Wszystko
Najnowsze
Archiwum
KARELGOLDBAUM
- 0
jesli kupilem auto od wlasciciela (z dowod rej) to potrzebuje umowe od kogo on wczesniej kupil auto? Aby zarejestrowac auto #samochody #auto #kupujzwykopem #prawo #motoryzacja #polska

oazaSpokoju
via Android- 2
@KARELGOLDBAUM gość od którego kupiłeś jest w dowodzie rejestracyjnym? Jeśli tak, to tylko umowa z nim

Pangia
- 0
@KARELGOLDBAUM: Jeśli sprzedawca widnieje w dowodzie rejestracyjnym jako właściciel, to nie.
- 41
(Wpis nr 241)
Wczoraj przypomniałem czeski horror o krwiożerczym samochodzie, więc dziś przyszła pora aby w cyklu "Filmy ze Złotej Ery VHS" zagościł jego amerykański konkurent w reżyserii Johna Carpentera nakręcony na podstawie powieści Stephena Kinga...
" Christine " (1983)
Właściwie to klasyka, rewelacyjne dzieło duetu Carpenter & King jest tak znane, że opis chyba niepotrzebny, ale dodaję go dla tych osób, które jakimś cudem jeszcze filmu nie widziały...
Wczoraj przypomniałem czeski horror o krwiożerczym samochodzie, więc dziś przyszła pora aby w cyklu "Filmy ze Złotej Ery VHS" zagościł jego amerykański konkurent w reżyserii Johna Carpentera nakręcony na podstawie powieści Stephena Kinga...
" Christine " (1983)
Właściwie to klasyka, rewelacyjne dzieło duetu Carpenter & King jest tak znane, że opis chyba niepotrzebny, ale dodaję go dla tych osób, które jakimś cudem jeszcze filmu nie widziały...
źródło: comment_7hLSJioav0tcpGecSu4Ace5cYrsBk2TG.jpg
Pobierz- 10
@Montago: Ale mi przypomniałeś stracha z dzieciństwa ;O W tajemnicy przed rodzicami obejrzeliśmy u kumpla ten film, a potem bałem się, że Christine czai się gdzieś za rogiem, choć dookoła były tylko Żuki, Maluchy i duże Fiaty xD
Komentarz usunięty przez autora
JEST DEBATA. Rondo z sygnalizacją, noc, miga żółte światło. Jakie wtedy obowiązują zasady? Takie jak na klasycznym rondzie? Czy obowiązuje zasada prawej strony?
#motoryzacja #auto #kiciochpyta #transport #kierowcy
#motoryzacja #auto #kiciochpyta #transport #kierowcy
Obowiązuje stara zasada, żeby patrzeć na znaki. ;)
konto usunięte via Android
- 3
@ATLETICO No to jak jest znak to się do niego stosujesz. Gdzie tu pole do debaty?
6
Nowa Toyota Mirai – druga generacja auta na wodór

Toyota ogłosiła, że podczas nadchodzącego salonu samochodowego w Tokio zobaczymy model koncepcyjny, zapowiadający kolejną odsłonę sedana napędzanego wodorowymi ogniwami paliwowymi. Na tę chwilę wiemy już, że nowy Mirai będzie wydajniejszy i znacznie ładniejszy.
z- 14
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jakby ktoś ze śląska szukał czegoś na pierwszy samochód, to kolega wystawił swoją czerwoną strzałę.
Spokojny gość, koło 60-tki, więc raczej nie szalał tym wozem. Bogata wersja. Warto obejrzeć.
https://www.olx.pl/oferta/fiat-punto-2-fl-1-2-benzyna-CID5-IDBYjHU.html#bb582b4014
#auto #samochody #samochod #sprzedamauto #slask #gliwice
Spokojny gość, koło 60-tki, więc raczej nie szalał tym wozem. Bogata wersja. Warto obejrzeć.
https://www.olx.pl/oferta/fiat-punto-2-fl-1-2-benzyna-CID5-IDBYjHU.html#bb582b4014
#auto #samochody #samochod #sprzedamauto #slask #gliwice
@1988BaZyL: Ty ale na poważnie to jest punto drugiej generacji czyli bardzo stare i 5500 pln? nie sądzisz że to cena z sufitu ?
https://www.olx.pl/motoryzacja/samochody/fiat/punto/?search%5Bfilter_float_year%3Ato%5D=2003&search%5Bfilter_float_year%3Afrom%5D=2002&search%5Bfilter_float_enginesize%3Ato%5D=1250&search%5Bfilter_enum_condition%5D%5B0%5D=notdamaged&search%5Border%5D=filter_float_price%3Aasc
https://www.olx.pl/motoryzacja/samochody/fiat/punto/?search%5Bfilter_float_year%3Ato%5D=2003&search%5Bfilter_float_year%3Afrom%5D=2002&search%5Bfilter_float_enginesize%3Ato%5D=1250&search%5Bfilter_enum_condition%5D%5B0%5D=notdamaged&search%5Border%5D=filter_float_price%3Aasc
- 1
@ArchDelux:
Musisz mieć nudne życie, że czepiasz się takich pierdół.
Popełniłem błąd. Przepraszam ¯\_(ツ)_/¯
Musisz mieć nudne życie, że czepiasz się takich pierdół.
Popełniłem błąd. Przepraszam ¯\_(ツ)_/¯
Cześć. Przychodzę do Was z zapytaniem jako ekspertów na tym tagu. 3 lata temu kupiłem sobie swoje pierwsze autko a dokładnie Opla Astrę H. Do chwili obecnej nie mogę narzekać na niego jakoś szczególnie- cały czas jeździ. Lecz niestety tam jest silnik 1,6 105 KM i to czuć...a najbardziej podczas wyprzedzania kiedy w aucie siedzi ekipa o łącznej wadze ponad 400 kg. A z racji, że jak z tym opelkiem ślubu nie
@Bezimienny_Typ: mocniejsza astrę
@Bezimienny_Typ: 30k to już astra j niezła z 1.4t
Jakie auto do 20-30 tyś, zależy mi na bezawaryjnosci i komforcie jazdy- mam na myśli dobre wyciszenie.
-jeżdżę sam/w dwójkę tak żeby nadawał się też w trasę.
-do pracy mam 25km dziennie 50km+- może być gaz, nie musi
-coś w stylu mondeo/octavi byłoby spoko, ale nie jest to warunkiem- teraz jeżdżę fiesta i mnie to już męczy
może
-jeżdżę sam/w dwójkę tak żeby nadawał się też w trasę.
-do pracy mam 25km dziennie 50km+- może być gaz, nie musi
-coś w stylu mondeo/octavi byłoby spoko, ale nie jest to warunkiem- teraz jeżdżę fiesta i mnie to już męczy
może
- 0
@tazoo8 nie, chyba po nowym roku ciąg dalszy będzie :(
- 0
@co_ja_tu_robie a bo znajomy ma takie cudo godne polecenia https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-salon-polska-nawigacja-android-hamulce-mps-wersja-kirei-bose-ID6CDJu4.html#gallery-open
a przegrywa z handlarzami co przebiegi do negocjacji mają ;)
a przegrywa z handlarzami co przebiegi do negocjacji mają ;)
- 0
Jakie żarówki H7 polecacie ? Moje aktualne bardzo słabo świeca , dają takie same światło jak dzienne można powiedzieć w nocy. Zastanawiam sie nad ELTA VISION PRO H7 .Cena 41 zł .(https://allegro.pl/oferta/zarowki-elta-vision-pro-h7-12v-55w-150-7821693597 ) Ktoś ich używa ? Czy lepiej dopłacić do OSRAM H7 Night Breaker Laser.Cena 87 zł
#motoryzacja #auto
#motoryzacja #auto
@lentilek chyba dziesiąty raz to będę pisał już...ale przeboleję i napiszę.
Polecam H7 Osram Silverstar 2.0 , dwupak (2sztuki) za ~47zł brutto (z paczkomatem) ale to ceny z 2018 , nie wiem jak obecnie. Najlepiej świecą (barwa, zasięg, moc , snop) i żyją ok 8mcy lub minimum 6mcy.
Testowałem też Tungsram BluishSport +50%, Osram Nightbreaker +120% i te i te padały po 3mcach ¯_(ツ)/¯
Wnioski: żarówki H7 każdej marki z
Polecam H7 Osram Silverstar 2.0 , dwupak (2sztuki) za ~47zł brutto (z paczkomatem) ale to ceny z 2018 , nie wiem jak obecnie. Najlepiej świecą (barwa, zasięg, moc , snop) i żyją ok 8mcy lub minimum 6mcy.
Testowałem też Tungsram BluishSport +50%, Osram Nightbreaker +120% i te i te padały po 3mcach ¯_(ツ)/¯
Wnioski: żarówki H7 każdej marki z
@lentilek teraz już mam dzienne, HP507 mocne ledy bardzo, ale w deszczowe dni i tak włączam mijania H7 (mazda 3 2005r.) I barwa i zasięg tych tungsramów i osramów Nightbreaker były super, ale na samym początku, z czasem trochę bledną lub się przyzwyczajasz (a xenonu 6000k i tak nigdy nie uzyskasz ) aż w końcu jedna zdycha po tych 3 mcach
Znalazłem taki samochód https://m.olx.pl/oferta/opel-vectra-b-1-6-lpg-CID5-IDBWgvj.html#position=1&page=1 lakier mi nie przeskadza auto tylko na dojazdy. Chciałbym żeby przetrwał z 2 lata a teraz mogę włożyć z 1200 na wymiany. #samochody #mechanika #auto #opel #vectra #mechanikasamochodowa
@hpiotrekh: ja mam 1.8 i jestem zadowolony, choć czasem brakuje,żeby to miało turbinę. A co do 1.6 to jeśli ktos dba o auto to silnik dużo wytrzymuje. Inna sprawa czy tamte motory nie mialy po 300k przebiegu i 8 wlascicieli ¯\_(ツ)_/¯
@Spodniegdziekupic w takich autach do 3k zł to już wróżenie z fusów. Albo się będzie psuć albo nie. Najlepiej nie nastawiać się na konkretny model, tylko kupić coś sprawdzonego. Najlepiej od znajomego, wtedy wiesz co wymienił, naprawił, a co nie.
- 2
Okres jesienny się zaczyna, wieczory chłodne, rozgrzany silnik po dłuższej trasie kusi małe zwierzaki do schronienia się.
Somsiad opowiedział mi wczoraj, jak to wydał 700zł na zniszczone przez kune kable w samochodzie.
Mechanik poradził mu, żeby do komory z silnikiem dać kostkę zapachową taką z WC. Podobno to ma odstraszyć kuny.
Ma ktoś jakiś sposób jak się przed tym zabezpieczyć. Garaż odpada.
Somsiad opowiedział mi wczoraj, jak to wydał 700zł na zniszczone przez kune kable w samochodzie.
Mechanik poradził mu, żeby do komory z silnikiem dać kostkę zapachową taką z WC. Podobno to ma odstraszyć kuny.
Ma ktoś jakiś sposób jak się przed tym zabezpieczyć. Garaż odpada.
źródło: comment_PQmQ4umGUWo1SFjwlmf6kag3aHq4zjX3.jpg
Pobierz@macgar: Jak masz w domu psa albo kota to weź jego sierść po czesaniu włóż do rajstopy pończochy czy jak to się tam nazywa I powieś w komorze silnika. jak zapłaciłem 1200 kto się nauczyłem
@macgar: Zrób jak mówi mechanik - daj kostkę od kibla. Według internetów to rzeczywiście działa i jest bardzo skuteczne.
konto usunięte via Android
- 8
Mireczki kiedy zazwyczaj wymieniacie opony na zimówki? Tak orientacyjnie bo mam swoje pierwsze auto a sie wyprowadzam i opony zostają w rodzinnej miejscowości bo nie mam jak przytargać i gdzie składować
#auto #samochody #motoryzacja
#auto #samochody #motoryzacja
- 0
- 0
@gpawelpl: a czemu sprzedajesz można wiedzieć?
- 0
@Bakardi: nie jeżdżę już tyle, co wcześniej (zmieniłem pracę) i bez sensu trzymać diesla żeby robić nim 10k km rocznie. Mimo że wszystko zrobiłem co trzeba to chcę sprzedać i kupić coś w benzynie na krótsze trasy i zagazować. Tylko póki co chętnych na opla brak (╯︵╰,)
4
Ponad 2 promile alkoholu we krwi - wypadek na ul. Haffnera w Sopocie [FOTO]
![Ponad 2 promile alkoholu we krwi - wypadek na ul. Haffnera w Sopocie [FOTO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_ddhdcwUsqCCk8Bi29NPHuRYTc2IpvqaW,w220h142.jpg)
Sopot – Z ponad 2 promilami kierował autem i uderzył w inny samochód
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Na pierwsze auto. Wyglada aspoko oplaty sa. Nie rozleci sie po miesiacu? i czy trzeba bedzie w niego wkladac czy pojezdze z 2 lata to zdechniecia.
https://www.otomoto.pl/oferta/opel-vectra-xenon-klimatronik-oplaty-na-rok-bardzo-ladna-ID6CqjW2.html?#map
#samochody #auto #opel #mechanikasamochodowa #mechanika #vectra
https://www.otomoto.pl/oferta/opel-vectra-xenon-klimatronik-oplaty-na-rok-bardzo-ladna-ID6CqjW2.html?#map
#samochody #auto #opel #mechanikasamochodowa #mechanika #vectra
@Spodniegdziekupic: ciężko wyczuć. ja swojego zostawiłem rodziców w stanie bym powiedział idealnym. kupiłem inne auto a w vectrze po niecałym miesiącu uszczelka pod głowicą do robienia xD
więc sam widzisz. nie ugadniesz
więc sam widzisz. nie ugadniesz
Czy saab 9-5 jest dobrym samochodem. [Słyszałem troche dobrego o 9-3] Ma ktoś jakąś wiedzę. Chciałbym kupić dane mnie jwiecej takie rok 1998 300 tysiecy przebieg [wiem ze oklamane] silnik 2000 cm3 150KM manualna nie wiem jaki naped ale z tego co wiem raczej nie produkowali tyl napedu. Cena okolo 8 tysiecy. Warto ? Nie wymagam perfekcji od aut z takim licznikiem lat. Posiada niemiecki przeglad XD Ogolnie raczej sprzedaje go Handlarz.
- 1
@Spodniegdziekupic: masz kolejne 8tys na wlozenie w niego?
- 0
@emissary: Ja jestem mlody i sie kompletnie nie znam ;d Znaczy wiem ze ludzie lubia sprzedawac gowno i wmawiac ze to cudo ale np nie znam sie zeby zajrzec i powiedziec czy dobre czy nie. Przy czym jadac do serwisu zeby obejrzeli wiadomo ze nie ma pewnosci ze prawde powiedza.
Dobra to daruje sobie te tanie saabki. Kupie se cos do pojezdzenia i bede zbieral na cos fajniejszego
Dobra to daruje sobie te tanie saabki. Kupie se cos do pojezdzenia i bede zbieral na cos fajniejszego
502
Oszust na Allegro Toyota RAV4 2.0 BENZYNA SUV 38 000 zł,

- 84
- #
- #
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@rozzen:
077777
077777
( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_tuKwIvUGmTwtqZ0wLw9ECteXMl67F2XS.jpg
Pobierz- 0
Mirki, korzysta ktoś z pokrowców na samochody w zimie? Opłaca się kupić taki pokrowiec, żeby zabezpieczyć się przed skrobaniem szyb?
#samochody #auto #kiciochpyta #z-------------j
#samochody #auto #kiciochpyta #z-------------j
- 3
Karimata na szybe i elo
@kryniol: pokrowców to chyba kolekcjonerzy stosują w garażach z klasykami? Co niby to Ci ma dać w daily? Będziesz to rano zdejmowal i potem zakladal w każdym miejscu do którego jedziesz? Kup sobie ogrzewanie postojowe z pilota
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@bingolasler: ja używam magnetycznego odkad mam ten telefon i nic się nie dzieje takiego a magnes mam pod etui. Ważną kwestią jest ten dynks skrecajacy łapki w kratce bo na nim opieram ciężar telefonu. Ten uchywt do zamówienia bodajże z magboss-economy.pl albo magboss.pl powinieneś znaleźć
źródło: comment_augMCHUBtq4reIT10DLjglY0BvHzDGGr.jpg
Pobierz

























