Czy też macie wrażenie, że kwestią #demografia przejmują się głównie beciaki, kukoldy i normictwo? Chuopa spod znaku #blackpill i #mgtow to nie obchodzi. Czasem jakiś #przegryw coś o tym pobiadoli, ale to w sumie też bardzo rzadko...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kankes: Jak by demografia była lepsza kiedy my na świat przychodziliśmy to łatwiej było by nam nie być przegrywami. A jak z roku na rok rodzi się mniej ludzi. A że statystycznie pary są takie że mężczyzna średnio kilka lat starszy jakoś około 3 lata chyba było.
Ale powiedzą ci INTZELUUU przecież kobiet jest więcej w Polsce niż mężczyzn!!
A prawda jest taka że prawdziwych kobiet brakuje, bo po menoupauzie
Ale powiedzą ci INTZELUUU przecież kobiet jest więcej w Polsce niż mężczyzn!!
A prawda jest taka że prawdziwych kobiet brakuje, bo po menoupauzie
- 55
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SlowSnake: Jak ta witaminka była by ostatnią kobietą na ziemi, to i tak wolał bym zostać samotny do końca swojego marnego życia, niź przedłużyć z nią gatunek.
- 59
@D00M666: Amen. Dorime.
Po czarnym XD.
Po czarnym XD.
źródło: Messenger_creation_FA24F27C-E928-4828-B419-659DDA7574C4
Pobierz- 7
Dlaczego tak ubolewacie nad brakiem dostępu do pochwy/waginy kobiecej, która to jest śmierdząca, obrzydliwa, śluzowata, a potencjalna istota, który z niej wyjdzie, będzie do końca życia zniewolona w cyfrowym gułagu przez sabataistsów-frankistów, ku uciesze Złowrogiego Demiurga? Ludzie! Myślcie, rozumujcie!
#blackpill #redpill #przegryw #mgtow #s-x #biologia #zwiazki #psychologia #religia #nwo #antynatalizm
#blackpill #redpill #przegryw #mgtow #s-x #biologia #zwiazki #psychologia #religia #nwo #antynatalizm
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Mężczyźni, po co to sobie robicie? Po co pajacujecie? Jakiś czas temu pewien mirek wrzucił to swoje zdjęcie z informacją w stylu, że mu niewygodnie i że nie wyglada to dobrze. Miał rację:
- dżinsy, zwłaszcza sztywne, są qresko niewygodne,
- sznurowane buty sportowe (zapewne jeszcze niskiej jakości, nieoodychające) to tortura dla stóp i kręgosłupa, że o gejowym kolorze nie wspomnę,
- pasek od spodni uciska brzuch i jest całkowicie zbędny,
- koszula
- dżinsy, zwłaszcza sztywne, są qresko niewygodne,
- sznurowane buty sportowe (zapewne jeszcze niskiej jakości, nieoodychające) to tortura dla stóp i kręgosłupa, że o gejowym kolorze nie wspomnę,
- pasek od spodni uciska brzuch i jest całkowicie zbędny,
- koszula
źródło: chuop
Pobierz✨️ Jak radzić sobie z brakiem męskiego wzorca? Ⓘ
Wiele chłopów zapłaciłoby za spędzanie czasu z kobietami a ja bym zapłacił za dołączenie do męskiego grona xD Po prostu od zawsze brakowało mi męskiego wzorca, więc chętnie doświadczyłbym takiego chamskiego towarzystwa gdzie kipi testosteron xd. Inaczej mówiąc jestem po prostu ciapowaty. Wychowałem się bez ojca, z siostrą, w szkole zawsze damskie towarzystwo. Nie umiem być męski.. od zawsze byłem romantykiem, uczuciowcem, łatwo mnie
Wiele chłopów zapłaciłoby za spędzanie czasu z kobietami a ja bym zapłacił za dołączenie do męskiego grona xD Po prostu od zawsze brakowało mi męskiego wzorca, więc chętnie doświadczyłbym takiego chamskiego towarzystwa gdzie kipi testosteron xd. Inaczej mówiąc jestem po prostu ciapowaty. Wychowałem się bez ojca, z siostrą, w szkole zawsze damskie towarzystwo. Nie umiem być męski.. od zawsze byłem romantykiem, uczuciowcem, łatwo mnie
źródło: 15693528847125
Pobierz@mirko_anonim: Nie wiem czy byłbyś zadowolony z takiego towarzystwa, bo oni z reguły gnoją słabszych. Toczą też między sobą niekończące się konflikty, albo obrabiają sobie d... za plecami. To jest ten typ ludzi, którzy w dawnych czasach jezdzili na koniach, palili wioski i gwałcili kobiety. Stanowczo odradzam Ci wojsko z taką wrażliwością. Można by spróbować sportów walki. Jak byś był katolikiem to zalecalbym, którąś z męskich wspólnot.
Jakieś rady czy da się to jeszcze naprawić?
@mirko_anonim: nigdy nie staniesz się tak prymitywny i nautralny jak ten typowy sebiks (bo on jest taki m.in. z powodu niskiej inteligencji), ale możesz się od niego nauczyć pewnych rzeczy jak np. tego ze większość podejmowanych decyzji nie jest wartych głębszej analizy. oprócz tego dochodzą takie oczywistości jak zbadanie teścia, sport, rywalizacja, osiąganie sukcesów i przewodzenie innym. no ale ogólnie nie słyszałem
- 65
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@vympayer: e tam wyjebongo w to, chad im spekluje córki, zostaną samotnymi madkami, a te znajdą beciaków. Tak było, jest i będzie. Ament
@vympayer: można łatwo to przełożyć 1:1 na wszystkie obszary mediów (nie tylko rządowych). Nigdy nie chodzi o rzetelne przedstawienie sprawy, o edukowanie ludzi, poszerzanie horyzontów. Mają być kliknięcia mają być emocje ma być poprawność polityczna i mają być z tego pieniądze. Czy JAKAKOLWIEK dziedzina natury lub kultury jest właściwie/realnie/rzetelnie przez media przedstawiana? Moim zdaniem, z wyjątkiem niektórych programów przyrodniczych - nie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SlowSnake: fajna, zabawna, otwarta, tylko na mnie nie mogłaby patrzeć
@SlowSnake: to powinno wisieć w nagłówku tagu.
źródło: 1000057715
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@maszynista_grot: ja bym wolał bez paznokci i malowania włosów czy twarzy, golenie to tylko nogi i pachy - a tak to cała reszta zbędna, lepsza natura
one tego nie robią dla swojego faceta tylko dla atencji ogólnej
@Apiro: Oczywiście, że robią to dla atencji. Podobnie jest zresztą z ubraniami. Jak laska zakłada jakieś legginsy które robią dupsko to nie zakłada ich dla faceta a po to żeby się poczuć lepiej sama ze sobą i skończymy w końcu z tym p----------m bo aż mózg w poprzek staje.
13
Mężczyzno, oddaj pierścionek zaręczynowy kobiecie w sytuacji zerwania zaręczyn!

W imię jakiejś starej tradycji. To jest właśnie główny problem. Niszczy się tradycję uciskającą kobiety, ale dalej podtrzymuje się tę, która robi z mężczyzn frajerów.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 109
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@maszynista_grot: takiego człowieka należy po prostu wyprosić ze swojego domu
kobieta okazuje mężczyźnie szacunek właśnie za sprawą usługiwania mu, szczególnie w kuchni, gdy wraca zmęczony z kołchozu
kobieta okazuje mężczyźnie szacunek właśnie za sprawą usługiwania mu, szczególnie w kuchni, gdy wraca zmęczony z kołchozu
@Zopyross: dokładnie tak, po takiej akcji była by eksmisja księżniczki
- 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 30
Chyba, że jesteś chadem.
Wtedy ona klęka.
Wtedy możesz wszystko.
Wtedy jej się podoba.
Gadzi mózg. Hipergamia. Biologia. Natura.
Wtedy ona klęka.
Wtedy możesz wszystko.
Wtedy jej się podoba.
Gadzi mózg. Hipergamia. Biologia. Natura.
źródło: 1000023402
Pobierz@SlowSnake
To absolutnie niezawodny przepis na to, by awansować na zaszczytne stanowisko "najlepszego przyjaciela"
A to obiecywane "nieskończone szczęście" poczujesz dokładnie w momencie, gdy z uśmiechem na ustach wymieni cię na kogoś, kto zamiast nudnej stabilizacji dostarczy jej prawdziwej karuzeli emocji i/lub odpowiednio wyższego statusu społecznego.
To absolutnie niezawodny przepis na to, by awansować na zaszczytne stanowisko "najlepszego przyjaciela"
A to obiecywane "nieskończone szczęście" poczujesz dokładnie w momencie, gdy z uśmiechem na ustach wymieni cię na kogoś, kto zamiast nudnej stabilizacji dostarczy jej prawdziwej karuzeli emocji i/lub odpowiednio wyższego statusu społecznego.
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zmij30: prawdę napisałeś. Do tego to wszystko zmierza. Normictwo przyjmie tę reformy bezrefleksyjnie i pociągnie świat na dno
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
przy uskutecznianiu owej czynności, poczuł, że to jednak wstrętne, nieracjonalne, uwłaczające
@zmij30: nie dali nigdy, a tak btw. to świat sam w sobie jest wstrętny i nieracjonalny
- 2
- 4
Dzisiejsze zmęczenie przez które moje myśli błądzą, a także wpis @omega33 o tym jak obecność kobiet na grupach czy forach powoduje wysyp spermiarzy (dodam też, że simpów i białorycerzy) niszcząc ostatecznie grupę i pozbawiając jej. Jak zwykle kiedy temat tych kreatur (nie nie k0biet) wypłynął, zacząłem się zastanawiać co oni mają w głowie. Tym razem przyszło coś więcej niż walaszkowe "niewiele".
Co do spermiarzy to dość oczywiste, że mała głowa zastąpiła dużą.
Co do spermiarzy to dość oczywiste, że mała głowa zastąpiła dużą.
źródło: Dylemat_więźnia
Pobierz@vympayer: jesteś tym kim quashtan myśli, że jest (nie będę go tagował, bo tu przyjdzie jeszcze i zacznie nas nazywać normikami i inne takie, no po prostu nie chce mieć do czynienia z tym autystą). Dla niektórych ciężko jest pojąć, że obie płcie potrzebują własnych przestrzeni
- 2
@omega33: Momentawi bawi mnie jak wszystkich wyzywa od failed normie i niemożności normie do pogodzenia się z faktami. Kiedy ja wprost przyznaję, że jestem failed normie i że przegrałem większość życiowych szans.
Nie zgłębiałem się w jego działalność, ale brzmi trochę z wypowiedzi jak ktoś kto kreuje się na "true przegrywa", a z czasem pewnie wyjdzie jak ten który zbierał z frajerów kasę a pukał borderkę/n--------ę i został wyklęty za
Nie zgłębiałem się w jego działalność, ale brzmi trochę z wypowiedzi jak ktoś kto kreuje się na "true przegrywa", a z czasem pewnie wyjdzie jak ten który zbierał z frajerów kasę a pukał borderkę/n--------ę i został wyklęty za


























Dlaczego na tagu jest hejt na #redpill? Nie czaje tego. Skoro #blackpill mówi o tym że wygląd jest najważniejszy to przecież hipokryzją jest mówienie że looksmaxxing nic nie daje a redpill to cope. Tych serio przystojnych jest niewiele w społeczeństwie to skoro wygląd ma znaczenie to chyba dobrze że ktoś chce poprawiać swój wygląd i być wyżej niż przeciętny skoro ma możliwości.