Tak wygląda ukończona szafka. Powiem tak: D00py nie urywa, ale pomoże mi trochę uporządkować rzeczy, które leżały w moim pokoju i zbierały kurz... Dzisiaj też sporo rzeczy wyrzuciłem, a jutro po pracy będę kontynuował zabawę. Cici jeszcze nie ochrzciła szafki skacząc na nią lub przebywając w środku szafki. Pewnie nadal boi się nowej rzeczy 😅...
@Dajcie_zyc223: mam semtymemt do Wawela jako były akcjonariusz, ale nie kupuję ich produktów. Rozumiem, że celują w sektor premium, ale chamski downsizing nie pomaga w postrzeganiu ich jako premium. Firma w rękach niemieckich, w obecnych czasach trzeba się cieszyć że produkują jeszcze w PL xd
Wchodząc pod koniec stycznia w Pekao SA już 10% na plusie, a tu jeszcze dywidenda 9% spłynie za moment. Bardzo mi się podobają spółki dywidendowe, polećcie jeszcze jakieś ʕ•ᴥ•ʔ
@perfumowyswir: z zagranicznych polecam Anglię i ich dywidendowych mocarzy: BATS, Unilever, Rio Tinto. Chociaż imho mniejszy potencjał do wzrostów to pewniejsza dywidenda i dodatkowo dobrze trzymają wartość w czasie korekt.
Opłaca się mieć IKE/IKZE jeżeli nie planuje wypłacać tego po 60/65 r.ż? Czy lepiej po prostu normalnie inwestować i co roku wpisywać do pitu stratę (Bo tutaj się nie zarabia ofc ( ͡°͜ʖ͡°))?
#polskiedrogi #wypadki kierujący osobowym BMW miał wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Samochód uderzył w bok autobusu linii L-44. Siła zderzenia była na tyle duża, że autobus przewrócił się na bok. Poszkodowanych zostało osiem osób. Najciężej ranna została starsza kobieta, która podczas zderzenia wypadła z wnętrza autobusu na jezdnię. https://miejskireporter.pl/bmw-wbilo-sie-w-autobus-miejski-pojazd-przewrocil-sie-na-bok/
źródło: image
Pobierz