Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@haabero: No dana aplikacja sobie tworzy folder. Z aparatu masz w Zdjęciach, coś pobierasz z przeglądarki to w Pobranych, Messenger w katalogu Messenger, etc. Inna aplikacja, np. Snapseed tworzy Swój i tam zapisuje a nie jak na Iphonie jeden wieli p--------k. I sobie sortuj do albumów. Niby są albumy ale co z tego jak główny p--------k istnieje cały czas.
  • Odpowiedz
co ftp

@essos: Przesyłanie plików po FTP. Z podlinkowanego wyżej zasobu albo z ftp://ftp.atman.pl (adres możesz wpisać w Eksploratorze Plików jeśli nie chcesz instalować do tego dedykowanej aplikacji). Ewentualnie aplikacja iperf/iperf3.
  • Odpowiedz
Dawno nie używałem #brave ale dzisiaj znowu porównałem z natywną przeglądarka od #samsung i o ponad sekunde nawet dwie szybciej lądują się strony na #brave. Pytanie czy da się ogarnąć pasek adresu na dole? #android #s21
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie kable USB C - USB C lub USB A- USB C polecacie?
Mam sporo kabli po 10zł z Tediego/aliexpress ale żaden z nich nie wspiera masy protokołów, psuje się i mały prąd puszcza.
Jakie kable są królem cena/jakość ? Jaki najtańszy kabel obsłuży prawie wszystkie protokoły i puści masę prądu i nie zje budżetu ;d?

#android wychodzi że teraz też #apple :D #technologia #hardware
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WstretnyOwsik: W pasku adresu chyba się nie da, bo nawet w wersji na komputer tak samo to działa u mnie.
Jeśli chodzi o samą wyszukiwarkę to mam ustawioną startpage i na jej stronie głównej już mi daje normalne podpowiedzi do zapytań.
  • Odpowiedz
Koledzy mam taki problem
Mam telefon bezprzewodowy gigaset a 220 i jeśli z niego odbiorę połączenie to zostaje ono po sekundzie albo dwóch przerywane (Komunikat: połączenie przerwane). Czy ktoś może wie czy problem leży w słuchawce, w bazie czy gdzieś indziej? Dodam że tak się dzieje z nieważne jakiego telefonu dzwoni się na tego gigaseta
#telefony #telefony #android #elektronika
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak się zapytam, chyba to kwestia LineageOS i ktoś wie jak to fixnąć, bo denerwuje :(

W skrócie w klawiaturze ekranowowej (polskie znaki) są "ukryte" za znakami specjalnymi. Oznacza to tyle, iż chcąc na Ł musimy dać L i przesunąć w prawo, gdyż domyślnym znakiem jest ). Myślałem, że to przypadłość GBoard, ale nie - (chyba) wszystkich klawiatur. Podejrzewam w takim razie, że da się wyłączyć to, by Polskie znaki były priorytetyzowane,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu #windows pyta o udostepenie danych z klawiatury przy zakladaniu konta a #android gboard na android nie pyta o nic tylko ma wszystko ustawione niekorzystnie dla uzytkownika?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co Wy w tych iPhone'ach trzymacie, że potrzebujecie 0.5 TB pamięci? XD

Mam tyle w MacBook'u Pro od ponad 4 lat i ledwo połowa zapełniona.


@damian44__: To, co ty robisz na tym komputerze? Neta tylko przeglądasz? Ja mam 500 GB (zostało 78 GB, bo coś być musi), a i tak muszę się ratować dwoma dyskami zewnętrznymi 2 TB każdy + Serwer NAS. Połowę 256 GB na iPhonie zapełniłem podczas normalnego
  • Odpowiedz
@Rabusek o, podłączę się, bo ostatnio jak chciałem zrzucić filmy z firmowych regat na Maca kumpla, to najłatwiej było wszystko wrzucić na zewnętrznego SSD i dopiero na lapka xD
  • Odpowiedz
@Wolf1986: skoro mam słabe zabezpieczenie to czemu nic mi się złego nie dzieje w żadnym smartfonie?
No cóż w moim jak wyzej napisałem, nie mam problemów.
Po co mam kupować super droższe smartfony, skoro nie dostaje nic w zamian, a jedynie tracę...
  • Odpowiedz
@RadiOBagdaD w aplikacji kalendarza możesz mieć kilka kalendarzy.
W zależności od potrzeb dodajecie wydarzenia/przypomnienia do różnych kalendarzy. Jak macie coś wzajemnie istotnego to dodajecie to do wspólnego kalendarza.
  • Odpowiedz