Wpis z mikrobloga

@swiatus85: No i nieironicznie tak jest. Jak jesteś biedakiem z 15 letnim złomem, to wypieprzaj do zbiorkomu, a nie korkujesz miasto. #!$%@? mnie to myślenie „Jazda po mieście prawem nie towarem”. Przepustowość miasta jest ograniczona, więc komuś trzeba kazać wypieprzać.
  • Odpowiedz
@swiatus85: ale tego trzaskowskiego nienawidzę za tą strefę. śmieć sprzedajny. pokazał kim jest czynami właśnie, poziom putina. Jak on wystartuje w wyborach na prezydenta to nawet i na dude zagłosuje niż na tego śmiecia.

Te strefy to jest dla mnie czuły, że dosłownie każdy kto to popiera jest u mnie przekreślony na zawsze. a jeszcze z takim chamstwem arogancją pluciem na obywatli, butą jak trzaskowski to już w ogóle. Z tego
  • Odpowiedz
@tiramisu02: Jak po danej strefie będą mogły jeździć tylko auta - przykładowo - młodsze niż 2010, to nie będzie korków, a na pewno będzie luźniej. Chcesz jeździć? Kup odpowiednie auto. Nie? To wypad do bydlęcego wagonika zbiorkomu jeździć z menelami. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@stanleymorison: chłop co się tylko z jedną półkulą urodził i nawet nie wie, że jest głupi.
Zazdroszczę, bo ja to zawsze wiedziałem, że jestem głupi.

Podejrzewam, że możesz być podobną osobą, o której znajomy mi mówił. Jakiś typ w nowym aucie, z indywidualną rejestracją z własnym imieniem jak zarysował samochód znajomego to sprawę musiał załatwiać tatusiek tego typa, bo on sam prawie się rozpłakał i nie wiedział co i jak ma
  • Odpowiedz
Jak po danej strefie będą mogły jeździć tylko auta - przykładowo - młodsze niż 2010, to nie będzie korków, a na pewno będzie luźniej. Chcesz jeździć? Kup odpowiednie auto. Nie? To wypad do bydlęcego wagonika zbiorkomu jeździć z menelami. Czego nie rozumiesz?


@stanleymorison: nie możesz jeździć legalnie zarejestrowanym autem xD a debil jeszcze tego broni. Przeprowadz się do Rosji, będziesz się dobrze czuł bo tam takie praktyki że dajemy swoim to
  • Odpowiedz
No i nieironicznie tak jest. Jak jesteś biedakiem z 15 letnim złomem, to wypieprzaj do zbiorkomu, a nie korkujesz miasto. #!$%@? mnie to myślenie „Jazda po mieście prawem nie towarem”. Przepustowość miasta jest ograniczona, więc komuś trzeba kazać wypieprzać.


@stanleymorison: To może lepiej będzie rozwijać transport publiczny, infrastrukturę rowerową itp? No ale to pewnie jest trochę cięższe niż przegłosowanie ustawy o SCT i cyk pora na CSa.
  • Odpowiedz