Zastanawiam się nad #emigracja na 2-3 lata. Najlepiej kraj z dosyć wysoką średnią roczną temperaturą. Pracuje w finansach - AML/KYC (przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy jak coś), kilkuletnie doświadczenie, angielski C1/C2, po studiach finansowych. Jaki kierunek byście polecali, żeby oprócz pogody, zgadzał się także hajs? Myślałem nad Gibraltarem albo Australią.
#australia #gibraltar #pracbaza #praca #emigracja #zarobki
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nagranie wideo jednego z ostatnich przedstawicieli gatunku wilkowór tasmański (największy drapieżny torbacz czasów współczesnych; wilk workowaty).

Występowały na Tasmanii, w Australii oraz Nowej Gwinei. Gatunek wymarł w 1936 r. Ostatni osobnik na wolności widziany był w 1932 roku. Natomiast ostatni znany osobnik (samiec) padł właśnie w 1936 r. w zoo w Hobart.

#zwierzaczki #zwierzeta #przyroda #drapiezniki #gatunekwymarly #ciekawostki #australia
ArchDelux - Nagranie wideo jednego z ostatnich przedstawicieli gatunku wilkowór tasma...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pozdrowienia z Australii. Żyję tu już 5 rok i postanowiłem się wybudować. Dom w stanie surowym ukończony.
Łączna wartość tego co na zdjęciu około 100k AUD. Chciałbym wykończenie jeszcze zrobić za 50k ale nie wiem czy się zmieszczę.

Bekę mam z ludzi którzy kiszą się po blokach bo myślą że budowa domu to jakieś miliony dolarów. Nie, w dzisiejszych czasach można to zrobić w jakieś 5 lat oszczędzając.

Zarabiam około 4500 AUD miesięcznie odkładam 2500
M.....z - Pozdrowienia z Australii. Żyję tu już 5 rok i postanowiłem się wybudować. D...

źródło: comment_5A8dJmD26qKY1f7bltlSWVMKPSjhRgH8.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach