Wpis z mikrobloga

najbardziej zazdroszczę androidziarzom porządku w galerii i tego jak pięknie zdjęcia się automatycznie zapisują w różnych folderach, czasami mnie d--a boli jak na to patrzę eh

#android #apple #ios #iphone
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@haabero przypisuje automatycznie do katalogów aplikacji skąd pochodzą chociażby. Wrzuciłeś zdjęcie na insta? Są w folderze instagram. Ściągnąłeś zdjęcie z telegrama? Jest w folderze telegram itd
  • Odpowiedz
ale coś mi się wierzyc nie chce, ze iphone tak nie robi


@sirgorn: robi: wideo, selfie, Live Photo, portrety, długa ekspozycja, panoramy, filmy poklatkowe, zwolnione tempo, serie, zrzuty ekranu, animowane, raw, zaimportowane, duplikaty - ja mam tyle kategorii. a no i jeszcze oczywiście ludzie i miejsca.
  • Odpowiedz
  • 0
@sirgorn w większości wjebuje ci do jednego folderu zdjęcia z kamerki, screeny, pobrane z przeglądarki, a np. zdjęcia z twittera czy whatsappa w osobnych folderach. da się wyszukać same zdjęcia z np. kamerki, ale to na zasadzie filtrów wyszukiwania po prostu
  • Odpowiedz
@haabero: No dana aplikacja sobie tworzy folder. Z aparatu masz w Zdjęciach, coś pobierasz z przeglądarki to w Pobranych, Messenger w katalogu Messenger, etc. Inna aplikacja, np. Snapseed tworzy Swój i tam zapisuje a nie jak na Iphonie jeden wieli p--------k. I sobie sortuj do albumów. Niby są albumy ale co z tego jak główny p--------k istnieje cały czas.
  • Odpowiedz
@Zoyav: Ja próbuję sobie radzić w ten sposób:
1) Memy, jakieś obrazki z neta lądują w aplikacji Collect. Gdy chce je gdzieś zamieścić, to przetrzymuje nad konkretnym obrazkiem palcem i przeciągam go np. na wykop.
2) Tapety (wiadomo, że nie będę non stop ich dodawał i usuwał), ukrywam. Wtedy znikają z Camera Roll, ale wciąż są w aplikacji.
  • Odpowiedz
@Bardak: Wybrałem go, bo ogólnie bardziej go wolę od Androida, co oczywiście nie zwalnia go z pewnych odpałów i nie czyni go systemem bez wad. To jedna z najgorszych.
  • Odpowiedz
@Belzdron: I to była jedna z przyczyn, nie wiem czy jedna z większych, że wróciłem do androida. Niby nie jakaś tam masakryczna ale normalnie mną telepało za każdym razem jak wchodziłem w tą galerię i widziałem główny p--------k gdzie wszystko przemieszane ze sobą.
  • Odpowiedz
Inna aplikacja, np. Snapseed tworzy Swój i tam zapisuje a nie jak na Iphonie jeden wieli p--------k.


@Bardak: nie, skąd, wcale np Snapseed nie tworzy sam swojego albumu i nie zapisuje tam wszystkiego automatycznie
zajrzałeś kiedyś do zakładki "Albumy" w iphonie?
kabzior - >Inna aplikacja, np. Snapseed tworzy Swój i tam zapisuje a nie jak na Iphon...

źródło: IMG_3720

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@kabzior no zajrzałem ci nie zmienia faktu, że galeria to jeden wielki b----l. Co z tego że jakaś apka sobie zrobiła album jak obok to samo jest wymieszane z resztą rzeczy .
  • Odpowiedz