Tak bardzo mi szkoda
że w tym kraju nie ma żadnej sieci handlowej premium
i zostawiliśmy zostawieni na pastwę #dino #biedronka #lidl #kaufland #auchan #carrefour

Bardzo sie wtedy nie miło zaskoczyłem jak zamiast Almy w galerii handlowej zobaczyłem Biedronke ( ͡° ʖ̯
Lukardio - Tak bardzo mi szkoda
że w tym kraju nie ma żadnej sieci handlowej premium
...

źródło: Bez tytułu

Pobierz

Czy żałujesz że w Polsce nie ostała się żadna sięc handlowa premium?

  • tak 24.7% (53)
  • jeszcze jak 8.8% (19)
  • raczej tak 4.7% (10)
  • wszystko mi jedno 23.3% (50)
  • raczej nie 7.0% (15)
  • nie 15.8% (34)
  • zdecydowanie nie 15.8% (34)

Oddanych głosów: 215

Lukardio - Tak bardzo mi szkoda
że w tym kraju nie ma żadnej sieci handlowej premium
...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach