@PakaBaka: xd co to za argument "inne firmy płacą więcej"? To nawet nie trzeba być januszem, by powiedzieć "to proszę przejść do tych firm xD ELOOOOoooooooo" i cyk ogłoszenie na kolejnego fizycznego czy sekretarkę xD
  • Odpowiedz