#gielda Polecam kupić nawet dla beki akcje Virgin Galactic (ticker SPCE). SpaceX będzie wchodził na giełdę z bardzo podobnym (SPCX) więc szansa na to, że ludzie będą się mylić jest dość spora. Sam virgin ma małą kapitalizację, mimo że firma w zasadzie umarła to może na chwilę odżyć, więc jak ktoś chce jakiegoś smieciarza złapać, to może tego
Niesamowite, że teraz wszystko szkodzi, że olej, że mleko, że kąpiel codziennie, że spanie na prawym boku, wszystko jest złe, z wyjątkiem pracy 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. To wciąż jest super. #pracbaza #praca
@Sleepypl: mylisz się, praca 8 godzin dziennie to niewystarczające zaangażowanie, brak szacunku i lekceważące podejście do pracodawcy. Musisz się jak najszybciej poprawić w tej kwestii.
Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 lat stracone na to świństwo. Straciłem pracę, partnerkę, wszystko co miało barwy stało się czarno białe.
Pojedyńcze strzały i próby zaprzestania nie pomogły.
Aktualnie wspieram się Anticolem, mam wsparcie terapeuty, wczoraj byłem pierwszy raz na mityngu AA - z pewnością nie ostatni - słucham podcastów, znalazłem nową zajawkę którą wypełniam głowę, zacząłem spacerować.
ze jedno p--o raz na jakis czas to nie jest problem
@redorbiter: a jaki to problem? trzymam kciuki za opa, bo znam problem z najbliższej perspektywy i dużo mnie kosztowało i kosztuje, zależność od cierpienia osób uzależnionych, ale drogie chłopaki, to, że z tych czy innych powodów sprd sobie życie, zdrowie, relacje z ludźmi, w związku z brakiem właściwego podejścia do alkoholu, to był i pozostanie Wasz problem. Ja wiem,
@KrolWlosowzNosa: To chyba jakis syndrom oswieconego alkoholika, mial problem, walczy z nim to przyjmuje strategie ze bedzie wmawial wszystkim w okolo ze wypicie piwa raz na ruski rok to zbrodnia bo on walil dzien w dzien i stalo co sie stalo
Jak się żonate i dzieciate chuopy 40-50+ zbiorą przy jednym stole np. na weselu i wjedzie temat małżeństwa i witaminek to człowiek czuje się jakby siedział z Mireczkami z tagu #blackpill #p0lka #zwiazki
@Instynkt: najlepiej jak mówią "nie żeń się młody, nie żeń", odpowiadasz: "Nie zamierzam". I wtedy wujek zalicza system error, bo instrukcji brak i nie wie co powiedzieć.
tę stronę p----------o, połowa wpisów wieczorami w tygodniu to jest komentowanie jakich gownoprogramów w tv. Ta się j---e z tym a ta z tamtym, wow wow. Ile można czarnolistować ten syf
Jak miałem 16 lat to zastanawialiśmy się kto to ogląda i mieliśmy bekę z boomerów. Teraz wy, k---a, mirki j----e tymi boomerami sami zostaliście. Jesteście jak te rurkowce co chcą na dnie Rowu Mariańskiego tylko żreć i żyć.
źródło: 1000055251
Pobierz