Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wacek901

wacek901

Dołączył 16 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4331
  • Znaleziska 2591
  • Mikroblog 1740
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 22

497

Kefir powrócił do łask. "Sprzedaż stale się rozwija"

Kefir powrócił do łask. "Sprzedaż stale się rozwija"

Konsumenci coraz częściej poszukują produktów naturalnych, fermentowanych i wspierających zdrowy styl życia. Dzięki temu rozwija się kategoria kefiru.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: wczoraj, 13:40:15
  • 201
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
wacek901
wacek901 15 godz. i 38 min temu via Android
  • 26
Też pije więcej kefiru i soku pomidorowego od kiedy wprowadzili ten gówniany system kaucyjny. To jedne z niewielu produktów które można wywalić do śmietnika po konsumpcji bez noszenia śmieci jak bezdomny.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wacek901
wacek901 12 godz. i 3 min temu via Android
  • 0
@Salpinx: gratuluję że dajesz się dymać systemowi który został stworzony do tego żeby cię dymać ....Ja jeśli już coś kupię z kaucją to oddaje blisko 100% żeby gnoje nie zarobili na mnie ani centa
wacek901
wacek901 8 godz. i 22 min temu via Android
  • 0
@precz_z_komunia: odrywam bo nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć xd

46

Mapa Polski wszystkich festiwali muzycznych 2026 z polem namiotowym i nie tylko

Jeśli zwykle nie jeździłeś na festiwale w Twojej okolicy bo dowiadywałeś się po fakcie, to teraz możesz dowiedzieć się o nich przed i też nie pojechać (albo i pojechać - nikt tego nie sprawdza).

paczelok
z
latofestiwal.pl
dodany: przedwczoraj, 10:30:35
  • 28
  • #
    woodstock
  • #
    muzyka
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    wydarzenia
  • #
    programista15k
wacek901
wacek901 wczoraj, 17:49:28 via Android
  • 0
Zajebista robota brakowało czegoś takiego mimo że wolno działa bankowo będę korzystał jest jeszcze sporo zlotow motocyklowych z koncertami i polami namiotowymi które można dodac
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wacek901
wacek901 8 godz. i 56 min temu via Android
  • 1
Zlot 1
wacek901 - Zlot 1

źródło: 1000020666

Pobierz
wacek901
wacek901 8 godz. i 55 min temu via Android
  • 0
@paczelok: zlot 2 trwa chyba aktualnie
wacek901 - @paczelok: zlot 2 trwa chyba aktualnie

źródło: 1000020648

Pobierz
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
09.06.2026, 19:25:05
  • 2
Jeżdżę na zdrapkę, bo nie planuję wypadku, a nie będę sie grzał w skórze.

#motocykle #pdk
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wacek901
wacek901 10.06.2026, 06:00:48 via Android
  • 1
@MatyasHunyadi: też tak robię mój ulubiony outfit to krótki rękawek + kamizelka skórzana i rękawiczki bez palców Ala menel
  • Odpowiedz
wacek901
wacek901 01.06.2026, 20:29:08
  • 0
#woodstock #polandrock jedzie ktoś na festiwal motocyklem ? Jakaś wioska motocyklowa ale nie w przedziale 50+ ?
wacek901 - #woodstock #polandrock jedzie ktoś na festiwal motocyklem ? Jakaś wioska m...

źródło: 1000019295

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wacek901
wacek901
Autor
09.06.2026, 08:33:48 via Android
  • 0
@ogrod87: a no też na Moto latasz w zg ?
  • Odpowiedz
mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
24.05.2026, 19:49:08
  • 3
#motocykle #endurodogruzji

Przedwczoraj spaliśmy na paletach we wiacie w Bułgarii. Do tej pory kask mi śmierdzi myszami.
A z wczoraj na dziś byliśmy w Grecji.
TAKIEJ biedy we wioskach na północy przy granicy od Bułgarii to się nie spodziewałem. Poziom biedy z Macedonii, Serbii i Rosji gdzie nie gdzie.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wacek901
wacek901 28.05.2026, 10:30:31 via Android
  • 0
@mpetrumnigrum: gdzie ty tam biedę widziałeś Serbia i Macedonia nie są aż takie zapyziałe. Jedyny chlew na bałkanach to chyba tylko Albania reszta to co najwyżej podkapracie
  • Odpowiedz
wacek901
wacek901 29.05.2026, 04:17:48 via Android
  • 0
@mpetrumnigrum: przejechałem bałkany dwa razy raz dwa lata temu i wcześniej z 10 lat temu. Jechałem omijając autostrady sporo górskich tras. Bieda to może być w Egipcie Maroku czy innej Gruzji. Na Bałkanach naprawdę nie jest źle a Serbia to już wgl kraj na europejskim poziomie. Nie szukaj taniej sensacji może widziałeś jakieś pozostałości po wojnie ale to nie jest bieda tylko ruiny które często należą do ludzi którzy już
wacek901 - @mpetrumnigrum: przejechałem bałkany dwa razy raz dwa lata temu i wcześnie...

źródło: 1000020255

Pobierz
  • Odpowiedz
wacek901
wacek901 05.06.2026, 06:53:03 via Android
  • 0
@mpetrumnigrum: dolną część prostowników grzbietu ? Powiesz coś więcej
  • Odpowiedz
wacek901
wacek901 06.06.2026, 07:26:43 via Android
  • 1
@mpetrumnigrum: dzięki nigdy nic nie ćwiczyłem raczej genetyka
  • Odpowiedz
wacek901
wacek901 05.06.2026, 07:22:30
  • 0
Pytanie do #rozowepaski jak postrzegacie facetów na takich maszynach raczej kojarzą się ze starymi śmierdzącymi piwskiem dziadami czy jest to raczej powiew młodzieńczej rebelii ?
wacek901 - Pytanie do #rozowepaski jak postrzegacie facetów na takich maszynach racze...

źródło: 1000020474

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wacek901
wacek901
Autor
05.06.2026, 07:30:17 via Android
  • 0
@Wiskoler_double: jak to nie mam 35 lat i jeżdżę dyną jak sobie ściągniesz sam z USA to wcale tak drogo nie wychodzi. Znam paru takich co kupili taki motocykl przed 40 bardziej mi chodzi o sam stajl niż konkretnie o markę
  • Odpowiedz
wacek901
wacek901
Autor
05.06.2026, 07:35:46 via Android
  • 0
@I-____-I: nie no jeszcze się załapuje do młodych co ty gadasz do 40 bez problemu
  • Odpowiedz
wacek901
wacek901
Autor
05.06.2026, 07:37:21 via Android
  • 0
@I-____-I: 15 lat temu to byłem dzieciakiem 15 lat temu to nie miałem możliwości zrobienia uprawnień na takie Moto z uwagi na wiek nie wspominając o zakupie
  • Odpowiedz
wacek901
wacek901
Autor
05.06.2026, 07:40:28 via Android
  • 0
@moll: jeżdżę takimi sprzętami nie od dzisiaj jak miałem 30 lat to też był kryzys wieku średniego ? Na litość boską to już mi tylko zostało się ziemią nacierać żeby się skóra przyzwyczajała
  • Odpowiedz
wacek901
wacek901
Autor
05.06.2026, 09:41:11 via Android
  • 1
@ContraventoFiero: hah no wiadomo raczej chodziło mi o stereotypowe podejście
  • Odpowiedz
Fikster
Fikster
05.06.2026, 07:33:20
  • 4
Z---------ć czeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #motocykle #polskiedrogi
Fikster - Z---------ć czeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #motocykle #polskiedrogi
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wacek901
wacek901 05.06.2026, 07:43:29 via Android
  • 0
@Fikster: no i czyja tu jest wina
  • Odpowiedz
motospamer
motospamer
26.05.2026, 08:20:00
  • 0
Co te dżentelmeny, na zdrapkem? BEZ GIRU? Życie im nie miłe? Jeszcze się mamy wszyscy składać na ich leczenie?!!!!! https://www.facebook.com/lukasz.cepowski/posts/pfbid02WA8KZFz2azGSz8AJ27c62XckpBeGJ75cZH9CwVY5EkTuigL3JUYXNPFKhhFZrXnEl
#motocykle
motospamer - Co te dżentelmeny, na zdrapkem? BEZ GIRU? Życie im nie miłe? Jeszcze się...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wacek901
wacek901 28.05.2026, 10:26:32 via Android
  • 0
@motospamer: Jaka to zdrapka :p Na zdrapkę to ja jeżdżę koszulka bez rękawów na to skórzana kamizelka w-------u z logo Harley Davidson rękawiczki bez palców i ogień
  • Odpowiedz

16

Profesor Chris rozbiera chiński silnik z MG3 VS 1.5TSI

Profesor Chris rozbiera chiński silnik z MG3 VS 1.5TSI

W skrócie, silnik zaledwie po kilku tysiacach km ma wyraźnie wytarte gładzie cylindrów oraz wytarte wałki rozrządu.

xpear
z
youtube.com
dodany: 04.05.2026, 12:19:22
  • 19
  • #
    motoryzacja
  • #
    profesorchris
  • #
    chiny
  • #
    mg
wacek901
wacek901 07.05.2026, 18:12:07 via Android
  • -3
Nie mniej jednak uważam że to ważne żeby nie kupować niemieckiego pojazdu i nie wspierać ich gospodarki. Jako świadomy konsument chętniej wybiorę produkt japoński amerykański lub chiński
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

459

Zakaz wstępu dla czarnoskórych w południowoafrykańskim mieście tylko dla białych

Zakaz wstępu dla czarnoskórych w południowoafrykańskim mieście tylko dla białych

To jest Orania, południowoafrykańskie miasto tylko dla białych, które niektórzy uważają za najbardziej kontrowersyjne miasto w Afryce Południowej. Ukryte głęboko w prowincji Przylądkowej Północnej w Republice Południowej Afryki, to miasto od dziesięcioleci wywołuje debaty.

Zingeer
z
youtube.com
dodany: 06.05.2026, 17:09:51
  • 137
  • #
    orania
  • #
    afryka
  • #
    rpa
  • #
    swiat
wacek901
wacek901 07.05.2026, 10:49:45 via Android
  • 12
@aspartamowy: Nie przeszkadza mi taką tabliczka jak na zdjęciu pod warunkiem że wisi w Niemczech a nie w Polsce
wacek901
wacek901 07.05.2026, 11:49:12 via Android
  • 4
@jeanpaul: Także. Jak mi się nie będzie podobać ominę kraj tak samo jak muszę omijać Koreę Somalię czy dajmy na to Wenezuelę. Nie chcą moich pieniędzy bez łaski.
wacek901
wacek901 07.05.2026, 13:21:09 via Android
  • 1
@jeanpaul: Tak wiem bo byłem tam dwa tygodnie temu. Obawiałem się potraktowania jak przestępcę ale nikt mnie tak nie potraktował sprawdzili co mieli sprawdzić i welcome to USA
wacek901
wacek901 07.05.2026, 15:15:09 via Android
  • 1
@jeanpaul: Zakładam że kraje i obywatele mają prawo wybierać kto do nich podróżuje a kto nie proste XD. Każdego wpuszczasz do domu i pozwalasz mu mieszkać ?
wacek901
wacek901 07.05.2026, 17:44:06 via Android
  • 2
@jeanpaul: No to jaki masz problem że mieszkańcy tego miasta państwa nie chcą obcych u siebie i sami decydują o tym kto wchodzi. Ja uważam że obywatele czarnego kontynentu powinni mieć maksymalnie ograniczony dostęp do naszego kraju.
barto142
barto142
06.05.2026, 20:12:08
  • 1
Tak sobie pomyślałem, że Bum Bum Orkestar grywali czasem z Enejem i braćmi p-------c. P-------e to moje ciche marzenie festiwalowe, choć to wydaje się być wątpliwe by się pojawili ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#woodstock #polandrock
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wacek901
wacek901 06.05.2026, 20:17:24 via Android
  • 0
Wcale nie biorąc pod uwagę kierunek jaki obrał festiwal to całkiem realny line up. Spodziewam się wszelakiej maści badziewia.
  • Odpowiedz
wacek901
wacek901 07.05.2026, 02:12:30 via Android
  • 3
@barto142: przypominam że to festiwal rockowy a nie przegląd w mrągowie
  • Odpowiedz
Bert_
Bert_
Bert_
06.05.2026, 15:58:35
  • 0
Chętnie kupię moto typu virago 535 lub coś podobnego. Po taniości do remontu. Może ktoś coś ma Białystok i okolice.
#motocykle
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wacek901
wacek901 06.05.2026, 16:54:57 via Android
  • 0
@Bert_: Mam coś takiego ale nie jest do remontu
wacek901 - @Bert_: Mam coś takiego ale nie jest do remontu

źródło: 7a6948c7-2a31-42eb-9689-c2be21e75452-1_all_16483

Pobierz
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
04.05.2026, 06:14:23
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wacek901
wacek901 04.05.2026, 19:42:03 via Android
  • 0
@mirko_anonim: miras może chcesz moją Yamahę 650 na A2 różowe przyciąga jak magnes. Kupiłem harleya i się kurzy
wacek901 - @mirko_anonim: miras może chcesz moją Yamahę  650 na A2 różowe przyciąga j...

źródło: 7a6948c7-2a31-42eb-9689-c2be21e75452-1_all_16483

Pobierz
  • Odpowiedz
wacek901
wacek901 06.05.2026, 02:07:44 via Android
  • 0
@Rudz1elec: No pewnie wydaje mi się że traktują to jako pewnego rodzaju pasje bunt i pewność siebie. Myślę że facet z gitarą przyciąga podobnie
  • Odpowiedz
wacek901
wacek901 06.05.2026, 02:24:04 via Android
  • 0
@Rudz1elec: https://youtu.be/1G1cjaSzIc0?is=JAXbyRLuwo0POHXT Reklama HD nie wzięła się z nikąd :p
wacek901 - @Rudz1elec: https://youtu.be/1G1cjaSzIc0?is=JAXbyRLuwo0POHXT  Reklama HD n...
  • Odpowiedz

202

Zwolnienia grupowe w RASP. Firma pożegna 12 proc. pracowników. Mamy list prezesa

Zwolnienia grupowe w RASP. Firma pożegna 12 proc. pracowników. Mamy list prezesa

Ringier Axel Springer Polska (RASP) poinformował pracowników o planach zwolnień grupowych - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Pracę ma stracić aż 12 proc. zatrudnionych osób. Zarząd Ringier Axel Springer Polska deklaruje, że cały proces zostanie przeprowadzony odpowiedzialnie, z szacunkiem

Poludnik20
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 05.05.2026, 12:44:37
  • 89
  • #
    media
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
wacek901
wacek901 05.05.2026, 19:33:06 via Android
  • 3
Zwolnienia może jeszcze bez odprawy ? To sprawa dla #adrianzandberg
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wacek901
wacek901 05.05.2026, 19:57:49 via Android
  • -4
@DziendobryMireczku: ironizuje do sytuacji Adrian Zandberg vs Dino S.A. Oczywiście że nie powinno być odpraw ale lewary chyba powinni przynajmniej udawać że postępują zgodnie ze swoją linią ideologiczną. Czyż nie ?

1497

Psiarski psychiatryk w TVN xDDDDDDDDDDDDDDDD

Wożenie w wózku, imię psa na obrączkach, lizanie się z psem, najważniejszy członek rodziny, którego potrzeby traktowane są priorytetowo, psia mama, psi tata. Zapraszam do oglądania :)

nowszyja
z
x.com
dodany: 05.05.2026, 11:35:23
  • 316
  • #
    psiarze
  • #
    psy
  • #
    polska
  • #
    heheszki
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
wacek901
wacek901 05.05.2026, 19:21:00 via Android
  • -3
@szkutnik: Nie szalej tak z tymi podatkami mam i dziecko i psa. Miałbym dwójkę dzieci ale warunki techniczne różowej nie pozwalają.Wprowadzenie podatku od sierściucha nie wpłynie na płodność. Podatek to trzeba wprowadzić od lewactwa
Shinyz0
Shinyz0
05.05.2026, 13:54:51
  • 0
Jak wjeżdżacie do galerii to pobieracie bilecik i płacicie czy boczkiem xD mnie zawsze gryzie sumienie w ostatniej chwili i pobieram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motocykle
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wacek901
wacek901 05.05.2026, 14:58:56 via Android
  • 0
@Shinyz0: zawsze boczkiem
  • Odpowiedz
WarszawskiRozpylacz
WarszawskiRozpylacz
05.05.2026, 09:17:54
  • 1
#motocyklisci #motocykle #policja #polskiedrogi
Majówka pod znakiem tragicznych wypadków motocyklistów
WarszawskiRozpylacz - #motocyklisci #motocykle #policja #polskiedrogi
Majówka pod zna...

źródło: 000M49LLL5XCWJW2-C323-F4

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wacek901
wacek901 05.05.2026, 13:09:24 via Android
  • 0
@JAuStURYErSE: G---o prawda amatorzy armatury łazienkowej nie zapierdzielają. Co najwyżej robią dużo hałasu. Taki wynalazek jak ten mój na foto ma 320 kg na sucho nie skręca nie hamuje v max to 110 km/h powyżej tego wszystko jest walką o przetrwanie. Totalny brak systemów do tego jeździsz w krótkim rękawku i kamizelce
wacek901 - @JAuStURYErSE: G---o prawda amatorzy armatury łazienkowej nie zapierdziela...

źródło: 1000019305

Pobierz
  • Odpowiedz
wacek901
wacek901 04.05.2026, 20:05:19
  • 1
#woodstock chyba się starzeje bo ten lineup to dla mnie totalna kaszana w zeszłym roku był chociaż saxon i wolfmother . Saxon nie zagrał ofc ale przynajmniej był w planach w tym roku jest dramat
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wacek901
wacek901
Autor
04.05.2026, 20:22:38 via Android
  • 1
@talmudyczny_triumfalizm: no ja bo na najebke jestem za stary kaca mam przez 3 doby po dobrym melanżu
  • Odpowiedz
Mawid_Dotyka
Mawid_Dotyka
03.05.2026, 14:23:27
  • 3
Motorki to jest życko #motocykle
Mawid_Dotyka - Motorki to jest życko #motocykle

źródło: 1000007853

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wacek901
wacek901 03.05.2026, 19:52:53 via Android
  • 0
@Mawid_Dotyka: pięknie zapakowane oponki
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.10.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.10.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.02.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking