Pytanie do #rozowepaski jak postrzegacie facetów na takich maszynach raczej kojarzą się ze starymi śmierdzącymi piwskiem dziadami czy jest to raczej powiew młodzieńczej rebelii ?
@Wiskoler_double: jak to nie mam 35 lat i jeżdżę dyną jak sobie ściągniesz sam z USA to wcale tak drogo nie wychodzi. Znam paru takich co kupili taki motocykl przed 40 bardziej mi chodzi o sam stajl niż konkretnie o markę
@I-____-I: 15 lat temu to byłem dzieciakiem 15 lat temu to nie miałem możliwości zrobienia uprawnień na takie Moto z uwagi na wiek nie wspominając o zakupie
@moll: jeżdżę takimi sprzętami nie od dzisiaj jak miałem 30 lat to też był kryzys wieku średniego ? Na litość boską to już mi tylko zostało się ziemią nacierać żeby się skóra przyzwyczajała
Przedwczoraj spaliśmy na paletach we wiacie w Bułgarii. Do tej pory kask mi śmierdzi myszami. A z wczoraj na dziś byliśmy w Grecji. TAKIEJ biedy we wioskach na północy przy granicy od Bułgarii to się nie spodziewałem. Poziom biedy z Macedonii, Serbii i Rosji gdzie nie gdzie.
@mpetrumnigrum: gdzie ty tam biedę widziałeś Serbia i Macedonia nie są aż takie zapyziałe. Jedyny chlew na bałkanach to chyba tylko Albania reszta to co najwyżej podkapracie
@mpetrumnigrum: przejechałem bałkany dwa razy raz dwa lata temu i wcześniej z 10 lat temu. Jechałem omijając autostrady sporo górskich tras. Bieda to może być w Egipcie Maroku czy innej Gruzji. Na Bałkanach naprawdę nie jest źle a Serbia to już wgl kraj na europejskim poziomie. Nie szukaj taniej sensacji może widziałeś jakieś pozostałości po wojnie ale to nie jest bieda tylko ruiny które często należą do ludzi którzy już
Jest wioska kawałek od terenu festiwalu - "u Seby" - 50 zł za parking. Na oficjalnych bez względu czy wyjechałeś autem czy Moto była stówka z tego co pamiętam.
@motospamer: Jaka to zdrapka :p Na zdrapkę to ja jeżdżę koszulka bez rękawów na to skórzana kamizelka w-------u z logo Harley Davidson rękawiczki bez palców i ogień
Nie mniej jednak uważam że to ważne żeby nie kupować niemieckiego pojazdu i nie wspierać ich gospodarki. Jako świadomy konsument chętniej wybiorę produkt japoński amerykański lub chiński
To jest Orania, południowoafrykańskie miasto tylko dla białych, które niektórzy uważają za najbardziej kontrowersyjne miasto w Afryce Południowej. Ukryte głęboko w prowincji Przylądkowej Północnej w Republice Południowej Afryki, to miasto od dziesięcioleci wywołuje debaty.
@jeanpaul: Także. Jak mi się nie będzie podobać ominę kraj tak samo jak muszę omijać Koreę Somalię czy dajmy na to Wenezuelę. Nie chcą moich pieniędzy bez łaski.
@jeanpaul: Tak wiem bo byłem tam dwa tygodnie temu. Obawiałem się potraktowania jak przestępcę ale nikt mnie tak nie potraktował sprawdzili co mieli sprawdzić i welcome to USA
@jeanpaul: Zakładam że kraje i obywatele mają prawo wybierać kto do nich podróżuje a kto nie proste XD. Każdego wpuszczasz do domu i pozwalasz mu mieszkać ?
@jeanpaul: No to jaki masz problem że mieszkańcy tego miasta państwa nie chcą obcych u siebie i sami decydują o tym kto wchodzi. Ja uważam że obywatele czarnego kontynentu powinni mieć maksymalnie ograniczony dostęp do naszego kraju.
Tak sobie pomyślałem, że Bum Bum Orkestar grywali czasem z Enejem i braćmi p-------c. P-------e to moje ciche marzenie festiwalowe, choć to wydaje się być wątpliwe by się pojawili ( ͡°ʖ̯͡°) #woodstock #polandrock
Ringier Axel Springer Polska (RASP) poinformował pracowników o planach zwolnień grupowych - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Pracę ma stracić aż 12 proc. zatrudnionych osób. Zarząd Ringier Axel Springer Polska deklaruje, że cały proces zostanie przeprowadzony odpowiedzialnie, z szacunkiem
@DziendobryMireczku: ironizuje do sytuacji Adrian Zandberg vs Dino S.A. Oczywiście że nie powinno być odpraw ale lewary chyba powinni przynajmniej udawać że postępują zgodnie ze swoją linią ideologiczną. Czyż nie ?
Wożenie w wózku, imię psa na obrączkach, lizanie się z psem, najważniejszy członek rodziny, którego potrzeby traktowane są priorytetowo, psia mama, psi tata. Zapraszam do oglądania :)
@szkutnik: Nie szalej tak z tymi podatkami mam i dziecko i psa. Miałbym dwójkę dzieci ale warunki techniczne różowej nie pozwalają.Wprowadzenie podatku od sierściucha nie wpłynie na płodność. Podatek to trzeba wprowadzić od lewactwa
Jak wjeżdżacie do galerii to pobieracie bilecik i płacicie czy boczkiem xD mnie zawsze gryzie sumienie w ostatniej chwili i pobieram ( ͡°͜ʖ͡°) #motocykle
@JAuStURYErSE: G---o prawda amatorzy armatury łazienkowej nie zapierdzielają. Co najwyżej robią dużo hałasu. Taki wynalazek jak ten mój na foto ma 320 kg na sucho nie skręca nie hamuje v max to 110 km/h powyżej tego wszystko jest walką o przetrwanie. Totalny brak systemów do tego jeździsz w krótkim rękawku i kamizelce
#woodstock chyba się starzeje bo ten lineup to dla mnie totalna kaszana w zeszłym roku był chociaż saxon i wolfmother . Saxon nie zagrał ofc ale przynajmniej był w planach w tym roku jest dramat
@MatyasHunyadi: globalne oziębienie . Za mało emisji idę p---------ć harleyem do odciny. Za każdym razem jak daje gazu to umiera jeden ekolog Greenpeace. Nie martw się w przyszłym sezonie powinno być lepiej
ech.. sycylijska solóweczka. Aura na 7 kwietnia. Zdjątko do oglądania na monitorze w nocy albo w ciemnym pokoju (kibel approved).
Po porannym sprawdzeniu vikop-pl udałem się do pobliskiego Castel di Tusa gdzie spędziłem cały dzień aby wywietrzyć wciągnięte tam do rybki piwko. Czas upłynął na kontemplacji nad losem, pogawędkach z lokalsami w knajpie, poszwędaniu się po miasteczku i pod zachód słońca wjazdu na górkę z piramidą - LINK do mapy https://maps.app.goo.gl/yDuTAdMAqQGUPANCA a
Mam dwa cruisery i myślę coby jednego nie podmienić. W dłuższa trasę się tym nie da jechać raz że głośno dwa że szkoda armaturę łazienkową męczyć po deszczu. Myślałem nad honda st1100 albo deauvile 650
@motospamer: jeszcze nigdy mi w trasie nic nie padło ale naturalnie zawsze się o to boje chciałbym mieć sprzęt żeby móc nim wyskoczyć na Chorwację na przykład który mało pali i się nie psuje. Od wyglądu brzmienia i z-----------a mam harleya interesuje mnie motocyklowy passat
No, narazie tak to wygląda, nabiera kształtów, ale chwila roboty jeszcze jest Myślę ze ten bak w satynie i nowa naklejka lepiej by pasowalo #motor #motoryzacja #125cc #renowacja #fuegobuduje
źródło: 1000020474
Pobierz