Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 19
#przegryw #rozowepaski #zwiazki #porady #tinder #psychologia #logikarozowychpaskow #kobiety #polka #cuckold #julka #natura #blackpill #geny #nauka #fakty #takaprawda chłopaki bo ja w zeszłym roku umówiłem się z lalą poznaną przez internet na hotel. Pisaliśmy ze sobą ponad 40 dni
@Jamniczekkk bój się Boga. To już jest wyższy stopień mitomaństwa
- 74
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Henson_ @krzysztof-sobczak kolejny który ma f----z upodlenia przez k0biety we krwi xD
@Henson_: nie ma w tym nic zlego, ale z drugiej strony nie ma niczego dobrego w promowaniu takiej postawy. Istnienie samotnych matek nie wzielo sie znikad i o ile kazdy przypadek jest inny, o tyle rosnace zjawisko samotnych matek swiadczy o jakiejs zmianie postawy. I mam tu na mysli postawe kobiet, ktore w ewidenty sposob dokonuja zlych wyborow. Tak kobieto, twoja kobieca intuicja zawodzi, wybierasz mokebe, czy innego kebaba, a
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 66
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@centerario: Brutalne, wzrost poniżej 180 cm powinien być traktowany jako niepełnosprawność...
@centerario: Brutalna prawda jest taka ze jak sie babie podobasz to sama zagada
- 8
Chłop poprawia morde w ai żeby zamiast 5 par mieć 10 - JAK ŚMIAŁEŚ BANDYTO!
Baba nakłada kilo tapety na morde, dodaje filtry na zdjęcia, dba o odpowiedni kąt, zakłada stanik pushup żeby miec większe c---i - ELEGANCKO TO TYLKO DBANIE O SIEBIE
#p0lka #blackpill #tinder #logikarozowychpaskow
Baba nakłada kilo tapety na morde, dodaje filtry na zdjęcia, dba o odpowiedni kąt, zakłada stanik pushup żeby miec większe c---i - ELEGANCKO TO TYLKO DBANIE O SIEBIE
#p0lka #blackpill #tinder #logikarozowychpaskow

- 18
@mareczekkekw: nie wiem jak u chłopów ale i bab co druga ma taki opis, nawet nie chce im się tych podwójnych myślników z gpt pousuwać
@krystian-stepaniak: No tak i wtedy skip tak samo jak ona sugeruje. W sensie Tinder to takie miejsce, gdzie masz z grubsza na początku 2 informacje wygląd + opis. Jeśli opis jest zrobiony przez czata to no Chryste lepiej skipnąć taką babeczkę
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ludzie są zaskoczeni że przeglądają taki #tinder czy jakkolwiek próbują znaleźć partnerkę/partnera i często nie da się nawet poprowadzić rozmowy.
Należy uświadomić sobie dwie rzeczy:
1) ponad połowa populacji jest upośledzona emocjonalnie w stopniu znacznym, nie są w stanie zrozumieć i nazwać swoich własnych emocji nie wspominając już o zrozumieniu emocji i potrzeb innych osób
2) ponad połowa populacji to funkcjonalni idioci, dla których spojrzenie na jakiś problem z perspektywy innej osoby,
Należy uświadomić sobie dwie rzeczy:
1) ponad połowa populacji jest upośledzona emocjonalnie w stopniu znacznym, nie są w stanie zrozumieć i nazwać swoich własnych emocji nie wspominając już o zrozumieniu emocji i potrzeb innych osób
2) ponad połowa populacji to funkcjonalni idioci, dla których spojrzenie na jakiś problem z perspektywy innej osoby,
źródło: IMG_4416
Pobierz@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: zwykle NPC, z narządem c--a i c---i, i myśli że jest czegoś zasłużona
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#steam #tinder #praca Beka z freethinkerów którzy myśleli i mówili że o Steam jest super, na pewno Steam machine bedzie dobre a Gabe nigdy nie podniesie ceny Steam Decka. Oj sojaki i przegrywy nigdy się nie nauczą, że korporacje nie są charytatywne i jak ceny ramu poszły do góry cała reszta elektroniki nie bedzie siedzieć na cenach sprzed podwyżek 2 lata temu XDDD Juz nie mówie
@WomanWhisperer: Chyba jeszcze leki nie wjechały
@WujekDoggi to chyba tak wygląda mózg, jak dożylnie lądujesz tam wszystkie najbardziej popularne opinie z internetu na raz xD
Kiedy nadejdą czasy, że zamiast szukać w nieskończoność przystojnego, fajnego, ogarniętego, w miarę miłego dla oka faceta i niedzieciatego, będąc po 30-ce, po prostu będzie można złożyć zamówienie na robota z tymi wszystkimi cechami, na których nam zależy? I zaprogramować tak, żeby kochał i nic mu nigdy nie odwaliło? Przecież te związki to jak stąpanie po kruchym lodzie. A jak już jakimś cudem znajdzie się fajny kandydat, to albo ma przychówek, albo
@panna_kotta: Jesteś zbyt wrażliwa, z delikatnej sytuacji robisz zawsze red flag. Rozumiem, że Ty jesteś idealnym materiałem na żonę, bez jakichkolwiek wad?
@panna_kotta: żeby będąc różowa mieć problem z poznaniem kogoś, to problem musi być w Tobie. Najpierw może zdefiniuj, co rozumiesz pod pojęciem "miłości"?
- 4
źródło: 1000021984
Pobierz- 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Famine: Chciałem wkleić tego mema z facetem zastanawiającym się co odpisać na Tinderze na 'nom', ale za cholerę nie mogę znaleźć obrazka nawet. Albo się cofam albo Google staje się nieużytkowalne.
Szczerze to nie wiem jakbym miał poprowadzić dalej tą rozmowę.
@Famine: "no to godność już masz, a co z rozumem człowieka?"
a nie, czekaj, to nie wypok. To nie wiem.
Czytał ktoś? Dla mnie diagnoza z tej książki jest przerażająco prawdziwa. Nie dlatego że sama tak żyję, bo robię wszystko żeby tak nie było, ale dlatego, że ludzie z którymi się stykam siłą rzeczy ciążą ku takiemu modelowi "nowoczesnych" relacji.
Jak się od tego uwolnić? Gdzie szukać alternatyw?
Myślę, że ludzie nie są dziś samotni dlatego, że nie mogą znaleźć odpowiedniej osoby.
Są samotni, bo znalezienie odpowiedniej osoby oznaczałoby, że trzeba wpuścić kogoś
Jak się od tego uwolnić? Gdzie szukać alternatyw?
Myślę, że ludzie nie są dziś samotni dlatego, że nie mogą znaleźć odpowiedniej osoby.
Są samotni, bo znalezienie odpowiedniej osoby oznaczałoby, że trzeba wpuścić kogoś
źródło: 1000022920
Pobierz@scriptum_nox
Niestety za wiele razy się przejechałem, dopuszczając innych zbyt blisko. W głębi serca jestem wrażliwy i potrafię wiele dla kogoś poświęcić, ale życie zrobiło swoje. Nauczyłem się stawiać twarde granice i zwyczajnie to ja zawsze będę na pierwszym miejscu w każdej relacji.
Niestety za wiele razy się przejechałem, dopuszczając innych zbyt blisko. W głębi serca jestem wrażliwy i potrafię wiele dla kogoś poświęcić, ale życie zrobiło swoje. Nauczyłem się stawiać twarde granice i zwyczajnie to ja zawsze będę na pierwszym miejscu w każdej relacji.
@scriptum_nox: udało się w dobrym momencie siebie w czymś takim nie zatracić. Jacentryzm jest straszny
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
































Moja pierwsza dziewczyna mieszkała z matką po rozwodzie, która nic nie dawała swojej córce, kazała jej ubierać się w ciucholandzie, a sama kupowała krem na ujędrnianie d--y