kto dostarcza paczki allegro one? Kupiłem produkt i jest napisane ze kurier przyjedzie jutro miedzy 18-20? #allegro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie to jest wk..., że algorytm decyduje, jak chcę żyć. No ku*wa... daję PO CENIE, to chce mieć sortowane PO CENIE, a nie szukać, czy tam aby gdzie czego nie odhaczyć na samym dole, bo jakiś debil wymyślił, jak mi wcisnąć produkt, którego nie potrzebuję po cenie, której nie akceptuję. #allegro possijcie mi #oswiadczenie #zakupy #rakcontent
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dawno nie wystawiałem nic na Allegro, mam pytanie odnośnie formularza wystawiania. Pod koniec formularza jest część "Stwórz kampanie i reklamuj ofertę" i tam jest napisane że minimalny budżet jaki można przeznaczyć to 10zł.
Czyli teraz jest na Allegro tak, że aby wystawić przedmiot to trzeba się zgodzić na wydawanie 10zł dziennie na reklamy? Dobrze to zrozumiałem? Wy tak wystawiacie używane przedmioty? Czy ja coś źle ustawiłem albo nie zrozumiałem?

#allegro
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka, zastanawiam się nad kupnem Sony ZV-1. Głównie chcę kręcić nim filmy. Znalazłem ofertę nowego za 2350zł, czy to jest dobra cena za ten sprzęt?

A może kupić coś innego, w sensie konkretnie kamerę? Na zdjęciach mi praktycznie w ogóle nie zależy.

Napiszcie jakieś opinie dotyczące samego sprzętu i ceny. :)

#allegro #sony #kamery #youtube #elektronika #zakupy #film
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Catmmando: @Mysciak: zapewne i tak zgłosi się jedna albo dwie osoby, więc niezbyt rozumiem w czym problem. Rzuciłem post i tyle, nikogo nie zmuszam xd jak są chętni to niech nawet za 5 zł samo stworzą i też fajnie lol, wykop never change
  • Odpowiedz
Pierwszy raz od lat wystawiłem negata na Allegro, ponieważ ostrze do maszynki okazało się być podróbką (w ofercie nic na to nie wskazuje). Po chwili dostałem takiego SMSa od sprzedawcy (Super Sprzedawca, ocena 99.4%). Ostrze kosztowało 40 zł. Już wiem, skąd ma tak dobre oceny - ludzie usuwają złe opinie za 10 zł xD
#januszebiznesu #allegro #allegrosmart
L7please - Pierwszy raz od lat wystawiłem negata na Allegro, ponieważ ostrze do maszy...

źródło: comment_1668864370RK0YZghgfwyVdH8vN7EJ4C.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć @allegro_pl, dlaczego tolerujecie chińskich sprzedawców którzy zalewają wasz serwis podróbkami? Jest ich od groma i bardzo łatwo ich znaleźć. Czemu nie podejmujecie żadnych działań?
#allegro
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W jaki sposób najbezpieczniej kupić używany telefon oprócz odbioru osobistego? Chodzi mi o to, że jak przyjdzie paczkomatem czy za pobraniem to żeby nie okazało się że w paczce jest nie ten przedmiot co powinienem być albo nic. Tak aby w razie czego moc anulować zakup. Allegro, OLX czy co?
#telefony #pytanie #elektronika #allegro #olx
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Putrid: same środki w Allegro Pay nie są kredytem i nie są wpisywane do baz zewnętrznych i nie mają wpływu na zdolność kredytową. Dopiero w momencie zakupu z Allegro Pay – gdy zaakceptujesz warunki umowy, która zgodnie z polskim prawem jest umową o kredyt konsumencki – my zapłacimy za Twój zakup, a informacje dotyczące umowy możemy przekazać do BIK, zgodnie z wyrażonymi przez Ciebie zgodami. Allegro Pay nie ma obowiązku
  • Odpowiedz
Czy można poprosić Inpost o przedłużenie czasu w którym mogę odebrać paczki w paczkacie?
Jadę dzisiaj z miejsca okolic paczkomatu na weekend i wrócę dopiero w poniedziałek - a paczki przyjdą zapewne dzisiaj lecz po moim wyjeździe.

#inpost #paczkomaty #allegro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artem17: Warto dać 400zl za zimowa kurtkę ale z firmy, która się specjalizuje w zimowych rzeczach, popatrz np. na Columbia, The NorthFace, mammut itp. Da się znaleźć w takich cenach czy tam na promocji dobra kurtkę, najlepiej z membraną chociaż trzeba uważać na pranie. Przede wszystkim nie kupuj na allegro a na oficjalnych stronach i sklepach
  • Odpowiedz
Dzień dobry widmo82,
niedawno informowaliśmy o nowych zasadach Allegro Smart! Rezygnujemy z jednego z zapisów, które zapowiedzieliśmy – klauzuli waloryzacyjnej. Pozostałe zmiany wprowadzimy zgodnie z zapowiedzią.
Której zmiany nie wprowadzimy
Nie wprowadzimy tak zwanej klauzuli waloryzacyjnej, która uprawniałaby nas do zmiany ceny usługi i minimalnej kwoty zakupów gwarantującej bezpłatną dostawę – w oparciu o publikowany przez GUS wskaźnik zmiany cen towarów i usług konsumpcyjnych.

Pozostałe zmiany wprowadzimy zgodnie z zapowiedzią – 21 listopada
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach