Mam pytanie, kupiłem ostatnio zestaw chemii domowej, po otwarciu paczki okazało się, że brakuje jednej rzeczy. Wypakowane rzeczy pochowałem, paczkę wyrzuciłem i napisałem do sklepu, że brakuje jeden rzeczy z zamówienia. A oni karzą mi wysłać zdjęcie paczki.. Trochę zgłupiałem, przecież jaki to ma sens? Myślałem, że oni sobie robią zdjęcia przed wysłaniem, żeby mieć zabezpieczenie, dostaną nr zamówienia sprawdzą, okaże się, że jest błąd i będzie elegancko. A tu lipa.
#
#
































#amazon #reklama #allegro #blackfriday
źródło: comment_1668722448eDejhXu4id7gRkPdG6P9I6.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora