Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Murki. Kupiłem jakies pierdoły na allegro. Sprzedający paczkę nadal, wszystko ok. Na drugi dzien sprzedający na allegro walnął się przy wprowadzaniu danych (tak sadze bo jeszcze mi nie odpisał) i wysłał kilka pączek z moim adresem email do kilku innych osób. I teraz np dostaje info ze czeka na mnie paczka na drugim końcu Polski z nr telefonu kupującego te paczkę (wtf) Co robić? zgłaszać do UODO?

#allegro #prawo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej!
Czy jest możliwość spłaty Allegro pay bez dostępu do konta? Niestety logowałem się przez Facebook wiele lat, zmieniłem e-mail na fb i straciłem dostęp do konta Allegro. Czy jest mozliwosc spłaty tego zadłużenia w inny sposób i zamknięcia konta. Zadłużony jestem na 200 zł w sensie tam pozostało kilka dni do spłaty a zdolności miałem 5k jak to zamknąć?
#pcmasterrace #allegro #komputery #aukcje
oceanzpokoju - Hej! 
Czy jest możliwość spłaty Allegro pay bez dostępu do konta? Nies...

źródło: IMG_0004

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy to jest logiczne:
Kupujący zamówił rzecz na allegro po 2 godzinach zrezygnował z zakupu pisząc wiadomość na allegro, ja nie logowałem się w tym czasie i wygenerowałem list przewozowy i wyslalem paczkę. On tej paczki nie odebrał i wrociła do mnie teraz chce abym odddał ma kase za przedmiot + wysyłkę.
Wg. tej logiki powininem 24/7 pilnować wiadomości allegro i w/w gdyby zrezygnował z zakupu 2 min przed wysłaniem paczki to
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artem17: jeśli ma w ofercie wysyłkę pp za kilka złotych i kurierem za kilkadziesiąt to odda ci tylko kilka złotych bo mogłeś wybrać tańszą wysyłkę
  • Odpowiedz
  • 1
chyba że wysłałeś


@darek-jg: dzięki za poprzedniego linka bo tam jasno napisane jest że musze potwierdzić przyjecie rezygnacji, z drugiej strony w sporze allegro admin chce abym podal date nadania paczki i porownac to z datą odstąpienia, czyli domyslnie traktują mnie jako przedsięborce?
bo jak np. 10;30 wyslałem paczke a 10;55 ktos napisal ze rezygnuje to jeszcze sie okaze, że admin każe mi zwracać za wysyłke "bo tak"
  • Odpowiedz
@Kapibararara wystawianie negatywów ma pozytywne strony dla mojej januszowskiej cechy osobowsci. Dzieki temu probuja mnie przekupic, by usunac ocene i jestem w stanie sie z nimi targowac. Ostatnio dostalem szmelc zamiast lampy sufitowej, wypisalem to w opinii i dodalem, ze tylko owiniete folia, zamiast jakos porzadnie zabezpieczonem. Wydalem 120 zł. Po długiej dyskusji zyskałem pełen zwrot i 30 zł na kebaba za usunięcie opinii. Czy warto było? Jeszcze jak. Tydzień później
  • Odpowiedz
mirki, robię zwrot przez allegro metoda dostawy paczkomat - wiadomo, no i dostaję sms-em kod do wklepania. mam też apkę. w tym sms-ie jest napisane wpisz kod lub zeskanuj kod qr, gdzie do cholery jest ten kod qr?

#inpost #allegro #paczkomaty
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@presburger instrukcja jest stara i nieaktualna, pisanie kodu jest bez sensu. kurier w czytniku widzi ze paczka w skrytce jest bez etykiety, po otwarciu skrytki nakleja na paczke etykiete i ja skanuje, od teraz wszystko jest powiazane w systemie.
  • Odpowiedz
Allegro powinno wprowadzić obsługę "pomyłek kupującego".
Sytuacja, gdzie kupujący już zrobił przelew, ale zorientował się, że się pomylił i wybrał nieodpowiedni produkt.

Aktualnie w takiej sytuacji:
* Można kliknąć zwrot, wpisać konto do zwrotnego przelewu, ale też trzeba wybrać metodę zwrotu towaru, mimo że towar jeszcze nawet nie zdążył być wysłany.

Powinno
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
i bez czekania na kasę, kasa powinna pójść natychmiast z powrotem, poprzez jakiś bufor kasy Allegro zapewne.


@look997: można zrobić tak jak na ebayu gdzie kupujący od razu wpłaca kasę ale ebay daje ją tobie dopiero jak kupujący dostanie przedmiot ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
  • 0
@Elec: Albo jakiś bufor zwrotu kasy do zwrotu chociaż. Ale tak jak mówisz to jest, tylko kwestia żeby zwrot kasy był natychmiastowy.
  • Odpowiedz
Mirki miałem na Allegro Pay do wykorzystania 4200 cebulionów. Z dwa miesiące nic nie brałem na pay, dziś dokonałem zakupu i cyk mi zmniejszyli środki do 3000 :D I się zastanawiam na jakiej podstawie to obliczają?
#allegro
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bunch: oferta będzie dostępna dopóki nie sprzedasz wszystkich przedmiotów - to tak, jak brzmi ten komunikat. Natomiast "Po zakończeniu czasu trwania wznowimy z pełnym zestawem przedmiotów'' - jeśli sprzedajesz przedmiotów 20, to czy sprzedasz ich 5 czy 10, my po zakończeniu pokażemy, że nadal sprzedajesz 20.
  • Odpowiedz
https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/45432235,trigon-dm-podniosl-cene-docelowa-akcji-allegro-do-44-zl-utrzymujac-rekomendacje-kupuj

Analitycy Trigon DM, w raporcie z 22 maja, podnieśli cenę docelową akcji Allegro do 44 zł z 35 zł, utrzymując rekomendację "kupuj"
Depesza jest skrótem rekomendacji. Pierwsza dystrybucja raportu, którego autorami są Dominik Niszcz i Grzegorz Kujawski, miała miejsce 22 maja o godz. 8.00.

I tuż po tej rekomendacji: -8% :)
#gielda #allegro
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@look997: dzięki zakrzywionemu ekranowi dokładniej będziesz widział piksele na 32 calach przy rozdziałce 1440p. Bo to jak bardzo zakrzywiony jest ekran na sztywno umiejscawia Cię gdzie masz twarz względem ekranu.
  • Odpowiedz