Kupiłem nowe auta z #hyundai na #leasing. "Umowa zamówienie pojazdu samochodowego" był podpisany na auto 5 osobowe, otrzymałem 4 osobowe. Umowa była ogarniana trochę na szybko i kompletnie nie zauważyłem braku pasa z tyłu ani wpisu w dowodzie tymczasowym XD
Czy ja mogę teraz coś z tym zrobić? Nie będę już pisał o jakiego dealera chodzi, bo to raczej nie ma znaczenia





























#motoryzacja #samochody #auto #motomirko