@bigos555 wydaje się że zielony bo czerwony przecina jego pas ruchu. Ale trzeba też powiedzieć że pasy na tym rondzie są całkowicie idiotycznie skonstruowane. Ktoś chciał zrobić rondo turbinowe ale chyba nie bardzo wiedział jak i wyszedł mu taki Gargamelek.
  • Odpowiedz
@smalczyk1: z tego co zauważyłem, to jeśli samochód był trzaśnięty, szkoda nie zgłoszona do ubezpieczyciela, a naprawa wykonana przez Kazika w garażu porośniętym mchem, to raport przyjdzie pusty. Nie wiem skąd biorą informacje o przebiegu, ale w moim raporcie pojawił się uśredniony na podstawie jakiejś tam liczby samochodów, który kompletnie nie pokrywał się z rzeczywistością. Na szczęście przeszła reklamacja.
  • Odpowiedz
https://www.yafud.pl/46062/ Moja siostra od parunastu lat marzyła o wyjeździe do Australii. Odkładała od dawna, zbierała urlop i ostatecznie poleciała z narzeczonym na 3 miesiące. Na miejscu, tuż po wyjściu z terminalu lotniskowego, jej luby wparował wprost pod #auto i wylądował w szpitalu z poważnymi urazami. Cały urlop zmarnowany, gość do dzisiaj jeszcze się rehabilituje - wszystko przez zmęczenie długim lotem i chwilę nieuwagi. Odruchowo spojrzał w złą stronę, a tam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój obecny gruchot właśnie dokonuje żywota, więc rozglądam się nieśmiało za #samochody #auto. Szukam czegoś w przedziale 50-65k pln.

Moje wymagania:
Efekciarstwo (XD) - mam 26 lat i chcę jakieś auto, które jest ładne, "szpanerskie", na które będą leciały #rozowepaski, nie mam rodziny, dzieci na utrzymaniu, więc nadwozie, ilość drzwi jest mi totalnie obojętna, jeśli coś jest wizualnie ładne.
wiek 3-7 lat (chcę brać auto w
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vertical: Ostatnio była dyskusja i ktoś polecał środek firmy, której produkty używane są często w ASO. Niestety nie pamiętam nazwy ale jak pogrzebiesz, to pewnie znajdziesz.
  • Odpowiedz
Cześć mirki, jak to wyglada teraz z konsekwencjami z nie przrejestrowaniem samochodu?
Mianowicie, w Marcu nabylem pojazd ale przez ograniczoną ilosc pracowników nie było mozliwe przerejestrowanie samochodu w urzedzie miasta, jedynie mogłem złożyc wniosek o nabycie pojazdu, tak i zrobilem. Ale +/- miesiąc temu można było się umówic na ,,wizytę" w celu przerejestrowania samochodu przez bezkolejki.eu termin ustaliłem na najblizszy mozliwy czyli na dzisiaj 24.05, ale coś mi sie powaliło i myslalem ze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

benzyny do 100kkm przebiegu, a diesel jednak majac 150kkm(o ile jest jakkolwiek realny przebieg) bedzie w lepszej kondycji jednak


@JanPomiarowy: xD wiekszych bzdur juz dawno nie czytalem. W lepszym stanie bedzie benzyna ze 100kkm, np 1.2 tsi, 1.4 mpi. Takie motojanuszowe gadanie, to nadal zerowe przebiegi, szukasz 10 letniego auta za 20k zl, a nie 2 latka za 100...
  • Odpowiedz
Szukam jakiejś sensownej stacji multimedialnej 2Din do auta. Koniecznie z obsługą CarPlay. Budżet to około 600-700 zł. Zastanawiałam się nad tym modelem https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/car-audio/radia-samochodowe/radio-samochodowe-vordon-ac-8280-wally może macie coś innego, ale godnego do polecenia?stacje chce wrzucić do suzuki sx4. #motoryzacja #auto #samochody #stacjamultimedialna #radio
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach