Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

umcumcumcbejbe
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
kozabonzo
via Android- 2
@Bury_Zenon po roku, to ty musisz udowodnić, że to wada, która istniała wcześniej

marsjanin2012
via Wykop- 1
Mirki w sumie dobrze pisza ALE zadzwon na infolinie UOKIK darmowa i odbieraja, powiedza co robic.
- 0
Murki. Kupiłem jakies pierdoły na allegro. Sprzedający paczkę nadal, wszystko ok. Na drugi dzien sprzedający na allegro walnął się przy wprowadzaniu danych (tak sadze bo jeszcze mi nie odpisał) i wysłał kilka pączek z moim adresem email do kilku innych osób. I teraz np dostaje info ze czeka na mnie paczka na drugim końcu Polski z nr telefonu kupującego te paczkę (wtf) Co robić? zgłaszać do UODO?
#allegro #prawo
#allegro #prawo
@Scybulko: czy kontaktowałeś się w tej sprawie ze sprzedającym?
- 0
@allegro_pl tak, twierdzi że to błąd że strony inpostu i mam to "zignorowac"
Hej!
Czy jest możliwość spłaty Allegro pay bez dostępu do konta? Niestety logowałem się przez Facebook wiele lat, zmieniłem e-mail na fb i straciłem dostęp do konta Allegro. Czy jest mozliwosc spłaty tego zadłużenia w inny sposób i zamknięcia konta. Zadłużony jestem na 200 zł w sensie tam pozostało kilka dni do spłaty a zdolności miałem 5k jak to zamknąć?
#pcmasterrace #allegro #komputery #aukcje
Czy jest możliwość spłaty Allegro pay bez dostępu do konta? Niestety logowałem się przez Facebook wiele lat, zmieniłem e-mail na fb i straciłem dostęp do konta Allegro. Czy jest mozliwosc spłaty tego zadłużenia w inny sposób i zamknięcia konta. Zadłużony jestem na 200 zł w sensie tam pozostało kilka dni do spłaty a zdolności miałem 5k jak to zamknąć?
#pcmasterrace #allegro #komputery #aukcje
źródło: IMG_0004
Pobierz@oceanzpokoju: pisz do allegro to pewnie po jakieś ankiecie odzyskasz dostęp do konta
- 1
@Ademu spłacałem zawsze przez apke „spłać Allegro pay” i następnie blikiem
- 0
Czy to jest logiczne:
Kupujący zamówił rzecz na allegro po 2 godzinach zrezygnował z zakupu pisząc wiadomość na allegro, ja nie logowałem się w tym czasie i wygenerowałem list przewozowy i wyslalem paczkę. On tej paczki nie odebrał i wrociła do mnie teraz chce abym odddał ma kase za przedmiot + wysyłkę.
Wg. tej logiki powininem 24/7 pilnować wiadomości allegro i w/w gdyby zrezygnował z zakupu 2 min przed wysłaniem paczki to
Kupujący zamówił rzecz na allegro po 2 godzinach zrezygnował z zakupu pisząc wiadomość na allegro, ja nie logowałem się w tym czasie i wygenerowałem list przewozowy i wyslalem paczkę. On tej paczki nie odebrał i wrociła do mnie teraz chce abym odddał ma kase za przedmiot + wysyłkę.
Wg. tej logiki powininem 24/7 pilnować wiadomości allegro i w/w gdyby zrezygnował z zakupu 2 min przed wysłaniem paczki to
@artem17: jeśli ma w ofercie wysyłkę pp za kilka złotych i kurierem za kilkadziesiąt to odda ci tylko kilka złotych bo mogłeś wybrać tańszą wysyłkę
- 1
chyba że wysłałeś
@darek-jg: dzięki za poprzedniego linka bo tam jasno napisane jest że musze potwierdzić przyjecie rezygnacji, z drugiej strony w sporze allegro admin chce abym podal date nadania paczki i porownac to z datą odstąpienia, czyli domyslnie traktują mnie jako przedsięborce?
bo jak np. 10;30 wyslałem paczke a 10;55 ktos napisal ze rezygnuje to jeszcze sie okaze, że admin każe mi zwracać za wysyłke "bo tak"
- 429
konto usunięte via Android
- 337
@Kapibararara wystawianie negatywów ma pozytywne strony dla mojej januszowskiej cechy osobowsci. Dzieki temu probuja mnie przekupic, by usunac ocene i jestem w stanie sie z nimi targowac. Ostatnio dostalem szmelc zamiast lampy sufitowej, wypisalem to w opinii i dodalem, ze tylko owiniete folia, zamiast jakos porzadnie zabezpieczonem. Wydalem 120 zł. Po długiej dyskusji zyskałem pełen zwrot i 30 zł na kebaba za usunięcie opinii. Czy warto było? Jeszcze jak. Tydzień później
@Kapibararara: odpisałem raz typowi: "Jestem adwokatem tumanie" to przepraszał w ciągu minuty. Tak naprawdę jestem nikim ale zadziałało xD.
Mirki, pomoże mi ktoś? Szukam dokładnie takich uchwytów meblowych jak na obrazu. Kupiłem je ~3 lata temu na #allegro za 3,50zl/szt., ale usunęli mi już to z historii zakupów. Metalowe, czarne, małe uchwyt. Szukałem też google Obiektywem ale nie znajduje takich. #pomocy #meble #kiciochpyta
źródło: IMG_20230530_185054
Pobierz@zafrasowany na allegro, poszukaj po nazwie https://allegro.pl/oferta/galka-meblowa-czarna-mat-ruza-wkret-10965518422
- 1
mirki, robię zwrot przez allegro metoda dostawy paczkomat - wiadomo, no i dostaję sms-em kod do wklepania. mam też apkę. w tym sms-ie jest napisane wpisz kod lub zeskanuj kod qr, gdzie do cholery jest ten kod qr?
#inpost #allegro #paczkomaty
#inpost #allegro #paczkomaty
@presburger: w apce, w zakladce zwracam
@presburger instrukcja jest stara i nieaktualna, pisanie kodu jest bez sensu. kurier w czytniku widzi ze paczka w skrytce jest bez etykiety, po otwarciu skrytki nakleja na paczke etykiete i ja skanuje, od teraz wszystko jest powiazane w systemie.
- 1
Allegro powinno wprowadzić obsługę "pomyłek kupującego".
Sytuacja, gdzie kupujący już zrobił przelew, ale zorientował się, że się pomylił i wybrał nieodpowiedni produkt.
Aktualnie w takiej sytuacji:
* Można kliknąć zwrot, wpisać konto do zwrotnego przelewu, ale też trzeba wybrać metodę zwrotu towaru, mimo że towar jeszcze nawet nie zdążył być wysłany.
Powinno
Sytuacja, gdzie kupujący już zrobił przelew, ale zorientował się, że się pomylił i wybrał nieodpowiedni produkt.
Aktualnie w takiej sytuacji:
* Można kliknąć zwrot, wpisać konto do zwrotnego przelewu, ale też trzeba wybrać metodę zwrotu towaru, mimo że towar jeszcze nawet nie zdążył być wysłany.
Powinno
i bez czekania na kasę, kasa powinna pójść natychmiast z powrotem, poprzez jakiś bufor kasy Allegro zapewne.
@look997: można zrobić tak jak na ebayu gdzie kupujący od razu wpłaca kasę ale ebay daje ją tobie dopiero jak kupujący dostanie przedmiot ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
- 0
@Elec: Albo jakiś bufor zwrotu kasy do zwrotu chociaż. Ale tak jak mówisz to jest, tylko kwestia żeby zwrot kasy był natychmiastowy.
- 0
Mirki miałem na Allegro Pay do wykorzystania 4200 cebulionów. Z dwa miesiące nic nie brałem na pay, dziś dokonałem zakupu i cyk mi zmniejszyli środki do 3000 :D I się zastanawiam na jakiej podstawie to obliczają?
#allegro
#allegro
- 31
Zamawianie na #allegro jest takie zabawne.
Kupujesz coś, produkt przychodzi uszkodzony i bez części.
Piszesz do sprzedawcy.
Brak odpowiedzi przez 6 dni.
No ok, no to nie polecam, 1 gwiazdka.
I SIĘ ZACZYNA
Kupujesz coś, produkt przychodzi uszkodzony i bez części.
Piszesz do sprzedawcy.
Brak odpowiedzi przez 6 dni.
No ok, no to nie polecam, 1 gwiazdka.
I SIĘ ZACZYNA
źródło: Screenshot_20230529_203940_Messages
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 19
@ottersideofme: mogło być gorzej moj negatyw i zwrot pieniędzy zakończył się fochem ze strony sprzedawcy
źródło: Screenshot_2023-05-23-11-21-53-572-edit_pl.allegro
Pobierz- 0
@Bunch: bedzie ludziom pokazywalo ze za 2 dni czy za godzine oferta sie konczy wiec kupuj pan szybko!!1!
@Bunch: oferta będzie dostępna dopóki nie sprzedasz wszystkich przedmiotów - to tak, jak brzmi ten komunikat. Natomiast "Po zakończeniu czasu trwania wznowimy z pełnym zestawem przedmiotów'' - jeśli sprzedajesz przedmiotów 20, to czy sprzedasz ich 5 czy 10, my po zakończeniu pokażemy, że nadal sprzedajesz 20.
- 0
https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/45432235,trigon-dm-podniosl-cene-docelowa-akcji-allegro-do-44-zl-utrzymujac-rekomendacje-kupuj
Analitycy Trigon DM, w raporcie z 22 maja, podnieśli cenę docelową akcji Allegro do 44 zł z 35 zł, utrzymując rekomendację "kupuj"
Depesza jest skrótem rekomendacji. Pierwsza dystrybucja raportu, którego autorami są Dominik Niszcz i Grzegorz Kujawski, miała miejsce 22 maja o godz. 8.00.
I tuż po tej rekomendacji: -8% :)
#gielda #allegro
Analitycy Trigon DM, w raporcie z 22 maja, podnieśli cenę docelową akcji Allegro do 44 zł z 35 zł, utrzymując rekomendację "kupuj"
Depesza jest skrótem rekomendacji. Pierwsza dystrybucja raportu, którego autorami są Dominik Niszcz i Grzegorz Kujawski, miała miejsce 22 maja o godz. 8.00.
I tuż po tej rekomendacji: -8% :)
#gielda #allegro
@widmo82: Powoli odrabia straty
konto usunięte via Wykop
- 0
źródło: FuqW1DnWAAQb0rL
Pobierz- 0
- 3
- 0
Który z tych monitorów wybrać, który jest najlepszy, na co zwrócić uwagę?
Zaproponujecie coś lepszego, w podobnej cenie?
Gigabyte M32QC - 32 ", 165 Hz
Samsung S32AG550EPX - 32 ", 165 Hz
LG 32GN650-B - 31,5 ", 165 Hz
Zaproponujecie coś lepszego, w podobnej cenie?
Gigabyte M32QC - 32 ", 165 Hz
Samsung S32AG550EPX - 32 ", 165 Hz
LG 32GN650-B - 31,5 ", 165 Hz
źródło: vertical(8)
Pobierz@look997: Hmmm....no mnie w sumie też :P przynajmniej tak z opisu.
@look997: dzięki zakrzywionemu ekranowi dokładniej będziesz widział piksele na 32 calach przy rozdziałce 1440p. Bo to jak bardzo zakrzywiony jest ekran na sztywno umiejscawia Cię gdzie masz twarz względem ekranu.
konto usunięte via Android
- 12
@ToKontoNieIstnieje po stylu wypowiedzi nie chciałbym tam pracować nawet jakby płacili 200/h
@ToKontoNieIstnieje Ktoś tu się pipu nie boi...


























