Macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę bakalii na #allegro
Chodzi mi o migdały, orzechy nerkowca, pestki dyni, orzechy ziemne, pistacje.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#allegro znowu ma awarie i nie raczy poinformować o tym kupujących API poczty polskiej nie działa od wczoraj a mam milion klientów którzy chcą dostać towar przed długim weekendem . Oczywiście towar nie dojdzie i będzie milion zwrotów allegro ma sprawę w dupie bo po co się wysilać i informować klienta skoro prowizja się zgadza a za przesyłkę Smart zapłaci sprzedający . Wybierajcie inne metody dostawy jeśli chcecie towar przed
wacek901 - #allegro  znowu ma awarie i nie raczy poinformować o tym kupujących API po...

źródło: temp_file.png6180835675674662873

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej. Jak wyłączyć w #allegro pole "ostatnio przeglądane"? Dzisiaj ten element "zniszczył" zamówiony prezent dla bliskiej osoby... Strasznie mnie to zirytowało.
Szukałem na necie jak tego się pozbyć i w zasadzie każdy pisze o wyczyszczeniu danych przeglądania i ciasteczek. Wyczyściłem, usunąłem - zero efektu. Nawet zrobiłem niemal "wipe" plików systemowych przeglądarki a poprzednio oglądane aukcje jak się pokazywały tak nadal się pokazują.

Ktoś coś może doradzić? #pytanie #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#allegro #allegrosmart #prawokonsumenckie
Doradzicie proszę, przed oddaniem z AllegroSmart chciałem idealnie wyczyścić wszystkie elementy robota sprzątającego i stacji bazowej, pech chciał że w czasie suszenia na zewnątrz na parapecie jeden ze zbiorników L10s spadł z wysokości 1.5 m i ułamały się zawiasy. Co teraz będzie jeśli chodzi o zwrot?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj około 12:00 przyszła do paczkomatu moja przesyłka. Mam 48 godzin na odbiór, a termin ten minie w niedzielę o 12:00. Mam pytanie, czy gdybym do tego czasu nie odebrał, to czy będę mógł to zrobić np w niedzielę o 20:00? Bo teoretycznie termin minie, ale kurierzy InPostu chyba nie pracują w niedzielę, więc paczka nie zostanie zabrana z paczkomatu? Chyba, że system nie pozwoli mi jej odebrać ze względu na przekroczony
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciorqa:
Kurierzy nie pracują w ogóle, to są osobne firmy będące podwykonawcami Inpostu. To od danego kuriera zależy, czy będzie mu się chciało jechać w niedzielę i wyciągać przesyłki czy zrobi to dopiero w poniedziałek (chyba, że będzie miał paczkę z opcją dostawy w niedzielę.
Kurier jest sam dla siebie pracodawcą, a za usługi po prostu wystawia Inpostowi fakturę.
  • Odpowiedz
#allegro Przepraszam, ale muszę. Ale daliście ...y z wysyłką do Czech w ramach allegro.cz, kilkanaście dni pepiczki mają czekać na dostarczenie towaru, a to że lubią oni pobrania, nie sugeruje nic dobrego. Po 2 tygodniach od zamówienia, to ja już nie pamiętam co i od kogo zamówiłem. Także gratuluję.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Owszem, Czesi lubi przesyłki pobraniowe, ale mamy nadzieję, że zmienią zdanie, jak już pokochają Allegro Smart. Masz też opcję wyłączenia tej opcji dostawy.
  • Odpowiedz
  • 0
@allegro_pl: Obawiam się, że będą też musieli pokochać długi czas oczekiwania na przesyłki Packet-a, nawet ponad dwa tygodnie :( To z Chin przesyłka premium nie wiele droższa przychodzi w tym czasie, ale z Polski do Czech nie potrafi się już przedostać. Musi poleżeć. W Polsce.
  • Odpowiedz
Taka sprawa. Kupiłem filtr oleju do auta i okazało się, ze nie pasuje do mojego modelu mimo, że w ofercie jest on wyszczególniony. Założyłem spór, czy jak to się tam nazywa i sprzedawca wyjaśnił, że nie bierze odpowiedzialności za opis (chodzi mi konkretnie o taki suwak, po którego rozwinięciu ukazują się modele aut) , bo narzuca go allegro i należy najpierw skonsultować dobór filtra ze sprzedawca. Zaproponował zwrot towaru i tutaj nasuwa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiesPat Czekaj na interwencję allegro, tak szczerze to już powoli by mnie nie interesowało kto odpowiada za błędną informację, kupiłem było info że pasuje do mojego auta to takie miało być, w przeciwnym razie zapewne sprzedawca mógł zadbać by się tam to nie wyświetliło. Jakby dlaczego ty masz ponosić konsekwencje błędnych informacji wprowadzonych przez sprzedawcę / allegro.

Miałem podobną sytuację ostatnio, kupowałem tania korbę do roweru Shimano, znalazłem najtańsza ofertę za
  • Odpowiedz
  • 0
@nietopies: kupuje taki filtr od lat i zawsze kierowałem się tym suwakiem i nigdy nie było problemu, a tutaj pierwszy raz zonk. I nie 15 a 35 ziko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Dziś przyszło mi powiadomienie z BIK, że uruchomiono nowy kredyt na mnie, choć żadnego nie brałem.

Kiedyś zarejestrowałem się w #twisto, aby mieć cashback i wygodnie płacić w necie. Zapomniałem o nim i od 3 lat się nie logowałem.
Włamania na konto nie było, więc Twisto stwierdziło, że skoro się nie loguję to bez mojej wiedzy i zgody otworzą mi kredyt odnawialny. Polecam sprawdzić swoje konta w BIK i
deafpool - Dziś przyszło mi powiadomienie z BIK, że uruchomiono nowy kredyt na mnie, ...

źródło: twisto-kopia

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 84
@Krysto: jestem 6-ty w kolejce na czacie. Napiszę gdy się czegoś dowiem. Ja za to proszę o zaplusowanie wpisu, żeby więcej osób to zobaczyło
  • Odpowiedz
  • 69
@Krysto: @Krysto @vesper_ Otrzymałem na czacie taką wiadomość:

Rejestrując się w Twisto jednocześnie zawiera się umowę o kredyt odnawialny. Natomiast nawiązując do kwestii raportu w BIK to być może jest to związane z wejściem w życie nowej ustawy antylichwiarskiej - klient z każdą umową (również z produktami bezpłatnymi) zaczął być raportowany do BIK.


Rejestrowałem się ponad 3 lata temu i jestem wręcz pewny, że o kredycie w tamtym okresie nie
  • Odpowiedz
Tydzień po ostatnim wpisie tutaj pora zobaczyć efekty jak Allegro radzi sobie z oszustami. Trochę ofert zniknęło ale pojawiły się nowe które aktualnie się sprzedają. Każda oferta w tym linku poniżej to produkt fałszywy/oszustwo. Niestety @allegro_pl nadal dopuszcza do tych ofert mimo zgłoszeń, prowizja jest, do chińczyka może nie każdy zareklamuje. Można zapytać skąd Allegro może wiedzieć że te oferty to oszustwo? Odpowiedź jest bardzo prosta, nie ma dysków/pamięci o
janeknocny - Tydzień po ostatnim wpisie tutaj pora zobaczyć efekty jak Allegro radzi ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-06-2 o 08.05.47

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 73
@janeknocny miło że chcesz by było lepiej, ale nie będzie - ta sytuacja trwa od początków allegro, i nikomu (kto na tym zarabia, a zarabia allegro) nie chce się z tym zrobić porządku.
  • Odpowiedz