Na Ukrainie wrze po tym, co zrobili kibice Legii. "Skandal, prowokacja"

Kibice stołecznego klubu pomimo interwencji szefa ds. bezpieczeństwa Szachtara, wnieśli baner na trybuny. Jak na całą sytuację zareagowały ukraińskie media? Już zaczęły pisać o "prowokacji", a nawet wspomniały o prezydencie Polski - Karolu Nawrockim.
z- 53
- #
- #
- #
- #















