Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@SlowSnake: upadek godnosci i rozumu. Mieszane dzieci nie sa niczym dobrym dla spoleczenstwa. W dodatku sa podwojnie niekochane, poniewaz z jednej strony zostawia je ojciec, a z drugiej strony ich matka jest kobieta, ktora wyrzekla sie wlasnej rasy i wlasnego ja dla chwilowej przyjemnosci
  • Odpowiedz
✨️ Dlaczego hejt na redpill?
Dlaczego na tagu jest hejt na #redpill? Nie czaje tego. Skoro #blackpill mówi o tym że wygląd jest najważniejszy to przecież hipokryzją jest mówienie że looksmaxxing nic nie daje a redpill to cope. Tych serio przystojnych jest niewiele w społeczeństwie to skoro wygląd ma znaczenie to chyba dobrze że ktoś chce poprawiać swój wygląd i być wyżej niż przeciętny skoro ma możliwości.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: bo korzenie redpilla nie są w looksmaxie tylko tych bajdurzeniacha agresywnych i zfrustrowannych wannabe samców alfa na temat pewności siebie, ramy, peaku w trakcie starości, PUA itd. dopiero niedawno redpill tak mocno zaczął kłaść nacisk na looksmaxing bo beciaki przestały już łykać te bzdury i nie chcieli już kupować kolejnych ksiażek pod tytułem "jak dobrać odpowiedni pasek do spodni".
  • Odpowiedz
Czy też macie wrażenie, że kwestią #demografia przejmują się głównie beciaki, kukoldy i normictwo? Chuopa spod znaku #blackpill i #mgtow to nie obchodzi. Czasem jakiś #przegryw coś o tym pobiadoli, ale to w sumie też bardzo rzadko...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kankes: Jak by demografia była lepsza kiedy my na świat przychodziliśmy to łatwiej było by nam nie być przegrywami. A jak z roku na rok rodzi się mniej ludzi. A że statystycznie pary są takie że mężczyzna średnio kilka lat starszy jakoś około 3 lata chyba było.

Ale powiedzą ci INTZELUUU przecież kobiet jest więcej w Polsce niż mężczyzn!!

A prawda jest taka że prawdziwych kobiet brakuje, bo po menoupauzie
  • Odpowiedz
@SlowSnake: Jak ta witaminka była by ostatnią kobietą na ziemi, to i tak wolał bym zostać samotny do końca swojego marnego życia, niź przedłużyć z nią gatunek.
  • Odpowiedz
Dlaczego tak ubolewacie nad brakiem dostępu do pochwy/waginy kobiecej, która to jest śmierdząca, obrzydliwa, śluzowata, a potencjalna istota, który z niej wyjdzie, będzie do końca życia zniewolona w cyfrowym gułagu przez sabataistsów-frankistów, ku uciesze Złowrogiego Demiurga? Ludzie! Myślcie, rozumujcie!

#blackpill #redpill #przegryw #mgtow #s-x #biologia #zwiazki #psychologia #religia #nwo #antynatalizm
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mężczyźni, po co to sobie robicie? Po co pajacujecie? Jakiś czas temu pewien mirek wrzucił to swoje zdjęcie z informacją w stylu, że mu niewygodnie i że nie wyglada to dobrze. Miał rację:
- dżinsy, zwłaszcza sztywne, są qresko niewygodne,
- sznurowane buty sportowe (zapewne jeszcze niskiej jakości, nieoodychające) to tortura dla stóp i kręgosłupa, że o gejowym kolorze nie wspomnę,
- pasek od spodni uciska brzuch i jest całkowicie zbędny,
- koszula
kankes - Mężczyźni, po co to sobie robicie? Po co pajacujecie? Jakiś czas temu pewien...

źródło: chuop

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak radzić sobie z brakiem męskiego wzorca?
Wiele chłopów zapłaciłoby za spędzanie czasu z kobietami a ja bym zapłacił za dołączenie do męskiego grona xD Po prostu od zawsze brakowało mi męskiego wzorca, więc chętnie doświadczyłbym takiego chamskiego towarzystwa gdzie kipi testosteron xd. Inaczej mówiąc jestem po prostu ciapowaty. Wychowałem się bez ojca, z siostrą, w szkole zawsze damskie towarzystwo. Nie umiem być męski.. od zawsze byłem romantykiem, uczuciowcem, łatwo mnie
mirko_anonim - ✨️ Jak radzić sobie z brakiem męskiego wzorca? Ⓘ
Wiele chłopów zapłaci...

źródło: 15693528847125

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Nie wiem czy byłbyś zadowolony z takiego towarzystwa, bo oni z reguły gnoją słabszych. Toczą też między sobą niekończące się konflikty, albo obrabiają sobie d... za plecami. To jest ten typ ludzi, którzy w dawnych czasach jezdzili na koniach, palili wioski i gwałcili kobiety. Stanowczo odradzam Ci wojsko z taką wrażliwością. Można by spróbować sportów walki. Jak byś był katolikiem to zalecalbym, którąś z męskich wspólnot.
  • Odpowiedz
Jakieś rady czy da się to jeszcze naprawić?


@mirko_anonim: nigdy nie staniesz się tak prymitywny i nautralny jak ten typowy sebiks (bo on jest taki m.in. z powodu niskiej inteligencji), ale możesz się od niego nauczyć pewnych rzeczy jak np. tego ze większość podejmowanych decyzji nie jest wartych głębszej analizy. oprócz tego dochodzą takie oczywistości jak zbadanie teścia, sport, rywalizacja, osiąganie sukcesów i przewodzenie innym. no ale ogólnie nie słyszałem
  • Odpowiedz
@vympayer: można łatwo to przełożyć 1:1 na wszystkie obszary mediów (nie tylko rządowych). Nigdy nie chodzi o rzetelne przedstawienie sprawy, o edukowanie ludzi, poszerzanie horyzontów. Mają być kliknięcia mają być emocje ma być poprawność polityczna i mają być z tego pieniądze. Czy JAKAKOLWIEK dziedzina natury lub kultury jest właściwie/realnie/rzetelnie przez media przedstawiana? Moim zdaniem, z wyjątkiem niektórych programów przyrodniczych - nie.
  • Odpowiedz
one tego nie robią dla swojego faceta tylko dla atencji ogólnej


@Apiro: Oczywiście, że robią to dla atencji. Podobnie jest zresztą z ubraniami. Jak laska zakłada jakieś legginsy które robią dupsko to nie zakłada ich dla faceta a po to żeby się poczuć lepiej sama ze sobą i skończymy w końcu z tym p----------m bo aż mózg w poprzek staje.
  • Odpowiedz
@maszynista_grot: takiego człowieka należy po prostu wyprosić ze swojego domu
kobieta okazuje mężczyźnie szacunek właśnie za sprawą usługiwania mu, szczególnie w kuchni, gdy wraca zmęczony z kołchozu
  • Odpowiedz
  • 27
@SlowSnake

To absolutnie niezawodny przepis na to, by awansować na zaszczytne stanowisko "najlepszego przyjaciela"

A to obiecywane "nieskończone szczęście" poczujesz dokładnie w momencie, gdy z uśmiechem na ustach wymieni cię na kogoś, kto zamiast nudnej stabilizacji dostarczy jej prawdziwej karuzeli emocji i/lub odpowiednio wyższego statusu społecznego.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach