jak dodać komentarz do zamówienia? #allegro #pytanie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

trach777
- 0

trach777
- 0
@cherrz no właśnie chce zamówić i wybrać kolor, a nie ma nigdzie okienka do dodania komentarza w apce.

cactuslemon
via Wykop- 4
@trach777: wiadomość do sprzedającego przy wybieraniu kuriera, płatności
- 28
Uwaga na tego typu ogłoszenia. Gość robi sobie chwilówki na allegro, które oczywiście na to pozwala, bo kasują sobie prowizję za sprzedaż. Sprzedawca wystawia monitor, którego nie posiada i ustawia deklarację wysyłki na 30 dni roboczych jako prywatny sprzedawca także nie ma opcji anulowania zamówienia po czym po 30 dniach zamówienie zostaje anulowane przez allegro. Niestety sam dałem się nabrać i mam kasę zamrożoną na miesiąc ( ͡° ʖ̯ ͡
@pattrixo: Powiedz mi kto normalny kupuje coś z terminem dostawy miesiąc
- 22
@paczelok: Szczerze to nawet na to nie popatrzyłem. Myślałem że na allegro można anulować zamówienie nie zależnie czy sprzedawca sprzedaje jako firma czy prywatny sprzedawca. Nauczka na przyszłość i przestrzegam innych.
#allegro jak jest licytacja i obecna najwyższa kwota to np 500 i ja dam od razu 1000 to zmieni się na 1000 czy tylko przebije poprzednią ofertę o minimalną kwotę licytacji i będzie ewentualnie tak rosnąć do tego mojego tysiąca?
@salvador5000: będzie rosnąć do 1000
@salvador5000: na zwykłym allegro podbija automatycznie dopiero gdy ktoś przebije. Możesz wpisać np 1000zl i będzie automatycznie przebijało.
Na allegro lokalnie ile wpiszesz tyle od razu się pojawi
Na allegro lokalnie ile wpiszesz tyle od razu się pojawi
- 0
#allegro Pierwszy raz od 20stu lat taka sytuacja że dostałem przez inpost inny towar niż zamawiałem (swoją drogą dużo droższy). Chcę mieć czyste sumienie i to oddać i w zamian dostać swoje ale jak to rozegrać? nie chcę zadnych kosztów dodatkowych bo nie jestem nic winien a i tak mam opóźnienie w robocie bo zamawiałem tylko narzędzie do pracy na weekend a roboty nie zrobiłem.
- 0
- 0
czy wizyty oraz dodane do ulubionych mają wpływ na pozycjonowanie ofert?
czy liczą się tylko sprzedane sztuki?
#allegro
czy liczą się tylko sprzedane sztuki?
#allegro
@happy_shroom: wiele aspektów ma na to wpływ. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/sortowanie-po-trafnosci-najczesciej-zadawane-pytania-XEZKGR273hj#co-moge-zrobic-aby-moja-oferta-byla-wyzej-w-wynikach-wyszukiwania-
- 0
@allegro_pl ehhh szkoda, że wcześniej tego nie widziałem bo bym nie zmarnował 2 tygodni nad miniaturkami
- 1
Mirki, jak sie ma sprawa ze zwrotem za koszty przesyłki dużych części samochodowych (skrzynia biegów) w sytuacji, gdy otrzymałem część uszkodzoną lub od innego modelu? Jest sobota i jegomoście nie pracują, a temat nie daje mi spokoju. Zwracają, dzielą na pół, kręcą?
Rozsypala sie skrzynia biegów w voyager więc zamówiłem "sprawną", a okazało się że przyszedł szrot. Zamówiłem błotnik do voyager, a przyszedł do ibiza :) Nie mam doświadczenia z branżą samochodową,
Rozsypala sie skrzynia biegów w voyager więc zamówiłem "sprawną", a okazało się że przyszedł szrot. Zamówiłem błotnik do voyager, a przyszedł do ibiza :) Nie mam doświadczenia z branżą samochodową,
- 0
@lubie_moderacje_2: jeżeli chodzi o części używane, to nie sklepy, to wszystko stacje demontazu. Ryzyko, że przyjdzie uszkodzona brałem pod uwagę, wszak jeżdzą tym wcale lub tylko po placu. NAwet nie wiedzialem, ze sa sklepy z czesciami uzywanymi.
@Megawonsz_dziewienc: wszystkie skrzynie były w tej samej cenie i jest ich mało. Wybrałem sprzedawcę z 99,8% pozytywów, 30 dni gwarancji rozruchowej, lepiej wybrać nie mogłem. Dzieki za info z FB, nie
@Megawonsz_dziewienc: wszystkie skrzynie były w tej samej cenie i jest ich mało. Wybrałem sprzedawcę z 99,8% pozytywów, 30 dni gwarancji rozruchowej, lepiej wybrać nie mogłem. Dzieki za info z FB, nie
@geszue: Polecam grupki na fb, jak ja do bmw potrzebuje jakiejś pierdoły to głównie z takich miejsc korzystam, ewentualnie z ASO - tylko tam bardzo drogo sobie liczą za jakieś p--------y xD
Potrzebuję pomocy, chodzi o przesyłki kurierskie.
Około miesiąc temu zamówiłem coś ze sklepu internetowego X, miało to miejsce około miesiąc temu, szczerze mówiąc dość szybko o tej paczce zapomniałem, zamawiałem wtedy bardzo dużo różnych rzeczy...
Do dziś nie widziałem tej paczki na oczy, a kurier DHL niby dostarczył tą paczkę 11 maja o 12:10, gdy oczywiście byłem w pracy.
Czyli co? Doręczył ją sąsiadowi, który sobie paczkę przywłaszczył?
Podpowiedzcie
Około miesiąc temu zamówiłem coś ze sklepu internetowego X, miało to miejsce około miesiąc temu, szczerze mówiąc dość szybko o tej paczce zapomniałem, zamawiałem wtedy bardzo dużo różnych rzeczy...
Do dziś nie widziałem tej paczki na oczy, a kurier DHL niby dostarczył tą paczkę 11 maja o 12:10, gdy oczywiście byłem w pracy.
Czyli co? Doręczył ją sąsiadowi, który sobie paczkę przywłaszczył?
Podpowiedzcie
- 0
@sberatel: tak, jest formularz, wysłałem i zobaczymy co będzie dalej. dzięki za rade
konto usunięte via Android
- 0
@sberatel Prawo pocztowe jest w tym przypadku p------e, bo ma się 12 miesięcy na złożenie reklamacji na doręczenie paczki
- 2
Wiele w internecie jest ochów i achów o #inpost a ja często powtarzam, że do czasu kiedy coś się stanie z paczką.
Wtorek wieczór: wrzucam do paczkomatu przesyłkę - komunikat na ekranie: anulowałes (nic nie klikałem). Najnowszy typ paczkomatów, bez dużych ekranów.
środa rano: status - przygotowana do nadania, zgłoszenie awarii paczkomatu i zlecenie przeszukanie paczkomatu. nikt w środe nie podjeżdza do paczkomatu
czwartek świeto wiec nic się nie dzieje
piątek rano ponawiam
Wtorek wieczór: wrzucam do paczkomatu przesyłkę - komunikat na ekranie: anulowałes (nic nie klikałem). Najnowszy typ paczkomatów, bez dużych ekranów.
środa rano: status - przygotowana do nadania, zgłoszenie awarii paczkomatu i zlecenie przeszukanie paczkomatu. nikt w środe nie podjeżdza do paczkomatu
czwartek świeto wiec nic się nie dzieje
piątek rano ponawiam
źródło: dobry-ten-inpost_2018-08-06_19-32-10
Pobierz@widmo82: mi zginęła kiedyś paczka, zadzwoniłem do baby było ogarnięte w 2 dni i 0 problemów
- 0
- 0
Dlaczego na allegro są artykuły z dużą liczbą sprzedaży a nie ma tam ani jednego komentarza?
Np. ten tablet: https://allegro.pl/oferta/tablet-lenovo-thinkpad-10-4gb-win-10-ips-hdmi-wifi-11857888073
188 sprzedaży a 0 komentarzy czy ocen.
#allegro #pytaniedoeksperta
Np. ten tablet: https://allegro.pl/oferta/tablet-lenovo-thinkpad-10-4gb-win-10-ips-hdmi-wifi-11857888073
188 sprzedaży a 0 komentarzy czy ocen.
#allegro #pytaniedoeksperta
@duckar bo nikt nie zostawił oceny/komentarza? Sam po zakupie mam w------e na zostawianie ocen
#allegro #sklepyinternetowe
te allegro to p------o konkretnie. sprzedaje przedmiot uzywany i oni chca 100 zl prowizji xD
te allegro to p------o konkretnie. sprzedaje przedmiot uzywany i oni chca 100 zl prowizji xD
@Monsanto93 nikt ci nie karze przecież tam sprzedawać
@Monsanto93: dolicz stówę do ceny i po kłopocie, pozdrawiam
#ecommerce #allegro #produkt #programowanie #shopify #sklepyinternetowe
Witam,
Istnieje może jakieś narzędzie, które potrafi wydobyć średnią cenę danego produktu na rynku poprzez analizę danych. W zasadzie chodzi o to, aby zaoszczędzić czasu na przeglądaniu sklepów/marketplace w poszukiwaniu średniej ceny rynkowej (?) . Nie wiem czy dobrze to opisałem, co mam na myśli :P
Witam,
Istnieje może jakieś narzędzie, które potrafi wydobyć średnią cenę danego produktu na rynku poprzez analizę danych. W zasadzie chodzi o to, aby zaoszczędzić czasu na przeglądaniu sklepów/marketplace w poszukiwaniu średniej ceny rynkowej (?) . Nie wiem czy dobrze to opisałem, co mam na myśli :P
- 0
@biskup2k: Dzieki wielkie
@Monsanto93: Nawet są tam wykresy z historycznymi cenami, tylko chyba na ceneo trzeba się zalogować aby pokazywało.
- 0
Allegro ma jakąś kosę z DPD? Zawsze ze smartem mogłem zamawiać towar z przesyłką kurierską dpd a teraz oferta za ofertą "darmowy" jest tylko kurier pocztex.
#allegro
#allegro
@Jestem_Tutaj: Zależy od sprzedawcy.
@Jestem_Tutaj: No chyba promują swoje paczkomaty i swojego kuriera?
- 0
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Nemayu: Pisałem z telefonu, miało być "nie zwrócę", zamiast "nie zwrócą". :-) Po pierwsze go używam od kilku dni, bo nie miałem innego, a po drugie nie chce mi się szarpać z chvjami. Dałem negatywa i opisałem sytuację. Mogę też wystawić negatywa sprzedawcy, dlatego poprosiłem żeby ktoś zweryfikował czy na pewno nie ma gdzieś że to 100% skóra ekologiczna, czy coś podobnego.
@bbr555: w czym problem? masz 2tyg na zwrot
- 0
Sliema. Z racji tego, że nie używam już opaski #huawei, #sprzedam Opaska Huawei Band 4. Funkcje to m.in. podstawy, jak liczenie kroków, tętna, jak również monitorowanie snu, różne tryby treningowe, możliwość odbierania połączeń czy odczytywania wiadomości SMS czy powiadomień z messengera. Cena 35 zł. Niestety pudełka nie mam. Nie ukrywam, że zależy mi na szybkiej sprzedaży i pozbyciu się do końca tygodnia.
Chciałbym się też pozbyć powerbanka.
Chciałbym się też pozbyć powerbanka.
źródło: IMG_20230601_160010
Pobierz- 0
słyszałem, że niedawno weszły lub mają jeszcze wchodzić zmiany dotyczące sprzedaży dla osób prywatnych. Czy ktoś mógłby mnie doinformować czy jako osoba prywatna sprzedając używane rzeczy mam odprowadzać jakieś podatki? Alvo czy jest jakiś limit bądź kwota wolna od podatku od sprzedaży?
#allegro #olx #sprzedaz #handel #zakupy #prawo #polska #podatki #zus #skarbowka
#allegro #olx #sprzedaz #handel #zakupy #prawo #polska #podatki #zus #skarbowka
@MisiekD: jeśli sprzedajesz okazjonalnie, to nic się nie zmienia, ale jeśli "prywatnie" sprzedajesz naście/dziesiąt sztuk miesięcznie np. ubrań, czy elektroniki, no to możesz się spodziewać pytania z US, dlaczego nie masz założonej działalności...
@MisiekD podatku nie płaci się jesli sprzedajesz wlasne rzeczy uzywane minimum pol roku. w innym wypadku placi się podatek od zysku. jedyne co się zmienilo to allegro i olx musza raportowac do skarbowki osoby które sprzedaja bardzo często. skarbowka moze sobie ocenic czy wyprzedajesz swoje graty czy jest to jednak działalność zarobkowa





























