@WomanWhisperer: Właśnie dowiedziałem się o tym przypadkiem podczas słuchania ostatnio o historii HIV. imo szkoda, że nie jest społeczeństwo w żaden sposób informowane odnóśnie tego typu spraw. O wirusach HPV, które jest się w stanie złapać na siłowni jest totalna cisza, mimo że są na najbardziej inwazyjne typy szczepionki.
  • Odpowiedz
@krystian-stepaniak: Oho, przegrywy z wykopu co to nigdy za rękę nie trzymały i nie wiedzą nic o kobietach znowu mają rację.
Nie chcieliście przyjąć #blackpill od wykopków, to go przyjmiecie od kobiet, tylko was bedzie d--a bolała 3 razy bardziej.
Dalej redpiljaki, kołpujcie że wasza kariera i wykształcenie coś znaczą w zestawieniu z lepszymi genami. W nagrodę będziecie mogli zlizać nasienie obcego, no ale w końcu się opłaca
  • Odpowiedz
✨️ Dlaczego Polki wolą chłopów z zagranicy?
Mam teorie że polki wolą chłopów z zagranicy bo po prostu nie są pantoflami. Czasem jak obserwuje #niebieskiepaski jak potrafią nadskakiwać wokół kobiet to aż mnie to męczy a co dopiero ich. To by wyjaśniało dlaczego nawet tacy z krajów 3 świata mają duże szanse, bo im biedniejszy tym bardziej nieogarnięty w relacjach czyli bezpośredni i nawet bezczelny. U nas jednak jest jakiś
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego Polki wolą chłopów z zagranicy? Ⓘ
Mam teorie że polki wolą ...

źródło: f2bc9231aa2a52ef418018d1b5b30e1b63066c7794ff675386e559729f9f44f7

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Dlaczego blackpillowcy mają jedyny wzór na mężczyzn?
Czemu blackpillowcy wierzą że kobiety mają tylko jeden określony typ? Tak jakby dosłownie każda jedna na świecie miała jeden wzór mężczyzny xd oczywiście w blackpillowskiej bajce jest to mityczny chad. Dziwnym trafem gdy wyjdę na ulicę, do sklepu, do galerii to mam cały przekrój gości trzymających za rękę, zarówno mojego wzrostu, niższych i wyższych. Tych ładniejszych i nieco mniej. Grubszych i chudszych. To jak
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Bycie w związku nie oznacza, że się kobiecie podobasz. Kwestie ekonomiczne, presją społeczna czy strach przed samotnością potrafią skłonić kogoś do wejścia w relację z osobą, do której nie mają uczuć.
  • Odpowiedz
@NieChadembyc: IMO jest pewien biologiczny limes tej funkcji.

Zauważ, że wzrostaki zazwyczaj żyją krócej. A mega wzrostaki rzadko kiedy dociągają do 50tki.

Słowem, manlety wyginą - to niestety będzie fakt. Jednocześnie wzrost zatrzyma się ~2 metrów. Wszystko co powyżej też będzie miało małe szanse na reprodukcję, gdyż "pompka" długo nie zniesie tak dużej różnicy ciśnień.
  • Odpowiedz
  • 5
@NieChadembyc: jeżeli kobiety mają wymagania odnośnie minimum 190cm i tylko z takimi współżyją (albo takich genów chcą dla dzieci) to automatycznie kolejne pokolenie będzie jeszcze wyższe. Po prostu gen karła poniżej 190cm jest eliminowany z puli genetycznej.

Kiedyś niemcy tworzyły aryjska rasę wzrostaków, a kobiety na znak buntu kopulowały z karłami poniżej 190cm. Taka prawda.
  • Odpowiedz
Wyobrazcie sobie, ze kazda baba ocenia was pod katem pasozytnictwa i ile mozna z was uzyskac.


@kamil-tika: prawda której chłopy nie są w stanie zaakceptować, każda baba w ten sposób rozumuje, różnią się tylko skalą pasożytnictwa, nigdy nie schodząc poniżej pewnego progu. Nawet te "fajne kobiety", one po prostu są lepsze w PR.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: niestety sama prawda. zyje juz na tym swiecie prawie pol wieku i sporo widzialem i o ile jeszcze w mlodosci wierzylem w te bajki i romantyzm to od dluzszego czasu nie mam zludzen. nie wiem czy gdzies w przyrodzie sa gatunki zwierzat gdzie 2 osobniki wiaza sie na stale a nie ze jak samica znajdzie lepszego partnera to czmycha od starego do niego. prawda jest taka ze jedyna kobieta
  • Odpowiedz
@Linnior88: jakby podbil chad 10/10 z 2 metrami i chad 10/10 z 175 cm to oczywiscie, ze bys wziela tego z 2 metrami i nawet z tym nie handluj xD Chociaz w sumie chad 10/10 i 175 cm sie wyklucza w tych czasach no ale powiedzmy..
  • Odpowiedz
@Linnior88: jak traktowalem swoja babe gorzej niz psa to wszystko bylo cacy i zwiazek hulal jak w zegareczku. Jak tylko zaczalem ja bardziej jak czlowieka traktowac to od razu sie wszystko rozwalilo bo "nie wiem czy to jest to musisz dac mi troche czasu" a pozniej to juz standardowa procedura poszlo xDDD
  • Odpowiedz
@SlowSnake: no i wiadomo, potrzebuje więcej pieniędzy ergo, moje dziecko ich nie dostanie tylko dostanie duże dziecko z dziurą między nogami, bo zapłakało w sądzie, że brakuje jej na życie, a prawda jest taka, że potrzebuje nowe ubrania i na rzęsy i pazy

Moja pierwsza dziewczyna mieszkała z matką po rozwodzie, która nic nie dawała swojej córce, kazała jej ubierać się w ciucholandzie, a sama kupowała krem na ujędrnianie d--y
  • Odpowiedz
@Henson_: nie ma w tym nic zlego, ale z drugiej strony nie ma niczego dobrego w promowaniu takiej postawy. Istnienie samotnych matek nie wzielo sie znikad i o ile kazdy przypadek jest inny, o tyle rosnace zjawisko samotnych matek swiadczy o jakiejs zmianie postawy. I mam tu na mysli postawe kobiet, ktore w ewidenty sposob dokonuja zlych wyborow. Tak kobieto, twoja kobieca intuicja zawodzi, wybierasz mokebe, czy innego kebaba, a
  • Odpowiedz