siemajd1 siemajd1 8 godz. i 18 min temu via Wykop 4 + @zazdrosny: u ciebie moze nie, ale u kogos napewno takj
siemajd1 siemajd1 8 godz. i 6 min temu via Wykop 2 + @zazdrosny: pewnie jako mini przekaske w drodze do pracy, dosc ambitny plan jak na ciebie i twoje mozliwosci
zazdrosny zazdrosny 10 godz. i 26 min temu 17 + na razie się przewracam, prędkość wytracam na zakręciemój tata też zawsze butelkę miał w kredensie
siemajd1 siemajd1 8 godz. i 15 min temu via Wykop 1 + @zazdrosny: twoj ojciec dobrze zrobil, a jesli chodzi o kasie to ma chyba dziwniejsze fetysze niz ja wiec nie zdziwilabykm sie jakby ta informacja byla prawdziwa
siemajd1 siemajd1 8 godz. i 8 min temu via Wykop 0 + @zazdrosny: ja glupoty, a ty kasie, oboje nie narzekamy
siemajd1 siemajd1 wczoraj, 01:38:11 2 + z-------m kopa dzisiaj 1-2h temu jakiemus typowi a czemu to nie wiem i kto to byl a c--j w to juz lol
siemajd1 siemajd1 23 godz. i 57 min temu 2 + ludzie na osce wzrok odwracaja od mn jak tylko mnie zobacza, wsm smieszy mnie to nawet xdd
Prawdziwy_Oponiarz Prawdziwy_Oponiarz 23 godz. i 29 min temu via Wykop 1 + @teluch: ale można być aż tak irytującym
siemajd1 siemajd1 wczoraj, 04:25:46 0 + ja pitole, ale przecpana i przepita jestem, a dzien sie dopiero zaczyna
paluszki_rybne paluszki_rybne 23 godz. i 58 min temu via iOS 0 + @siemajd1: kolejna zulica jak zssraua
siemajd1 siemajd1 wczoraj, 02:53:07 2 + ja dzisiaj 5 osob wykonczylam, przepilam i przecpalam no i wsm tak do 10:00 nie mam co robic xddddd
NiesmiesznyPan NiesmiesznyPan wczoraj, 02:57:15 via Android 0 + @siemajd1 co do nozdrza wjechało? ( ͡º ͜ʖ͡º)
siemajd1 siemajd1 wczoraj, 01:47:57 1 + jednoxzesnie czuje wstyd i dume, bo najgorsze p----y co w pierdlu siedzialy po 10-15 lat uwazaja mnie za p----------a bardzo xpp
siemajd1 siemajd1 przedwczoraj, 16:42:26 1 + patologia z balut uwaza mnie za patologie, karuzela s----------a
talmudyczny_triumfalizm talmudyczny_triumfalizm przedwczoraj, 16:44:05 via Android 0 + @siemajd1 jakie masz z nimi kontakty
siemajd1 siemajd1 przedwczoraj, 16:33:45 0 + ja dzisiaj dostalaam dwa razy kosa w leb ale przezylam xpp
siemajd1 siemajd1 przedwczoraj, 15:38:33 0 + kryminalisci najgorsi powiedzieli ze jestem pierdoonieta i przecpana ostro, czuje sie wyrozniona
siemajd1 siemajd1 przedwczoraj, 15:44:19 via Wykop 0 + @kocha_to_poczeka: jednemu lape przebilam dzisiaj bo mi sie cos u-----o xpp
siemajd1 siemajd1 przedwczoraj, 12:38:06 0 + szluga krece i wale takiego cwaniaczka na p---e chyba zara bo sie cos pruje i za bardzo sie napina(z kosa wyskakuje od razu)
siemajd1 siemajd1 przedwczoraj, 11:05:04 0 + ja pitole, ale z marginesem spolecznym sie bujam, kazdy karany
siemajd1 siemajd1 przedwczoraj, 11:32:47 via Wykop 0 + @arasxdd: ja bylam zawsze tym zlym towarzystwem
siemajd1 siemajd1 przedwczoraj, 02:55:18 1 + mnie to alvo wiezienie albo psychiatryk czeka, nie ma innej drogi
siemajd1 siemajd1 przedwczoraj, 03:05:45 via Wykop 0 + @kondonowiczwojciech: a to zwal i mojego, ale ostroznie, ten sprzet ma ponad 30cm
siemajd1 siemajd1 przedwczoraj, 03:57:15 via Wykop 0 + @kondonowiczwojciech: po mordzie jedynie bd cie bic
siemajd1 siemajd1 przedwczoraj, 04:08:19 via Wykop 0 + @kondonowiczwojciech: nie miesci sie w obiektywie
siemajd1 siemajd1 przedwczoraj, 02:57:09 0 + se tak mysle, ze jak wjade na kryminal i zacznie ze mnie wszystko schodzic to ja sie albo przekrece albo przezyje najtrudniejszy odwyk w zyciu
zazdrosny zazdrosny przedwczoraj, 00:41:14 14 + ciekawe jakby huop nie miał ślepoty umysłu.. może by jakimś malarzem został? ciekawe czy huopa by przyjęli na asp!!( ͡° ᴥ ͡°)
siemajd1 siemajd1 przedwczoraj, 02:24:07 via Wykop 3 + @zazdrosny: chlopa moze by nie przyjeli na asp, ale do kfc zawsze xdddddddd
kondonowiczwojciech kondonowiczwojciech przedwczoraj, 00:41:25 1 + A ja zazdrosny źródło: IMG_5823 Pobierz
siemajd1 siemajd1 przedwczoraj, 02:16:16 2 + dzisiejszy odcinek przygod siemajd1 odbywa sie w lesie źródło: IMG_0312 Pobierz