAMI w fwd nawet w ogóle nie trzeba robić kontry, bo da się wyprostować auto samym gazem. Najlepiej tak jak wyżej piszą
- 1
Mirki i Mirabelki. POMOCY! PŁACE W GOTÓWCE. DOSTAŁEM AUTO W DAROWIZNIE. Nie przepisałem OC, bo auto pochodzi od mojego ojca i agent powiedział, żeby zostawić OC jak jest i przepisać przy końcu terminu jego obowiązywania. ZAPOMNIALEM O UBEZPIECZENIU, agent nie zadzwonił, chociaż wczesniej zwykł to robić. MAM OPÓZNIENIE (termin minął 13 grudnia, a dziś mamy 3 stycznia). Czy jeśli jutro ubezpieczę samochód to nadal będę mógł dostać karę, czy wyjechać na Bahamy
- 2
@GJerks: co ty byś chciał, żeby ktoś ci zrobił z datą wsteczną?
@Suheil-al-Hassan: polisa się przedłuża jeżeli jest wystawiona na wlasciciela, jeżeli zmienił się wlasciciel po wygaśnięciu starej polisy poprzedniego wlasciciela nic się nie przedłuża
Planuje zmienić kolor swojej Alfy 159. Ile może tak mniej więcej kosztować przemalowanie całego auta (+usunięcie kilku drobnych wgniotek)? Okolice Warszawa-Radom-Starachowice
#alfaholicy #kiciochpyta #auto #motoryzacja #alfaromeo
#alfaholicy #kiciochpyta #auto #motoryzacja #alfaromeo
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
@comer123: moze lepiej okleic?
Mirki, jakby ktoś szukał E46 330Ci w manualu to aktualnie sprzedaje swoje.
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e46-330ci-09-2002-zadbane-coup-z-pazurem-ID6BBm2C.html
#otomoto #bmw #sprzedam #motoryzacja #samochody #olx #auto #niemcy #handlarze #allegro #bmwboners #okazja #sprzedamauto
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e46-330ci-09-2002-zadbane-coup-z-pazurem-ID6BBm2C.html
#otomoto #bmw #sprzedam #motoryzacja #samochody #olx #auto #niemcy #handlarze #allegro #bmwboners #okazja #sprzedamauto
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
@Stainless90: nie no szczerze mówiąc z ceną i tym przebiegiem to srogo przesadziłeś. Za to nie dostaniesz więcej jak 20k jeżeli już ktoś się na to złapie to nieźle
- 0
@czerwonekapcie: 100km na lpg w zależności od auta do 50zł na paliwie 2x tyle. Kupujesz używane, loteria będzie w każdym przypadku. Jak to ma być dupowóz to bierz gaz. W przeciągu dwóch lat zaoszczędzisz na nową instalacje gazową. I żeby nie było ... ja za gazem nie przepadam ale ekonomia nie kłamie ;)
konto usunięte via Android
- 0
@czerwonekapcie ja bym brał w gazie jakiegoś golfa. Zresztą poszukaj na internecie "top 10 aut do miasta do 10k", "top 10 hatchback do 10k".
- 3
Z nowym rokiem podbijam.
Sprzedam jedno z aut w rodzinie. BMW 320d 2011/12 albo Honda Civic 1.4 2010. Przeprowadzamy się do Austrii i jedno musimy sprzedać. Honda chyba priorytet ale już trochę mam dość tego procesu, więc sprzedam które pójdzie pierwsze.
Link BMW
Link Honda
Sprzedam jedno z aut w rodzinie. BMW 320d 2011/12 albo Honda Civic 1.4 2010. Przeprowadzamy się do Austrii i jedno musimy sprzedać. Honda chyba priorytet ale już trochę mam dość tego procesu, więc sprzedam które pójdzie pierwsze.
Link BMW
Link Honda
źródło: comment_AW9ysNkS3eIx5fLemfBm47lPJekkRxpY.jpg
Pobierz- 5
@sokl: Za Honde zaplacisz duzo mniejszy podatek drogowy i ubezpieczenie (liczy sie tutaj moc silnika podobnie jak w DE). Sprzedaj oba i kup na miejscu bo proces rejestracji auta w AT jest troche czasochlonny i kosztowny (o ile nie bylo wczesniej rejestrowane w AT).
@sokl: O, Erftstadt - mam miłe wspomnienia z tą miejscowością. Kupiłem tam samochód
- 0
@panTralalinski: @tejotte: jest parę osób, ale musielibyście przejrzeć wpisu na tagach #kia i #stinger , zwykle jakieś fotki wrzucali
- 1
@panTralalinski: przede wszystkim to chciałem poznać jaką ofertę dostaje klient "z ulicy". Zapytałem o finansowanie w leasingu i w najmie.
Konfiguracja auta: Stinger XL 2.0 T-GDI + pakiet premium + lakier metalizowany wyliczony na 170 000 PLN.
Wpłata własna 10%. Okres
Konfiguracja auta: Stinger XL 2.0 T-GDI + pakiet premium + lakier metalizowany wyliczony na 170 000 PLN.
Wpłata własna 10%. Okres
#samochody #motoryzacja #auto słuchajcie Mirki, jako że wkrótce będę się rozglądał za jakimś dupowozem dla córki myślałem żeby jej oddać moje auto (peugeot 308) a sobie kupić jakąś wozidło do jazdy. I teraz tylko bez smiechów proszę. Będę szukał czegoś z tylnym napędem (tak bmw też wchodzi w grę a raczej chyba tylko), raczej benzyna. No i najlepsze kwota do 5000pln. Zakładam, że po zakupie na
- 15
@dupa-z-tylu: i napęd na tył XD
konto usunięte via Android
- 11
- 0
Mirki, sytuacja zmusza do kupienia własnego środka transportu. Szukam małego miejskiego benzynowego autka. Nie jest istotne, czy będzie 3-, czy 5-drzwiowe. Ważne, żeby był bagażnik, w którym zmieszczą się zakupy i koło zapasowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dysponuję ograniczonymi funduszami - 10 000 zł (plus 3 000 w zanadrzu na sensowny przegląd, wymianę rozrządów, płynów, filtrów, hamulców i innych takich rzeczy).
W oko wpadła mi fiesta st z 2006. Jak na
Dysponuję ograniczonymi funduszami - 10 000 zł (plus 3 000 w zanadrzu na sensowny przegląd, wymianę rozrządów, płynów, filtrów, hamulców i innych takich rzeczy).
W oko wpadła mi fiesta st z 2006. Jak na
źródło: comment_ICNkPpfQiAjsI2kIZgsKP934hKJGZnzU.jpg
PobierzCorolla
- 1
@Eestel: Oba były równie fajne z lekkim wskazaniem na cytrynkę, ale ostatecznie wzięłam fiestę, bo była w lepszym stanie technicznym (kupiłam od faceta z forum forda), niż aktualnie dostępne C2. Bądź co bądź to stare autka i ten aspekt przeważył



























Co nowe to nowe nawet jakby to była Dacia. XD
Gdzie stare auto wypierdziane, szajs.