@SlowSnake: no i wiadomo, potrzebuje więcej pieniędzy ergo, moje dziecko ich nie dostanie tylko dostanie duże dziecko z dziurą między nogami, bo zapłakało w sądzie, że brakuje jej na życie, a prawda jest taka, że potrzebuje nowe ubrania i na rzęsy i pazy

Moja pierwsza dziewczyna mieszkała z matką po rozwodzie, która nic nie dawała swojej córce, kazała jej ubierać się w ciucholandzie, a sama kupowała krem na ujędrnianie d--y
  • Odpowiedz
@Henson_: nie ma w tym nic zlego, ale z drugiej strony nie ma niczego dobrego w promowaniu takiej postawy. Istnienie samotnych matek nie wzielo sie znikad i o ile kazdy przypadek jest inny, o tyle rosnace zjawisko samotnych matek swiadczy o jakiejs zmianie postawy. I mam tu na mysli postawe kobiet, ktore w ewidenty sposob dokonuja zlych wyborow. Tak kobieto, twoja kobieca intuicja zawodzi, wybierasz mokebe, czy innego kebaba, a
  • Odpowiedz
Czy mieszkając z babą duzo łatwiej w zyciu pod wzgledem finansowym? No bo kredyt na mieszkanie czy wynajem płacicie w dwie osoby to juz duzo lzej macie. Moim zdaniem duzo łatwiej jest ale ktos pisał ze baby przewalaja cały hajs na swoje zachcianki xd
#przegryw #blackpill #tinder #zwiazki
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ludzie są zaskoczeni że przeglądają taki #tinder czy jakkolwiek próbują znaleźć partnerkę/partnera i często nie da się nawet poprowadzić rozmowy.
Należy uświadomić sobie dwie rzeczy:

1) ponad połowa populacji jest upośledzona emocjonalnie w stopniu znacznym, nie są w stanie zrozumieć i nazwać swoich własnych emocji nie wspominając już o zrozumieniu emocji i potrzeb innych osób

2) ponad połowa populacji to funkcjonalni idioci, dla których spojrzenie na jakiś problem z perspektywy innej osoby,
KrolSandaczPierwszyRozrzutny - Ludzie są zaskoczeni że przeglądają taki #tinder czy j...

źródło: IMG_4416

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#steam #tinder #praca Beka z freethinkerów którzy myśleli i mówili że o Steam jest super, na pewno Steam machine bedzie dobre a Gabe nigdy nie podniesie ceny Steam Decka. Oj sojaki i przegrywy nigdy się nie nauczą, że korporacje nie są charytatywne i jak ceny ramu poszły do góry cała reszta elektroniki nie bedzie siedzieć na cenach sprzed podwyżek 2 lata temu XDDD Juz nie mówie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedy nadejdą czasy, że zamiast szukać w nieskończoność przystojnego, fajnego, ogarniętego, w miarę miłego dla oka faceta i niedzieciatego, będąc po 30-ce, po prostu będzie można złożyć zamówienie na robota z tymi wszystkimi cechami, na których nam zależy? I zaprogramować tak, żeby kochał i nic mu nigdy nie odwaliło? Przecież te związki to jak stąpanie po kruchym lodzie. A jak już jakimś cudem znajdzie się fajny kandydat, to albo ma przychówek, albo
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Famine: Chciałem wkleić tego mema z facetem zastanawiającym się co odpisać na Tinderze na 'nom', ale za cholerę nie mogę znaleźć obrazka nawet. Albo się cofam albo Google staje się nieużytkowalne.
  • Odpowiedz
Szczerze to nie wiem jakbym miał poprowadzić dalej tą rozmowę.


@Famine: "no to godność już masz, a co z rozumem człowieka?"
a nie, czekaj, to nie wypok. To nie wiem.
  • Odpowiedz
Czytał ktoś? Dla mnie diagnoza z tej książki jest przerażająco prawdziwa. Nie dlatego że sama tak żyję, bo robię wszystko żeby tak nie było, ale dlatego, że ludzie z którymi się stykam siłą rzeczy ciążą ku takiemu modelowi "nowoczesnych" relacji.

Jak się od tego uwolnić? Gdzie szukać alternatyw?

Myślę, że ludzie nie są dziś samotni dlatego, że nie mogą znaleźć odpowiedniej osoby.
Są samotni, bo znalezienie odpowiedniej osoby oznaczałoby, że trzeba wpuścić kogoś
scriptum_nox - Czytał ktoś? Dla mnie diagnoza z tej książki jest przerażająco prawdzi...

źródło: 1000022920

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@scriptum_nox

Niestety za wiele razy się przejechałem, dopuszczając innych zbyt blisko. W głębi serca jestem wrażliwy i potrafię wiele dla kogoś poświęcić, ale życie zrobiło swoje. Nauczyłem się stawiać twarde granice i zwyczajnie to ja zawsze będę na pierwszym miejscu w każdej relacji.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach