Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Zoyav
- 6

sirgorn
via Wykop- 2
@haabero: taktyk bo sam jestem ciekawy, ale pewnie chodzi o folder zdjęcia/filmy/screenshoty/whatsapp/facebook itp.

Bardak
via Wykop- 3
@haabero: No dana aplikacja sobie tworzy folder. Z aparatu masz w Zdjęciach, coś pobierasz z przeglądarki to w Pobranych, Messenger w katalogu Messenger, etc. Inna aplikacja, np. Snapseed tworzy Swój i tam zapisuje a nie jak na Iphonie jeden wieli p--------k. I sobie sortuj do albumów. Niby są albumy ale co z tego jak główny p--------k istnieje cały czas.
Mirki, jaką na aplikacja do pilnowania codziennych nawyków, zadań, z przypomnieniami.?
#android #rozwojosobisty #kiciochpyta
#android #rozwojosobisty #kiciochpyta
konto usunięte via Wykop
- 1
@nicspecjalnego: ja lubię papier. W niedziele w kalendarzu spisuje plany na cały tydzień i każdego dnia wieczorem spisuje do notatnika w telefonie co mam na kolejny dzień i odchaczam
@nicspecjalnego: Kalendarz.
- 0
Jest jakas strona internetowa albo aplikacja na telefon do maksymalnego obciazania internetu?
#it #informatyka #android #internet
#it #informatyka #android #internet
co ftp
@essos: Przesyłanie plików po FTP. Z podlinkowanego wyżej zasobu albo z ftp://ftp.atman.pl (adres możesz wpisać w Eksploratorze Plików jeśli nie chcesz instalować do tego dedykowanej aplikacji). Ewentualnie aplikacja iperf/iperf3.
- 0
@jednorazowka: nie da sie z oficjalnej apki YT na androida? Chodzi mi o kod sparowania między PC - Tel
Zmiana user agent w przeglądarce na tv: Roku/DVP-12.0 , lub Zainstalowanie pluginu do chroma https://chromewebstore.google.com/detail/youtube-tv-on-pc/jldjbkccldgbegjpggphaeikombjmnkh?hl=en-GB potem wbijasz na youtube.com/tv
- 0
Jakie kable USB C - USB C lub USB A- USB C polecacie?
Mam sporo kabli po 10zł z Tediego/aliexpress ale żaden z nich nie wspiera masy protokołów, psuje się i mały prąd puszcza.
Jakie kable są królem cena/jakość ? Jaki najtańszy kabel obsłuży prawie wszystkie protokoły i puści masę prądu i nie zje budżetu ;d?
#android wychodzi że teraz też #apple :D #technologia #hardware
Mam sporo kabli po 10zł z Tediego/aliexpress ale żaden z nich nie wspiera masy protokołów, psuje się i mały prąd puszcza.
Jakie kable są królem cena/jakość ? Jaki najtańszy kabel obsłuży prawie wszystkie protokoły i puści masę prądu i nie zje budżetu ;d?
#android wychodzi że teraz też #apple :D #technologia #hardware
konto usunięte via Wykop
- 1
@niebadzogrem: Anker? Amazon Basic?
Belkin, Anker, IKEA :-)
@WstretnyOwsik: W pasku adresu chyba się nie da, bo nawet w wersji na komputer tak samo to działa u mnie.
Jeśli chodzi o samą wyszukiwarkę to mam ustawioną startpage i na jej stronie głównej już mi daje normalne podpowiedzi do zapytań.
Jeśli chodzi o samą wyszukiwarkę to mam ustawioną startpage i na jej stronie głównej już mi daje normalne podpowiedzi do zapytań.
- 0
@12margo099: jakiego iphone kupiłeś?
konto usunięte via iOS
- 0
@Beto najpierw 12 a później 13 i mam do teraz
- 0
Koledzy mam taki problem
Mam telefon bezprzewodowy gigaset a 220 i jeśli z niego odbiorę połączenie to zostaje ono po sekundzie albo dwóch przerywane (Komunikat: połączenie przerwane). Czy ktoś może wie czy problem leży w słuchawce, w bazie czy gdzieś indziej? Dodam że tak się dzieje z nieważne jakiego telefonu dzwoni się na tego gigaseta
#telefony #telefony #android #elektronika
Mam telefon bezprzewodowy gigaset a 220 i jeśli z niego odbiorę połączenie to zostaje ono po sekundzie albo dwóch przerywane (Komunikat: połączenie przerwane). Czy ktoś może wie czy problem leży w słuchawce, w bazie czy gdzieś indziej? Dodam że tak się dzieje z nieważne jakiego telefonu dzwoni się na tego gigaseta
#telefony #telefony #android #elektronika
Mam telewizor #philips z #android i mam taki problem ze jak go wlaczam to ciagle sie resetuje i w oewnym momencie wlacza sie tski ekran. Czy dasie to naprawic? #telewizory #tv
źródło: temp_file5772044586815751534
Pobierz- 0
@wtf2009 poprobuje. Ale jak wrzucilem plik w fat 32 to tez jakis problem wyskakuje. Na pewno nie widzi pliku
- 0
- 0
- 0
Tak się zapytam, chyba to kwestia LineageOS i ktoś wie jak to fixnąć, bo denerwuje :(
W skrócie w klawiaturze ekranowowej (polskie znaki) są "ukryte" za znakami specjalnymi. Oznacza to tyle, iż chcąc na Ł musimy dać L i przesunąć w prawo, gdyż domyślnym znakiem jest ). Myślałem, że to przypadłość GBoard, ale nie - (chyba) wszystkich klawiatur. Podejrzewam w takim razie, że da się wyłączyć to, by Polskie znaki były priorytetyzowane,
W skrócie w klawiaturze ekranowowej (polskie znaki) są "ukryte" za znakami specjalnymi. Oznacza to tyle, iż chcąc na Ł musimy dać L i przesunąć w prawo, gdyż domyślnym znakiem jest ). Myślałem, że to przypadłość GBoard, ale nie - (chyba) wszystkich klawiatur. Podejrzewam w takim razie, że da się wyłączyć to, by Polskie znaki były priorytetyzowane,
@fervi stockowy android 13, SwiftKey, to samo. I chyba od zawsze tak było.
- 0
@login_cwiczebny: Może, ale część fonów przynajmniej stockowych ma "normalnie" to ustawione. Chyba trzeba to zgłosić do LineageOS
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@WstretnyOwsik: zamien telefon na nowszy
@WstretnyOwsik: wypróbuj rethinkdns
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@perfumowyswir: co Wy w tych iPhone'ach trzymacie, że potrzebujecie 0.5 TB pamięci? XD
Mam tyle w MacBook'u Pro od ponad 4 lat i ledwo połowa zapełniona.
W dobie chmur?
Mam tyle w MacBook'u Pro od ponad 4 lat i ledwo połowa zapełniona.
W dobie chmur?
co Wy w tych iPhone'ach trzymacie, że potrzebujecie 0.5 TB pamięci? XD
Mam tyle w MacBook'u Pro od ponad 4 lat i ledwo połowa zapełniona.
@damian44__: To, co ty robisz na tym komputerze? Neta tylko przeglądasz? Ja mam 500 GB (zostało 78 GB, bo coś być musi), a i tak muszę się ratować dwoma dyskami zewnętrznymi 2 TB każdy + Serwer NAS. Połowę 256 GB na iPhonie zapełniłem podczas normalnego
- 0
Jakaś metoda na szybkie zrzucanie filmów z androida na maca? Kiedyś były toole jak infinity ale widze ze juz dawno sie zawinęły
#pytanie #mac #android troche #testowanieoprogramowania
#pytanie #mac #android troche #testowanieoprogramowania
@Rabusek o, podłączę się, bo ostatnio jak chciałem zrzucić filmy z firmowych regat na Maca kumpla, to najłatwiej było wszystko wrzucić na zewnętrznego SSD i dopiero na lapka xD
konto usunięte via Wykop
- 2
@Wolf1986: skoro mam słabe zabezpieczenie to czemu nic mi się złego nie dzieje w żadnym smartfonie?
No cóż w moim jak wyzej napisałem, nie mam problemów.
Po co mam kupować super droższe smartfony, skoro nie dostaje nic w zamian, a jedynie tracę...
No cóż w moim jak wyzej napisałem, nie mam problemów.
Po co mam kupować super droższe smartfony, skoro nie dostaje nic w zamian, a jedynie tracę...
@Eskim0s tracą to ludzie wiarę w ludzi. Za czytanie twoich bredni.
@RadiOBagdaD Zwykły kalendarz Google. Udostępniasz kalendarz drugiej osobie, ona akceptuje i widzi wydarzenie. Do wydarzenia dodajesz powiadomienie na dany dzień i godzinę. Włala.
@RadiOBagdaD w aplikacji kalendarza możesz mieć kilka kalendarzy.
W zależności od potrzeb dodajecie wydarzenia/przypomnienia do różnych kalendarzy. Jak macie coś wzajemnie istotnego to dodajecie to do wspólnego kalendarza.
W zależności od potrzeb dodajecie wydarzenia/przypomnienia do różnych kalendarzy. Jak macie coś wzajemnie istotnego to dodajecie to do wspólnego kalendarza.






























