2026 to over dla huopa na rynku matrymonialnym. Kiedyś było dobrze, z biegiem czasu coraz gorzej - w 2024 były spotkania z laskami z których nic nie wynikało, a teraz nawet spotkań nie ma.

#przegryw #podrywajzwykopem #tinder
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miguelos: popełniłem identyczny błąd, bo zachciało mi się młodszych i ładniejszych kobiet i wieku 45 lat jestem starym kawalerem ()
Ale jest też plus, nie muszę harować po 12-15h na dobę, zeby utrzymać rodziny, mieć na ratę kredytu i nie jestem alimenciarzem.
Nie grozi mi rozwód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Okołościanówka ma nadzieje, że jakiś chad zainteresuje się nią bez zdjęcia mordy... Oj, będzie rozczarowanko. Dziesieć lat za późno.

coś krzyczy we mnie i pragnie

To pierwotne instynkty zakodowane w podświadomości gadziego mózgu. 300 zł się należy.

#tinder #polka
Wilczak - Okołościanówka ma nadzieje, że jakiś chad zainteresuje się nią bez zdjęcia ...

źródło: Clipboard_06-24-2026_02

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio irytuje mnie komunikacja z moją #julka. Związek od dwóch lat, a ostatnio w prostych sprawach się nie możemy dogadać. Z jednej strony sama się irytuje jak ja nie piszę jeden dzień kiedy mam poczucie, że potrzebuje przestrzeni, a z drugiej w przeciagu tygodnia mam 4 takie sytację, że ja proszę by dała znać jak gdzieś dojedzie/przyjedzie/wyjedzie, bo się martwię czy na drodze wszystko ok (wiadomo wypadki są itp.)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Czy warto wrócić na Tinder w 2026 roku?
Warto wrócić na #tinder w 2026? Dawno mnie tam nie było i ja #przegrywpo30tce. Wiem że liczy się wygląd i mogę nie mieć powodzenia ale liczę na ten jeden złoty strzał. Bardziej mnie martwi to że już kilka lat temu 3/4 profili to były boty lub fejki.
Z drugiej strony jaka jest alternatywa? Nie ma żadnej. Jeśli na studiach
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie jeszcze można spotkać jakieś wolne laski w miarę "normalne"?
Run cluby - same zajęte, a jak nie to same wytatuowane tinderowy
Góry - jak jakieś bardziej fajne laski to są wysportowane i się w 99 proc okazuje że ich chłop idzie 30 m za nimi
#tinder
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Beciki na rynku matrymonialnym – kto wygrywa?
A może beciaki mają racje? Bo to oni ostatecznie wygrywają na rynku matrymonialnym i wchodzą w #zwiazki, mimo że dla ich partnerek nie byli pierwszym wyborem. Co mam na myśli? Obserwuje na instagramie laski które kiedyś znałem z widzenia/otoczenia i całkiem fajne. Nie chodzi mi o to że za młodu "szalały" bo nie, po prostu bywały raczej w dłuższych związkach
mirkoanonim - ✨️ Beciki na rynku matrymonialnym – kto wygrywa? Ⓘ
A może beciaki mają ...

źródło: sesja-narzeczenska-jesien

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim

Jeśli dwoje ludzi z podobnym, ułożonym bagażem doświadczeń trafia na siebie w wieku 30 lat, to nikt tu nie jest żadnym beciakiem. IMO problem pojawia się dopiero wtedy, gdy facet godzi się na rażącą asymetrię w doświadczeniach.
  • Odpowiedz