via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej Mirki, mam zamiar kupić używaną grafikę (na 100% po koparce pewnie będzie) ma jeszcze podobno gwarancję producenta. Działa to w ogóle "allegro protect" czy to ścienna? Czy lepiej szukać czegoś lokalnie ale drożej? #pcmasterrace #allegro
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4080 to już całkiem XD


@Cerasus: nom, nie ma sensu nie dorzucić te 2-3 stówy i nie dostać 30% w rastrze i 100% w raytracingach. Plus dużo lepsze skalowanie w wyższych rozdzielczościach. Albo zadumać się że za 2 lata będzie karta za 2 kafle o wydajności 2x4090.
  • Odpowiedz
„Twardowsky 3.14”, bardzo oczekiwanego w polskim kinie spotkania z science fiction. Jakiś czas temu projekt ten stracił zapowiadaną na styczeń 2020 roku datę premiery.

Reżyserią filmu zająć miał się Tomasz Bagiński, który w międzyczasie wszedł głęboko w produkcję „Wiedźmina” dla Netflixa.

Niepokoiła mnie nie tylko wycofana data premiery filmu, ale też milczenie od roku oficjalnego kanału informacyjnego tej produkcji. Nie ma śladu w mediach, nie ma nowych informacji na oficjalnych stronach „Legend
ziuaxa - „Twardowsky 3.14”, bardzo oczekiwanego w polskim kinie spotkania z science f...

źródło: comment_16684733262KAt2fQAynkrNg1k161wY9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Don_kiszot: mam to samo, generalnie jak przeglądam ten portal co jakiś czas to nonstop mam jakieś problemy z poprawnym filtrowaniem, nie pokazuje pojazdów które powinny się pokazywać przy danych kryteriach np. tak oczywistych jak cena itp. Strasznie updada jakość tego portalu.
  • Odpowiedz
Jak kupie cos przez Allegro pay, przykładowo cos za 200zł. (Wyjściowo mam 600zł) Ustawie spłatę na 3 raty i spłacę po chwili cała kwotę to Allegro przyzna mi na moje konto od razu te 200 więcej i bede miał na Allegro pay 800zł? #allegro
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki mam pytania o iPhone 12pro, chce go zakupić cena około 4000zł. 256gb, nowy, żaden powystawowy(boje się kupić, bo naczytałem się że różne cyrki odchodzą).

Moje pytanie to czy cena odpowiednia jak za ten model, za niedługo będzie Black weekend czy tam friday i nie chciałabym niepotrzebnie przepłacać a teraz już mogą sztucznie podnosić ceny żeby później robić super promocje ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zaznaczę że będzie mój
mikelvo - Mireczki mam pytania o iPhone 12pro, chce go zakupić cena około 4000zł. 256...

źródło: comment_1668412435mnbSyN8ioxq1OlsoFSwIvD.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@mikelvo: poczytaj komentarze. Najczęściej są to telefony z innego kontynentu. Osobiście nigdy w życiu bym nie kupił telefonu na allegro, tam najczęściej to trafić można chłam. Przy takiej kwocie to tylko z pełną gwarancją producenta i z pewnego źródła np. mediamarkt czy inne rtveuroagd.
  • Odpowiedz
Próbuję szukać etui pod konkretny model telefonu.
W fitlrach po lewej mam do wskazanie markę, ale nie mogę znaleźć modelu, co jest dziwne, bo oferty mają pole "Pasuje do telefonów".
EDIT: Szukam konkretnie do Huawei P20
#allegro #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#januszbiznesu #kiciochpyta #motoryzacja #allegro

niestety po tym jak pojeżdziłem kiestyś samochodem z matrycowymi ledami - mają zwykłe żarówki H7 i reflektory soczewkowe - malo widzę :(
pomyslałem, zeby kupowac super-wyżyłowane (+150% i wiecej) żarowki w auchan. Jak się przepalą przed upływem 24mcy to daleko nie mam, pojadę, dostanę zwrot kasy i kupię sobie nowe na sali z 2 letnia gwarancją.

Tylko, ze po przeprowadzce mam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#allegro #scam

Mirasy czy takie coś jest legalne w tym zje**** serwisie ?
https://allegrolokalnie.pl/oferta/csgo-skin-cvp
Gostek niby sprzedaje skina ale w opisie "skórka przedstawiona na zdjeciu jest najlepsza skrórką jaka można dostać skórki sa przyznawane losowo i sa losowane w formie mysteryboxa lecz kupujacy zawsze" pytanie czy ochrona kupującego w takim wypadku coś zdziała, typek ma konto ponad 3 lata..
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie odnośnie bezpiecznego przyjmowania opłat za usługę przez internet.
Otóż, wykonuję pewną usługę w sposób zdalny i najbezpieczniej przyjąć zapłatę przez blik na numer telefonu czy co byście polecili?

#banki #ekonomia #olx #allegro #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj po południu dostałem paczkę, zamawiałem z #allegro , a dostarczył #dpd. Są to dwie lampy. Teraz, jak przyglądam się, to okazuje się, że jedna z lamp jest uszkodzona. Co robić? Jest w standardzie jakieś #ubezpieczenie?

#kurier
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach