Mam pytanie, kupiłem ostatnio zestaw chemii domowej, po otwarciu paczki okazało się, że brakuje jednej rzeczy. Wypakowane rzeczy pochowałem, paczkę wyrzuciłem i napisałem do sklepu, że brakuje jeden rzeczy z zamówienia. A oni karzą mi wysłać zdjęcie paczki.. Trochę zgłupiałem, przecież jaki to ma sens? Myślałem, że oni sobie robią zdjęcia przed wysłaniem, żeby mieć zabezpieczenie, dostaną nr zamówienia sprawdzą, okaże się, że jest błąd i będzie elegancko. A tu lipa.

#
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Firma ACAR pakuje dwa modele listew (przedłużaczy) z dwoma różnymi wtyczkami do tego samego pudełka. Jeden model z wtyczką standardową, a drugi z prostą. Na obu pudełkach widać tylko wtyczkę standardową. Zgadnijcie kto za pierwszym razem zrobił zwrot bo nawet nie otworzył pudełka.

()

#morele #allegro #zakupy #zalesie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iksem: Teraz doczytałem, bardzo małym druczkiem jest napisane: Wygląda urządzenia może się nieznacznie różnić od przedstawionego na opakowaniu.
  • Odpowiedz
Jakieś buty na zimę, ale i później na wiosnę, lato i jesień w góry? Do 300 złotych i żeby łatwo można było zwrócić w przypadku złego rozmiaru czy coś.

Ważne: musi być informacja o wkładce - tylko 28,5 cm


@Luko42: Też poszukiwałem takich butów i znalazłem. Te buty chyba są najbardziej uniwersalne, nic lepszego chyba się nie kupi. Kupione za 445. (po wpisaniu kodu rabatowego outlet15)
https://outlet.arcteryx.com/pl/en/shop/mens/aerios-fl-mid-gtx-shoe
t.....5 - > Jakieś buty na zimę, ale i później na wiosnę, lato i jesień w góry? Do 30...

źródło: comment_1669243680x7jsGXzJzeiO6WP8rlcPGr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Od 21 listopada Allegro Smart 59 zł a MWZ
45 zł na Paczkomaty
65 zł na kuriera

Nie działa dla obecnych użytkowników, ale uwaga, nie można już przedłużyć kont. Będą one aktywne tylko do końca naszego okresu. Później usługę będzie trzeba nabyć od nowa

#allegro #prawo #internet #allegrosmart
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krystian3w: oni mają dwutygodniowy czy 3-tygodniowy okres wypowiedzenia. Jak byś wypowiedział jak pierwsze maile wysyłali to byś zdążył. Teraz to nie ma szans. ;)
  • Odpowiedz
@Pietr: Amazonowi się to nie spina finansowo tym bardziej. Oni też podniosą ceny. Na razie zbierają klientów na naszym rynku, który ma sporą konkurencję. Bo jest jeszcze Ali i Shopee. A elektronikę można kupić w ME, X-kom czy MM
  • Odpowiedz
PKN Orlen planuje mieć na koniec 2023 roku 4.600 automatów paczkowych, obecnie jest ich ponad 1.500 - poinformował koncern w komunikacie prasowym.
Przy okazji opowiem wam moje doświadczenie z ich automatami.
Przede wszystkim aplikacja jest beznadziejna. Nie można w niej sortować paczek. W jednym worku mamy te do odbioru, nadane, przygotowane... i tym sposobem jesli macie kilkanascie paczek (mam czesto wiecej) w drodze to przed automatem przewijacie aplikacje w poszukiwaniu kolejnej do odbioru
widmo82 - PKN Orlen planuje mieć na koniec 2023 roku 4.600 automatów paczkowych, obec...

źródło: comment_1668693229eTyvEHWe01DkEOIt2RNmVo.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli kupuje od kogoś telefon, który został odblokowany, nie przez operatora, a przez firmę, bo był zablokowany przez sieć za niepłacenie rachunków to na co uważać w takim przypadku? I czy warto, bo telefon warty 2500, a mogę go kupić za 1000
#pytanie #telefony #olx #allegro #elektronika
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chapi: da sie po imei sprawdzic czy jest na telefonie "hipoteka" ale nie szukales tego...? Nie wiem o co chodzi odblokwany przez firme, juma z zachodu i do nas sprowadzony czy cos? Smierdzi cos, jak zdjeli blokady to po co o tym mowia i sprzedaja za polowe? Realme 9 PRO kupisz nowy za ciut ponad 1000. OLED, dobre zdjecia i filmy. Po wuja ryzykowac?
https://spidersweb.pl/2021/11/blokada-imei-telefonu-jak-sprawdzic-play-plus-t-mobile-orange.html
  • Odpowiedz
@Chapi: zazwyczaj operatorzy blokują IMEI (w przypadku Samsunga dochodzi jeszcze KNOX). IMEI czasem da się zmienić integrując bardziej w system (możesz poczytać o partycji EFS). Taka integracja jest zakazana prawnie. W przypadku knoxa Samsunga to tu obejściem będzie integracja w system i wywalenie knoxa przy pomocy custom ROMa ale będziesz miał z tego tytułu pewne ograniczenia.
Najlepszą i najskuteczniejszą metodą jest wymiana płyty głównej na której nie ciążą żadne blokady.
  • Odpowiedz
Allegro zrezygnowało z wprowadzenia "klauzuli waloryzującej" dla cen Smart od 21 listopada. Jakiś hejt się na to wylał, czy z jakiego powodu taka decyzja nagle?
#allegro #allegrosmart
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale #allegro przy okazji podwyżki cen za allegro smart wycofuje się z obsługi dostawy na ten sam dzień w ramach usługi smart.
Druga rzecz - próba ukrócenia używania wspólnego konta przez obcych ludzi - to właściciel konta będzie przypisywał adresy, na które będzie możliwa dostawa w ramach smart - do dziesięciu adresów. Ja sam zużywam 3 adresy, a jeśli będzie dodatkowo liczyć punkty odbioru jako
Felonious_Gru - Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale #allegro przy okazji podwyżki c...

źródło: comment_1668683016yJpfjbPSn4gOMZOe6oLrPb.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Mamy tu speca od #allegro ?
Chce sciagnac w formie pdf lub najlepiej jakis edytowalny plik liste moich zakupow z danego okresu zeby byl wyszczegolniony punkt po punkcie nazwa cena data zakupu. Da sie to jakos zrobic? #pytaniedoeksperta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W jaki najbezpieczniejszy kupić używany telefon, oprócz odbioru w osobistego? Poprzez olx,allegro, czy przez co? Zastanawiam się, bo gościu zaproponował mi sprzedaż telefonu za pomocą umowy kupna sprzedaży na podstawie danych z dowodu, ale coś mi się wydaje podejrzane. Jak powiedziałem że wolę poz/allegro to napisał za do niego kasę po tygodniu dojdzie, a musi opłaty porobić i zaproponował dostawę za pobraniem. Co o tym myślicie?
#telefon #pytanie
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michau92: jezeli polecasz lombard i komis jako gwarant kupowania telefonu to niezle sie tam bawicie. To najczestsze miejsca gdzie kupujesz tel ktore sa nie splacane albo ze zbanowanymi IMEI juz na start
  • Odpowiedz
Mam nazwę przedmiotu, robię kopiuj wklej w pole SZUKAJ i już go nie ma w wynikach. O co tu chodzi, znowu jakieś machloje? Sponsorowane wyniki wyszukiwań? Nie korzystam z tego gówna zwykle, może raz na 3 lata to nie wiem co się odjaniepawla.
#allegro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@eleganckichlopak jesli słaby to kiepsko, spróbuj ustawić kanały WiFi na sztywno. Mialem kiedys7tak że ustawiłem na automatyczne kanały i jak się zapychały to rozlaczalo mi telewizor z WiFi. Możliwe że pomoże
  • Odpowiedz
@iwunio: Moje by wyleciały za coś takiego. Przecież tak wydane paczki nie schodzą se stanu, i franczyzobiorca płaci za te paczki jak za zgubione/ukradzione @nowywinternetach: Musisz mieć kod, dowód nikogo w żabce nie interesuje a przynajmniej nie powinien.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sztajek: jak kupiłeś i wejdziesz w aukcje z zakładki z zakupem to w przypadku dokonania jakiejś zmiany przez sprzedawcę masz informację u góry, że oglądasz stan nieaktualny, czyli z momentu zakupu, a jak chcesz obejrzeć obecny to przekierowują pod wskazany link
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co znaczy "Nie przyjmuję zwrotów od firm (nie dotyczy jednoosobowych działalności gospodarczych w przypadku, o którym mowa w art. 38 a. Ustawy o prawach konsumenta w zw. z art. 385(5) kodeksu cywilnego)"
w opisach zwrotów na #allegro ?

Jak kupię ciuchy robocze w złym rozmiarze, to mogę je oddać? Wykorzystuję to do działalności ale to nie jest główny cel dg.
#dzialalnoscgospodarcza #firma #zakupy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Czy jest ktoś zainteresowany kartami podarunkowymi Allegro o wartości 500 zł? Sprzedam za 450 zł #allegro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach