• 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O dzień dobry, średnio znam się na laptopach, więc proszę o pomoc. Chciałbym zakupić takiego jak poniżej, tylko nie wiem czy będę mógł mu potem dołożyć RAM do 32 GB ? Nie widzę tam informacji o wolnych portach do RAM, żeby dołożyć. Może ma ktoś takiego HP i jest mi tez w stanie coś więcej na jego temat powiedzieć, jak mu się z niego korzysta i czy warto. Aukcja wydaje się w
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Oralgutan: Przecież jest napisane w specyfikacji, że jest 0 wolnych portów, ale ogólnie są dwa, więc pewnie są tam włożone dwie kości po 8GB, ale bez problemu możesz je wymienić na dwie po 16gb.
  • Odpowiedz
@Oralgutan: Po pierwsze tak możesz, tylko trzeba wymienić obie kości po 16GB dość duży koszt. Pytanie po co Ci 32GB ram mało kto to wykorzystuje. 16 GB jest wystarczające do większości.

Jeżeli ma być to laptop do gier to średnia opcja TGP tylko 95W.

Trzecia sprawa aukcja nie jest ok, to sprzęt odnawialny bez gwarancji producenta. Tylko sklepowa 12 miesięcy.
Dla mnie w tej cenie to bardzo
  • Odpowiedz
Cześć. Za tydzień zaczynam pracę w firmie, która sprzedaż opiera na Allegro z wykorzystaniem BaseLinkera. Nigdy nie korzystałem z BaseLinkera, bo poprzednie moje 2 firmy Allegro traktowały jako dodatek i skupiały się na stronie www. Odpaliłem sobie okres próbny w BaseLinkerze i mam takie pytanie. Czy na czysto mogę się coś tam nauczyć? Bo nie mam swojego sklepu internetowego i tylko konto prywatne na Allegro. Oczywiście mam mieć tam wdrożenie, ale wole
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czemu na #allegrolokalnie nie ma komentarzy? Czemu allegro wymyśliło sobie, że na swoim ułomniejszym portalu nie można ocenić transakcji? No cóż, nie wiem - lecz chciałbym usłyszeć wyjaśnienie mądrych głów tego molocha.

Ostatnie trzy zakupy na allegro lokalnie:
-do momentu zakupu super kontakt, już zaraz się ubieram i idę nadać paczką - paczka wyszła tydzień później ;)
-do momentu zakupu super kontakt, potem cisza. Telefon nie odpowiada. Sprzedający zwrócił gotówkę po tygodniu, po
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dostałem powiadomienie z #allegro z tekstem "jesteś zwycięzcą" i przeniosło mnie do jakiejś aukcji. Tam już żadnych wyjaśnień, normalnie jakbym otworzył normalną aukcję. Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim?
@allegro_pl #android
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#allegro #baselinker

Czy ktoś też ma problem z nadawaniem przez baselinker "Allegro Odbiór w Punkcie DPD”? Nalicza mi po normalnych stawkach DPD.

Dpd napisał że email nie jest szyfrowany czyli 34234234gic+4cub324y@allegro.pl
Allegro napisało by używać ich systemu nadaję z allegro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wicherq: dzięki za odpowiedź.

Jednak @allegro_pl: @HaelSturm mieli rację, są raty 20x 0%, tylko nie wszystkie produkty to mają, jednak trzeba kombinować ze zwrotem a i tak można kupić na raty to co się chciało.

@Mathouse88: jednak da się xD
W RTV euro większość produktów ma tylko 6x0 dobre i to jak ktoś nie chce wydać całości na jakiś sprzęt od razu.
  • Odpowiedz
kup komplet opon zimowych na allegro
"oficjalny sklep "
opis oferty: rocznik 2022
kurier dostarcza
sprawdź datę produkcji
1020 na dwóch oponach (dziesiąty tydzień 2020 roku)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy co za p------a akcja xD 6.11 zamówiłem do tv mi boxa na allegro. Sprzedawca miał same pozytywne oceny i przystępną cenę więc wziąłem od niego. Liczyłem na paczkę we wtorek ale InPost miał jakieś zawirowania i dopiero dzisiaj doszło. Od razu po wyjęciu z paczkomatu wyczułem że przedmiot w środku jest jakiś za mały i się wkurzyłem że sprzedawca pomylił się przy wysyłce. Ku mojemu zdziwieniu w domu - gdy otworzyłem
misiek432 - Mirasy co za p------a akcja xD 6.11 zamówiłem do tv mi boxa na allegro. S...

źródło: comment_1668007945rkcmndkWXbyYExev2FMOfQ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem zamówić sobie zestaw 3x wiatraczek od silentium pc, akurat na Komputronik była promka na pojedyncze wiatraczki z tej firmy to wziąłem X3. Niestety ale do tej pory analizują i weryfikują zamówienie czy czasem nie chce ich naciągnąć na straty kupując pojedyncze wiatraczki na promocji. To było w nocy z przedwczoraj na wczoraj, wkurzony zamówiłem z oficjalnego sklepu Allegro wczoraj koło 16 a dzisiaj o 9 już były do odebrania z paczkomatu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plazma: Komputronik ma po prostu tragiczny czas realizacji zamówień, zwłaszcza z odbiorem w salonie. Często mijają 3-4 dni zanim ogarną temat. To nie konkurencja, gdzie na drugi dzień towar już czeka w salonie
  • Odpowiedz
Mam sobie stacje dokującą

Kupiłam na allegro u super sprzedawcy. Po pół roku oczywiście ładuje ale nie obsługuje już monitora. Jak wszystko podłącze bezpośrednio do kompa to wszystko działa. Wysłałam do sprzedawcy na rękojmię i u niego działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No tylko się teraz zastanawiam co jeszcze mogę zrobić? Jak niby mam udowodnić że nie działa jak u niego
jmuhha - Mam sobie stacje dokującą

Kupiłam na allegro u super sprzedawcy. Po pół r...

źródło: comment_1667929932gEK6WSs8T8Ce0FiaMRO5LQ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach