Podobno piramidka car4vip / mac4vip na #allegro sypnęła się, ludzie czekają od ponad roku na sprzęt. Obecnie wszystkie aukcje wycofane i powoli ruszają wyplaty z allegro protect. #apple
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@g455:
A takie to super legitne było jeszcze rok temu jak pytałem na wykopie co te Maci takie tanie, świetna okazja, nic tylko brać! ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@g455: Powoli ruszają? Wypłaty z Allegro Protect już od końca stycznia 2023 idą. Luty, marzec to szczyt zwrotów. Obecnie sytuacja jest taka, że budowniczy tej piramidy siedzi w areszcie i czeka na orzeczenie sądu o areszcie tymczasowym na 3 miesiące. Na mac4vip powoli się budzą. Ale większość allegrowiczów już od dawna się wycofuje. Biorą Allegro Protect i do widzenia. Póki co Allegro wypłaca każdemu, czasem wysyła na policję gdy kwota
  • Odpowiedz
Witam wykopowicze, czy orientujecie się gdzie po taniości można zaopatrzyć się w takie blistery na pamięci RAM? Chciałbym odsprzedać swoje kości i dobrze je zabezpieczyć dla kupującego. Na allegro są jakieś aukcje, ale razem z wysyłką kosztuje to 20 ziko, więc nieopłacalne za kawałek plastyku... Chyba że macie jakieś inne sposoby na zabezpieczenie ramu do wysyłki? Pozdrawiam gorąco #informatyka #pytanie #allegro #komputery
bartek-zelazny - Witam wykopowicze, czy orientujecie się gdzie po taniości można zaop...

źródło: ce891f444638b9f20f0d6f31476c

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Allegro zwróci prowizje automatycznie, jak wplata kupującego została zwrócona czy nie?

#allegro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak mam nieopłacone jeszcze ujemne saldo na Allegro i coś sprzedam to kwota z automatu idzie na pokrycie salda czy mam całość najpierw wypłacić i potem zapłacić?

#allegro
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Każda oferta w tym linku poniżej to produkt fałszywy/oszustwo. Wiem że z @allegro_pl macie to gdzieś bo chińczyk prowizję wam przynosi a komuś w Polsce nie będzie się chciało reklamować. Sprawa tych dysków była poruszana chyba od 3 lat, Allegro uznało że woli zarabiać na oszustach niż czyścić te oferty bo nadal są mimo zgłoszeń. Oczywiście że ktoś kto ma pojęcie o sprzęcie widzi że to oszustwo ale jednak chętni jak
janeknocny - Każda oferta w tym linku poniżej to produkt fałszywy/oszustwo. Wiem że z...

źródło: podrabiane-ssd-sata-pojemnosci-1tb-01

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zarąbiste te dodatkowe funkcje allegro. Zeskanowałem kod kreskowy pudełka chusteczek eco+ to znalazło mi pługi śnieżne do quadów, pudełko ciastek złotokłos wypluło plecak i jakieś naczynia xD

#allegro
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak długo trzeba czekać na wypłatę środków z allegro, jeśli dzisiaj ją zleciłem?
Wcześniej potwierdzałem moje konto aplikacją ING. Czy na wypłatę trzeba czekać normalnie jak na przelew czyli 1-2 dni, czy może powinno przyjść jakoś ekspresowo?

#allegro #pytanie #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lambdalambdalambda: środki powinny zostać przekazane do końca następnego dnia roboczego od wydania dyspozycji wypłaty. Jest też duża szansa, że wypłata pojawi się jeszcze dzisiaj w drugiej części dnia. Prosimy Was o cierpliwość.
  • Odpowiedz
#allegro allegro usuwają mój komentarz powolując sie na jakieś brednie że coś zawiera niezgodnego, ale nie mówią konkretnie które słowo lub zdanie. Może mi ktoś powiedzieć co w tym komentarzu jest niezgodne z regulaminem allegro??? Cyt.: "OSTRZEGAM! OSZU***!! OMIJAĆ Z DALEKA! O 14godz kupiłem, zapłaciłem, pisało że wys. etykiety dziś o 20-22godz, -czekałem do północy i NIC!! Cały czas pisałem emaile że mi sie spieszy i NIC, założyłem spór! Więc
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@de-funess: chopie, weź się ogarnij, zamiast normalnie zadzwonić przed zakupem czy na pewno wyślą dziś to Ty od razu ludzi od oszustów wyzywasz, na dodatek kupujesz od osoby prywatnej i żądasz zwrotu. I o co Ci chodzi że ja tobie coś sugeruje? kropki w moim komentarzu to tylko omijanie cenzury na wykopie
  • Odpowiedz
Hej @orlen_lite ale macie ułomny ten serwis Orlen Paczka xD
Nie można zmienić ani przypomnieć hasła. Należy skasować konto. Co ciekawsze to nie ma żadnej weryfikacji czy podany w rozmowie telefonicznej adres email nalezy do mnie :D wystarczy zgłoszenie ustne i wypi3rdalacie konto xD
Własnie taką informację uzyskałem na infolinii: 22 33 33 999
#niebezpiecznik #sekurak #cert #allegro #afera #januszebiznesu
widmo82 - Hej @orlen_lite ale macie ułomny ten serwis Orlen Paczka xD
Nie można zmien...

źródło: comment_1671572603AUV4pr6wSlBiFGF1LPTD1N

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej @orlen_lite ale macie ułomny ten serwis Orlen Paczka xD
Nie można zmienić ani przypomnieć hasła. Należy skasować konto. Co ciekawsze to nie ma żadnej weryfikacji czy podany w rozmowie telefonicznej adres email nalezy do mnie :D
Własnie taką informację uzyskałem na infolinii: 22 33 33 999

#allegro #afera #januszebiznesu #orlen #aferaorlenowska
widmo82 - Hej @orlen_lite ale macie ułomny ten serwis Orlen Paczka xD
Nie można zmien...

źródło: comment_1671572603AUV4pr6wSlBiFGF1LPTD1N

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach