#apple #iphone #samsung #android

Szczegółowe porównanko nowego iPhone 15 Pro Max do S23 Ultra. iPhone jak zawsze dominuje jeśli chodzi o detale zdjęć, wideo i tryb nocny. Samsung podkręca kolory i wygładza twarz przez co wygrał w trybie portretowym. Ale szczerze mówiąc, można robić sobie selfie IG albo wygładzić później, ja tam wolę większą szczegółowość.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanko do znawców #android .
Dlaczego pliki pdf z poczty czy tam innych portali zapisują mi się w dysku #googledrive na telefonie?
Nie potrafię zmienić lokalizacji zapisywania, zawsze chce, żebym wybrał jakiś plik na tym dysku Google drive.

#telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mordeczki pytanie do posiadaczy #huawei watch GT3 Pro, a może i innych smartwatch Huawei. Po uruchomieniu w Huawei Zdrowie funkcji EKG pojawia się info, że funkcja wymaga autoryzacji w aplikacji zdrowie. Po kliknięciu autoryzuj aplikacja mieli i nic się nie dzieje. Ktoś miał taki problem? Wszystkie inne funkcje działają poprawnie, oprócz tej jednej. W necie znalazłem jedynie info że funkcja ta nie jest dostępna w każdym kraju, ale skoro wszystkie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#arduino #esp32 #android #kiciochpyta

Chiałbym użyć wbudowanego bluetooth w ESP32 i udawać klawiaturę. Znalazłem coś takiego na git: https://github.com/T-vK/ESP32-BLE-Keyboard/tree/master i jest dziwny problem.

Komputer: widzi, paruje się, łączy i widzi wciskane klawisze.
Dość stary telefon z androidem: widzi, paruje się, łączy i widzi wciskane klawisze.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy to jakiś problem z nowszym androidem i coś nie działa z klawiaturą bluetooth tak jak w starych androidach?


@DMMotoAdventures: 1. może problem, żę telefon ma jakiś bluetooth 5.1 najnowszy możliwy a te bt w esp32 to jest jakie jest.. Coś jak usb1.1 ;) ?

2. Owszem, mam faktyczną prawdziwą klawiaturę BT, która działa świetnie z telefonami huawei, z telewizorem z androidtv, ale z xaiomi - nie. Oraz z tabletem
  • Odpowiedz
w piątek zapewne otrzymam nowe jabłko, nie korzystałem z ios już z dwa lata. Jaki obecnie jest najlepszy sposób na przenoszenie danych pomiędzy telefonami z android->ios? SMSy też przejdą?
Co ze zdjęciami jeśli używam photos googla, zaimportują się automatycznie do galerii po instalacji apki googla? #android #iphone
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam kmine dotyczącą #smartfon . Ogólnie na co dzień używam Samsunga Galaxy i jestem zadowolony z tego sprzętu, jednak irytuje mnie jego rozmiar gdy wybieram się na jakieś bieganie, no i zacząłem mocno myśleć nad kupnem czegoś kompaktowego, bez problemowo słabszego, ale pewnego. Ten drugi byłby używany właśnie w takich wypadkach jak bieganie etc.

Do meritum - nie można być prawdziwie heteroseksualnym, jeśli nie spróbuje się aktu homoseksualnego (
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@defragmentacja: Jest to zmiana regionu na taki, w którym, np. właśnie nagrywanie rozmów nie jest prawnie zabronione. THL to room dla Tajlandii.
Jeżeli nigdy nie używałeś odina czy też nawet nie słyszałeś o roomach to lepiej się nie baw, bo możesz sobie uceglić telefon :) Jeżeli mimo to jesteś zainteresowany i chcesz to ogarnąć to warto odwiedzić to forum i wątki w których jest to szczegółowo omawiane: KLIK i KLIK
  • Odpowiedz
Da się jakoś sprawdzić czy wi-fi w telefonie działa poprawnie? Będąc nawet blisko routera mam skoki prędkości takie do 1Mb/s i już wtedy np YT się zacina, w poprzednim tel nie było z tym problemu, może serwis na miejscu jest wstanie to sprawdzić? Telefon na gwarancji ale nie chcę w ciemno go wysyłać żeby mi go odesłali bez naprawy #android #smartfon
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Da się jakoś ustawić w yanosiku, żeby źródłem dzwieku był zawsze głośnik w telefonie. Telefon jest podłączony przez bluetooth do zestawu głośnomówiącego w samochodzie.

#android #yanosik
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jaro070 na starym koncie miałem reklamę, która pojawiała się przy kilku otwartych czatach. Tylko nie pamiętam przy ilu czatach ta reklama się pokazywała, ale wystarczyło wywalić jeden czat i znikała xD. Przy jednej otwartej rozmowie nigdy nie miałem reklam.
  • Odpowiedz
Jak to jest z tym #samsung s23? Faktycznie ten banana blur wystepuje w każdej kamerze? Jeśli tak to jak bardzo to widać? Nie naprawili tego aktualizacjami? Kusi mnie ten telefon bo ma wszystko czego potrzebuje, ale nie chce wydawać hasju na wadliwy sprzęt.

#smartfon #android
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach