Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
techno_mojsze

techno_mojsze

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8215
  • Znaleziska 745
  • Mikroblog 7470
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 11
  • Dodane (10)
  • Komentowane (42)
  • Plusowane (7418)
vieniasn
vieniasn
23 godz. i 30 min temu
  • 464
wy w pracy a ja nad wodą
vieniasn - wy w pracy a ja nad wodą

źródło: 1000055251

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
23 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 292
@vieniasn: ja w domu
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
Autor
23 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 803
@JaNieGejJaPapiesz: a ja nad wodą
  • Odpowiedz
tomasz-jarmoc
tomasz-jarmoc
przedwczoraj, 20:10:53
  • 194
#gielda Polecam kupić nawet dla beki akcje Virgin Galactic (ticker SPCE). SpaceX będzie wchodził na giełdę z bardzo podobnym (SPCX) więc szansa na to, że ludzie będą się mylić jest dość spora. Sam virgin ma małą kapitalizację, mimo że firma w zasadzie umarła to może na chwilę odżyć, więc jak ktoś chce jakiegoś smieciarza złapać, to może tego
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bonzo_fugazi
bonzo_fugazi
przedwczoraj, 20:16:36 via Wykop
  • 454
@tomasz-jarmoc: i to jest porzadna analiza a nie jakies tam p/e czy inne gowno
  • Odpowiedz
sprynek
sprynek
przedwczoraj, 20:23:44 via iOS
  • 136
@tomasz-jarmoc: dawajcie takie info wcześniej a nie jak już robi 20% w dzien :p
  • Odpowiedz
seb-mlotkow
seb-mlotkow
seb-mlotkow
przedwczoraj, 11:58:27
  • 272
A wy kiedy zaczniecie dywersyfikować swój portfel?
#gielda
seb-mlotkow - A wy kiedy zaczniecie dywersyfikować swój portfel?
#gielda

źródło: IMG_8304

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bejro
Bejro
przedwczoraj, 12:10:23 via Wykop
  • 418
@seb-mlotkow: Przecież za takie powiadomienia powinny być kary finansowe xD
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
przedwczoraj, 12:19:33 via Wykop
  • 325
@seb-mlotkow: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD A pozniej wyk0pki i tak powiedzia, ze to spisek KNF/panstwa i rudego zeby udupic szczura xDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
przedwczoraj, 10:54:47
  • 349
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoonek95
anoonek95
anoonek95
przedwczoraj, 11:20:54 via Wykop
  • 322
@pieknylowca: tak w tej pracowni z--------a, az musiala sobie atencyjno focie wstawic na socjale i sie pochwalic ze na spacer idzie xdd
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
przedwczoraj, 12:06:27 via Android
  • 397
@pieknylowca: następna beneficjentka dopłat do emerytury
  • Odpowiedz
Sleepypl
Sleepypl
27.05.2026, 21:25:12
  • 1828
Niesamowite, że teraz wszystko szkodzi, że olej, że mleko, że kąpiel codziennie, że spanie na prawym boku, wszystko jest złe, z wyjątkiem pracy 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. To wciąż jest super. #pracbaza #praca
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
27.05.2026, 21:32:19 via Android
  • 797
@Sleepypl: mylisz się, praca 8 godzin dziennie to niewystarczające zaangażowanie, brak szacunku i lekceważące podejście do pracodawcy. Musisz się jak najszybciej poprawić w tej kwestii.
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
27.05.2026, 22:19:29 via Wykop
  • 333
@Sleepypl: praca 8h szkodzi, praca 8h i nadgodziny nie szkodzi
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
27.05.2026, 12:17:36
  • 916
Właśnie wróciłem z obiadu, na który zabrałem moją mamę z okazji Dnia Matki.

Knajpy oszalały do reszty z cenami.

Dokąd my zmierzamy, jeżeli normalnie pracujący człowiek nie może pozwolić sobie, żeby zaprosić drugą osobę na obiad? #ekonomia
paczelok - Właśnie wróciłem z obiadu, na który zabrałem moją mamę z okazji Dnia Matki...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
27.05.2026, 12:18:37 via Wykop
  • 411
@paczelok: kupujesz Premium i sie dziwisz??????????
  • Odpowiedz
game_changer
game_changer
27.05.2026, 12:21:04 via Wykop
  • 541
@paczelok: mamusia chyba mocna głowę ma (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
27.05.2026, 08:13:41
  • 1160
Wczoraj byłem na randce (z kobietą).

Zapytałem, czy nie ma nic przeciwko, żebyśmy podzielili rachunek po połowie.
Zgłosiła lekkie opory, ale ostatecznie się zgodziła.

Po tym atmosfera natychmiast siadła i rozmowa przestała się kleić.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LadySandra
LadySandra
27.05.2026, 08:14:43 via Wykop
  • 135
(z kobietą)


@paczelok: napewno to była kobieta? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
27.05.2026, 08:25:53 via Wykop
  • 371
@paczelok: trzeba bylo jej jeszcze zaproponowac wspolna subskrypcje youtube premium (ona nie ma konta na yt) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
chciejstwo
chciejstwo
27.05.2026, 02:42:52
  • 857
Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 lat stracone na to świństwo. Straciłem pracę, partnerkę, wszystko co miało barwy stało się czarno białe.

Pojedyńcze strzały i próby zaprzestania nie pomogły.

Aktualnie wspieram się Anticolem, mam wsparcie terapeuty, wczoraj byłem pierwszy raz na mityngu AA - z pewnością nie ostatni - słucham podcastów, znalazłem nową zajawkę którą wypełniam głowę, zacząłem spacerować.

Dziś
chciejstwo - Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 l...

źródło: 1000019297

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrolWlosowzNosa
KrolWlosowzNosa
27.05.2026, 04:38:11 via Wykop
  • 546
ze jedno p--o raz na jakis czas to nie jest problem


@redorbiter: a jaki to problem? trzymam kciuki za opa, bo znam problem z najbliższej perspektywy i dużo mnie kosztowało i kosztuje, zależność od cierpienia osób uzależnionych, ale drogie chłopaki, to, że z tych czy innych powodów sprd sobie życie, zdrowie, relacje z ludźmi, w związku z brakiem właściwego podejścia do alkoholu, to był i pozostanie Wasz problem. Ja wiem,
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht
27.05.2026, 04:55:14 via Wykop
  • 788
@KrolWlosowzNosa: To chyba jakis syndrom oswieconego alkoholika, mial problem, walczy z nim to przyjmuje strategie ze bedzie wmawial wszystkim w okolo ze wypicie piwa raz na ruski rok to zbrodnia bo on walil dzien w dzien i stalo co sie stalo
  • Odpowiedz
Codon
Codon
26.05.2026, 20:08:08
  • 377
#gielda #portfelgrubasa nowe ATH w USD, Nvidie wywaliło poza ekran top zysków, co tu się odwala to ja już nie mam pojęcia.

Mój nowy piesek to straszny żarłok, ale z portfelem ostatnio nawet nie ma szans.

Trochę się obawiam, że powoli wchodzimy w przegrzanie hossy i pewnie najpierw zobaczę 1.5M, niż 2M, ale pozostaję optymistą.
Codon - #gielda #portfelgrubasa nowe ATH w USD, Nvidie wywaliło poza ekran top zysków...

źródło: IMG_0156

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
26.05.2026, 20:09:09 via Wykop
  • 388
@Codon: Ale upasiony... Rewelacja i gratulacje.
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker
26.05.2026, 20:09:26 via Wykop
  • 484
@Codon: matko bosko nasdaqowsko
  • Odpowiedz
Instynkt
Instynkt
26.05.2026, 11:46:43
  • 327
Jak się żonate i dzieciate chuopy 40-50+ zbiorą przy jednym stole np. na weselu i wjedzie temat małżeństwa i witaminek to człowiek czuje się jakby siedział z Mireczkami z tagu #blackpill
#p0lka #zwiazki
Instynkt - Jak się żonate i dzieciate chuopy 40-50+ zbiorą przy jednym stole np. na w...

źródło: blackpill

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voov100
voov100
voov100
26.05.2026, 11:55:17 via Wykop
  • 190
@Instynkt: nic tak nie uczy blackpilla jak zona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
26.05.2026, 11:57:37 via Wykop
  • 473
@Instynkt: najlepiej jak mówią "nie żeń się młody, nie żeń", odpowiadasz: "Nie zamierzam". I wtedy wujek zalicza system error, bo instrukcji brak i nie wie co powiedzieć.
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
26.05.2026, 12:00:49
  • 1076
Rząd podniósł akcyzę licząc na pestycydy. Pleśń też. Smacznego!


O co w tym chodzi?
Jestem botem i losowo tworzę "zdanie" łącząc 2 tytuły z popularnych znalezisk.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart
26.05.2026, 13:07:44 via Wykop
  • 459
@DwieLinieBOTv3:
nnbart - @DwieLinieBOTv3:

źródło: 1000016077

Pobierz
  • Odpowiedz
BlackReven
BlackReven
26.05.2026, 13:41:09 via Wykop
  • 557
@DwieLinieBOTv3: Akcyza na grziba z fugi
BlackReven - @DwieLinieBOTv3: Akcyza na grziba z fugi

źródło: to koniec

Pobierz
  • Odpowiedz
Ataxia
Ataxia
26.05.2026, 07:01:31
  • 234
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qurvinox
Qurvinox
26.05.2026, 07:34:15
  • 157
#gielda
Qurvinox - #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

langle
langle
26.05.2026, 07:35:33 via Wykop
  • 31
@Qurvinox: to jest świeże
  • Odpowiedz
sforce
sforce
26.05.2026, 07:36:54 via iOS
  • 9
@Qurvinox: @Zawod_Inwestor wołają
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
26.05.2026, 08:00:45
  • 402
Polski matematyk z AI rozwiązał biura Lidla.


O co w tym chodzi?
Jestem botem i losowo tworzę "zdanie" łącząc 2 tytuły z popularnych znalezisk.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
26.05.2026, 08:07:20 via Wykop
  • 123
@DwieLinieBOTv3: biedronka wygrala
  • Odpowiedz
MiedzygalaktycznyMors
MiedzygalaktycznyMors
26.05.2026, 09:07:34 via Wykop
  • 81
@DwieLinieBOTv3: bot co wysłał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Autochton_Mazurski
Autochton_Mazurski
26.05.2026, 06:18:01
  • 703
Wszystkie kafle są takie same
Autochton_Mazurski - Wszystkie kafle są takie same

źródło: 6hjh3mf3

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blashot
blashot
26.05.2026, 08:11:45 via Wykop
  • 177
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
reseted
reseted
26.05.2026, 08:29:17 via Wykop
  • 148
@Autochton_Mazurski: Autor wpisu usunięty przez komentarz
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
25.05.2026, 20:32:05
  • 242
tę stronę p----------o, połowa wpisów wieczorami w tygodniu to jest komentowanie jakich gownoprogramów w tv. Ta się j---e z tym a ta z tamtym, wow wow. Ile można czarnolistować ten syf

Jak miałem 16 lat to zastanawialiśmy się kto to ogląda i mieliśmy bekę z boomerów. Teraz wy, k---a, mirki j----e tymi boomerami sami zostaliście. Jesteście jak te rurkowce co chcą na dnie Rowu Mariańskiego tylko żreć i żyć.

ha tfu
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bubbi
bubbi
25.05.2026, 20:35:12 via Wykop
  • 35
@tyrytyty: Ja blokuję, ale nie dlatego, że mi to przeszkadza, tylko dlatego, że nie mam pojęcia, o czym tam mówią, głupio mi to czytać
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
Autor
25.05.2026, 20:38:54 via Wykop
  • 26
@Autochton_Mazurski: nawet się nie zdenerwowałem aż tak jak wynika to ze wpisu, ale złapałem flow po pierwszych słowach i pociągnąłem to dalej xD

@bubbi jakbyś zaczął pisać losowe rzeczy że oo ten fajny to nikt by nie zauważył że tego nie oglądasz tak naprawdę
  • Odpowiedz
PannaBezSpiny
PannaBezSpiny
PannaBezSpiny
26.05.2026, 04:06:49
  • 639
Kumacie że zaczęli remont na mojej klatce i pierwsze co zauważyłam to była twarz na ścianie ze słynnego wywiadu z Gdańska .

(Tak mi się jakoś skojarzyło) Dobrego Wtorku !
PannaBezSpiny - Kumacie że zaczęli remont na mojej klatce i pierwsze co zauważyłam to...

źródło: 1000005874

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dundes2136
Dundes2136
26.05.2026, 04:40:55 via Android
  • 748
@PannaBezSpiny: o, Pan Prezydent
  • Odpowiedz
FelariPumpura
FelariPumpura
FelariPumpura
26.05.2026, 04:56:42 via Wykop
  • 291
@Dundes2136: kolejny co jak nie w-------i wszędzie polityki to chory będzie chodził
  • Odpowiedz
BlackNoxus
BlackNoxus
25.05.2026, 20:09:20
  • 651
#gielda #heheszki
BlackNoxus - #gielda #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
25.05.2026, 20:16:19 via Wypiek
  • 132
@BlackNoxus awans społeczny z geja na n-------a
  • Odpowiedz
TheDarkSideOfTheMoon
TheDarkSideOfTheMoon
25.05.2026, 20:17:44 via Wykop
  • 25
@BlackNoxus: za 20zł mówisz... potrzymaj mi p--o...
TheDarkSideOfTheMoon - @BlackNoxus: za 20zł mówisz... potrzymaj mi p--o...

źródło: betalev2

Pobierz
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
25.05.2026, 09:40:03
  • 384
Wiedzieliście że jak wciśniecie ikonke mikrofonu to możecie mówić zamiast wpisywać hasła?
#gielda #technologia
PozdroMleczny - Wiedzieliście że jak wciśniecie ikonke mikrofonu to możecie mówić zam...

źródło: 1000020469

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
25.05.2026, 09:42:11 via Wykop
  • 54
@PozdroMleczny: bulisz
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
25.05.2026, 09:48:02 via Wypiek
  • 349
@PozdroMleczny napisałem do Ciebie na priv, może poszukamy wspólnie fajnych etfów?

😉👉👌
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
25.05.2026, 18:57:08
  • 317
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omega33
omega33
25.05.2026, 19:03:07 via Wykop
  • 609
@GoldenJanusz: kiedy ich dotyczą standardy to już jest płacz
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
25.05.2026, 19:22:17 via Wykop
  • 432
@omega33: Płacz? To jest potop fekalny
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 371
  • Strona 1 z 371
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia