Wpis z mikrobloga

Hejka Mirki i mirabelki z UK. Na początku lipca kończy mi się ubezpieczenie na auto i szukam nowego, tańszego. Najtańsze jakie udało mi się znaleźć na comparethemarket wychodzi 69f miesięcznie, czy jest jakaś dobra dusza która chce pomóc znaleźć mi niższe? Może zna ktoś jakieś dobre triki zeby cena zeszła w dół bez zbytniego ściemniania? Dzieki, jakby coś to piszcie priv albo tutaj po więcej info :p
#uk #auto #ubezpieczenie #anglia
#uk
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@Medametcha tradycyjnie: kup inne auto, zestarzej się, zmień pracę na nudniejszą, przeprowadź się do lepszej okolicy, dopisz kogoś do ubezpieczenia nawet jak ma provisional driving licence.
  • Odpowiedz
@Medametcha: Możesz znaleźć kogoś kto ma x lat NCB , ubezpieczyc na niego samochód , a siebie dopisać jako drugi kierowca. Tylko wtedy nie budujesz sobie NCB tylko głównemu kierowcy, który figuruje na ubezpieczeniu.
  • Odpowiedz
@orbitowski: Zapomniałeś dodać ze jest to nielegalne


@motoinzyniere: Nie mam zamiaru się kłócić , ale masz może jakies źródło potwierdzające to co napisałeś. Przez wiele lat korzystając ze wspólnego samochodu w rodzinie dopóki nie nabyłem wieku, krewny dopisywał mnie do swojego ubezpieczenia. Sam był głównym kierowca na ubezpieczeniu. Nie ma w tym nic nielegalnego. Byłem dopisany jaki drugi kierowca.
  • Odpowiedz
@Medametcha: To i tak niedrogo wychodzi, ja lvl 24 i 100 miesięcznie na Fiestę 1.4 Diesel ale na szczęście bez żadnych black boxów i innego gówna. Z black boxem w okolicach 70 szło znaleźć. Tata dopisany jako drugi kierowca, bo czasem korzysta z mojego, robi mi przeglądy, drobne naprawy czy coś a obniżyło mi o 20 miesięcznie jak go dodałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz