Wpis z mikrobloga

Z nowym rokiem podbijam.
Sprzedam jedno z aut w rodzinie. BMW 320d 2011/12 albo Honda Civic 1.4 2010. Przeprowadzamy się do Austrii i jedno musimy sprzedać. Honda chyba priorytet ale już trochę mam dość tego procesu, więc sprzedam które pójdzie pierwsze.

Link BMW

Link Honda

Linki do video w tekście ogłoszeń.

Auta godne polecenia.

#otomoto #bmw #trojka #sprzedam #motoryzacja #samochody #olx #auto #niemcy #handlarze #allegro #bmwboners #okazja #honda #civic #sprzedamauto #sprzedamopla #cebuladeals
sokl - Z nowym rokiem podbijam.
Sprzedam jedno z aut w rodzinie. BMW 320d 2011/12 al...

źródło: comment_AW9ysNkS3eIx5fLemfBm47lPJekkRxpY.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@sokl: Za Honde zaplacisz duzo mniejszy podatek drogowy i ubezpieczenie (liczy sie tutaj moc silnika podobnie jak w DE). Sprzedaj oba i kup na miejscu bo proces rejestracji auta w AT jest troche czasochlonny i kosztowny (o ile nie bylo wczesniej rejestrowane w AT).
  • Odpowiedz
@yale: No wiem generalnie dużo drożej niż w Niemczech (tak dwa razy) szczególnie przy mocnych autach. BMW wyjdzie mnie 1400 eur/rok, Honda 800 eur/rok.

Sprzedanie obu odpada bo mamy małe dziecko i trochę za dużo na głowie teraz. Myślałem, żeby Hondę zostawić bo będę dużo mniej autem jeździł ale trochę szkoda mi bmw bo bardzo zadbane i sprzedałem ją z dużą stratą przez akcje z dieslem w Niemczech. No i z
  • Odpowiedz
@Harmideron: @czeki21:
Hej dzięki za otuchę... Nie wiem co robię źle. Ceny wydają się atrakcyjne ale ilość dziwnych ludzi co się kontaktuje jest przerażająca. Chcą płacić na raty, z góry (3 razy scamowe propozycje), oferują 40% ceny, oskarżają o bycie oszustem itp)

Hondę prawie sprzedałem za 5200 ale w ostatniej chwili klient się rozmyślił (przy podpisywaniu umowy, jego żona inne chciała).

ehh
  • Odpowiedz
@yale: tak dla porównania w Niemczech płacę za podatek drogowy i ubezpieczenie ~800 eur/rok (+ darmowe autostrady i tuv co dwa lata). No ale to jest kraj, który ma fioła na punkcie motoryzacji, ludzie robią jakieś szalone dystanse autami+ lobby automotive.
  • Odpowiedz
@jaroslaw_madry: łoo Panie najniżej 3000 za Hondę i 4500 za BMW. Ale generalnie mnóstwo strzałów. Dużo ofert 4000 eur za Hondę, jedna prawie sfinalizowana 5200 eur z Polski. Zainteresowanie BMW bardzo małe, w sumie to jeden gościu dawał 8700 eur ale chiał płaciś w 17 ratach - nie dostał kredytu z banku.

Jako ciekawostka za BWW dałem 14k eur 3 lata temu @ 135kkm. Delikatna utrata wartości...
Za Hondę 5800 2
  • Odpowiedz
Zainteresowanie BMW bardzo małe


@sokl: bo turasy to najchetniej chciały to auto za 1000 euro, przywiezc mu je pod dom i pocalowac w but. Diesel teraz odstrasza, ceny poszly w dol. Za 8000 bym ją wzial nawet jeszcze dzis, bo moja matula potrzebuje jakiegos nowego wozu, ale nie wiem ;)
  • Odpowiedz
@sokl: 105KM za 1.6 benzyna majac najnizsze znizki place 620 EUR rocznie za podatek drogowy i ubezpieczenie (cos mniej wiecej 400 + 220). W moim przypadku najtaniej wyszlo w MUKI (malo znany ubezpieczyciel).
Przeglady co roku (o ile starsze niz 5 lat), koszt przegladu 38-70. Mysle, ze podobnie jak w DE ale drozej. Sporo Austriakow jezdzi po auta do Niemiec (ale to sie oplaca dla aut bardzo drogich i luksusowych) a
  • Odpowiedz