Wpis z mikrobloga

@Fookingalien: Ale to chyba od 1 listopada wystarczy kupić abonament najtańszy i nie będzie tej opłaty ale tez mnie wkurza ze co chwila podwyżki nic nie robią a miesiąc w miesiąc fv na 5-6 tys dostaje od nich :(
@Fookingalien: Jestem tego świadomy ale to jest strzał w stopę dla Allegro nie wiem czy zauważyłeś ze dużo więcej jest zamówień poza Allegro czy to ludzie dzwonią i zamawiają telefonicznie albo poprzez stronę internetowa
W branży moto kiedyś przy 400 wysyłkach w miesiącu miałem jakieś 150-200 na telefon. I fv na kwotę 3000 z allegro. Aktualnie faktura to już 8000 i sprzedaż na poziomie 330 przez allegro. Swoje robią wysyłki Smart. Poniżej 200zl nawet mi się nie opłaca poza allegro, bo koszt wysyłki większy niż koszt prowizji
@PanHagrid: Prowadzę sklep internetowy, ja stwierdzam fakty jest coraz więcej zamówień poza Allegro strony nie pozycjonuje od roku a mam dużo więcej zamówień swoje robi prowizja powyżej kwoty 150 zł taniej jest wysłać kurierem na swój koszt niż opłacić prowizje i smarta i dając darmowa wysyłkę na stronie i tańsza cenę niż na Allegro jest tych zamówień dużo więcej niż rok temu i tez odkąd jest konflikt na Ukrainie bardzo a
@PanHagrid: Ja trzymam kciuki za comarcha coś mieli wprowadzić ala Allegro co prawda shopee teraz mocno marketingowo działa ale jednak ich strona nie jest tak przejrzysta jak Allegro