Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sstep95741
sstep95741
Profil firmowy

sstep95741

Dołączył 4 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 71
  • Znaleziska 2
  • Mikroblog 69
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
ParadygmatYT
ParadygmatYT
16.06.2026, 14:42:44
  • 73
#gielda Tak zwana dominacja genetyczna. Dobry papier zawsze się obroni
ParadygmatYT - #gielda Tak zwana dominacja genetyczna. Dobry papier zawsze się obroni

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sstep95741
sstep95741
sstep95741 16.06.2026, 16:46:19 via Wykop
  • 1
@ParadygmatYT: spółki VALUE zawsze rosną w obliczu spadków napompowanych wydmuszek
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
13.06.2026, 07:26:18
  • 41
dziś rożowa prowadzi ponad 200 km trzeba zachowac spokój
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sstep95741
sstep95741
sstep95741 13.06.2026, 10:01:39 via Wykop
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: ja wolę nie pić niż dać swojej prowadzić choćby 3km
  • Odpowiedz
ciupaplik
ciupaplik
ciupaplik
05.06.2026, 19:14:58
  • 8
#gielda Ej korekty też są potrzebne, bez korekty sie nie najesz…
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sstep95741
sstep95741
sstep95741 05.06.2026, 19:22:30 via Wykop
  • 1
@Hazzy90: w takim razie margin call będzie ciosem śmiertelnym
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
23.05.2026, 18:36:09
  • 85
spędziłem cały dzień na słońcu i jestem najbardziej czerwonym gościem na tym forum dyskusyjnym
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sstep95741
sstep95741
sstep95741 24.05.2026, 07:29:07 via Wykop
  • 0
@vieniasn: bardziej czerwony niż CzerwonyJakWig?
  • Odpowiedz
Vanlid
Vanlid
20.05.2026, 13:43:38
  • 125
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sstep95741
sstep95741
sstep95741 20.05.2026, 19:03:07 via Wykop
  • 2
@Vanlid: powrót na który nie zasłużyliśmy
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
15.05.2026, 01:25:16
  • 221
Dawniej się pisało, że nocna to już nie nocna. Ale wtedy siedziało tu parę osób, dostawało się plusy i jakoś to szło do przodu.

Teraz dopiero nocna to nie nocna. Siedzi tu max 5 osób. Dramat.
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sstep95741
sstep95741
sstep95741 15.05.2026, 05:20:12 via Wykop
  • 3
@Sportler: pozakładali rodziny, porobili dzieci i ogarniają życie z dnia na dzień
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
11.05.2026, 06:19:57
  • 602
#rosja
CipakKrulRzycia - #rosja

źródło: 1000000579

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sstep95741
sstep95741
sstep95741 11.05.2026, 15:32:20 via Wykop
  • 4
@CipakKrulRzycia: męże obok brak, bo zapewne zapił się na śmierć
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
04.05.2026, 08:00:15
  • 316
Nie ma to jak fachowa analiza z bankiera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #meczennicyxtb
RunningMan - Nie ma to jak fachowa analiza z bankiera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #meczennic...

źródło: IMG_1991

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sstep95741
sstep95741
sstep95741 04.05.2026, 20:07:10 via Wykop
  • 0
@breakdown1: bankier to osobliwe uniwesum internetu. Ciężko mi wyobrazić sobie profil psychologiczny typowego usera, który bije tam pianę
  • Odpowiedz
Akinori456
Akinori456
13.04.2026, 18:16:13
  • 31
Tak wygląda ukończona szafka. Powiem tak: D00py nie urywa, ale pomoże mi trochę uporządkować rzeczy, które leżały w moim pokoju i zbierały kurz...
Dzisiaj też sporo rzeczy wyrzuciłem, a jutro po pracy będę kontynuował zabawę.
Cici jeszcze nie ochrzciła szafki skacząc na nią lub przebywając w środku szafki. Pewnie nadal boi się nowej rzeczy 😅...

#przegryw #przegrywpo30tce #gehenna #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
Akinori456 - Tak wygląda ukończona szafka. Powiem tak: D00py nie urywa, ale pomoże mi...

źródło: 20260413_200651

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
sstep95741
sstep95741
sstep95741 13.04.2026, 20:01:32 via Wykop
  • 1
@PfefferWerfer: tak, też to mam. Paździerz niesamowity, drzwi tak cienkie, że gną się przy mocniejszym ruchu otwierania/zamykania
  • Odpowiedz
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
12.04.2026, 05:32:32
  • 190
#krakow #wawel #biedronka

Biedra zrywa umowę z polskim producentem Wawel, co wpłynie na zmniejszenie jego dochodów o 20%.

Biedra od dawna wprowadza swoje podróby marki Magnetic.

Sklepy
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sstep95741
sstep95741
sstep95741 12.04.2026, 07:35:22 via Wykop
  • 1
@Dajcie_zyc223: mam semtymemt do Wawela jako były akcjonariusz, ale nie kupuję ich produktów. Rozumiem, że celują w sektor premium, ale chamski downsizing nie pomaga w postrzeganiu ich jako premium. Firma w rękach niemieckich, w obecnych czasach trzeba się cieszyć że produkują jeszcze w PL xd
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
10.04.2026, 07:44:27
  • 1
#gielda

Wchodząc pod koniec stycznia w Pekao SA już 10% na plusie, a tu jeszcze dywidenda 9% spłynie za moment. Bardzo mi się podobają spółki dywidendowe, polećcie jeszcze jakieś ʕ•ᴥ•ʔ
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sstep95741
sstep95741
sstep95741 10.04.2026, 08:02:01 via Wykop
  • 0
@perfumowyswir: z zagranicznych polecam Anglię i ich dywidendowych mocarzy: BATS, Unilever, Rio Tinto. Chociaż imho mniejszy potencjał do wzrostów to pewniejsza dywidenda i dodatkowo dobrze trzymają wartość w czasie korekt.
  • Odpowiedz
sstep95741
sstep95741
sstep95741 10.04.2026, 08:43:23 via Wykop
  • 1
@vladi_putin: tak, dywidenda wjeżdża bez podatku
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
10.04.2026, 07:02:35
  • 2
Dokonałem, dokonałem zakupu cd projekt #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sstep95741
sstep95741
sstep95741 10.04.2026, 08:07:39 via Wykop
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment: mam trochę CDR kupionego po dobrej cenie, na jakie wydanie czekać? Choć obawiam się że nie powtórzą cyberpunkowego hypu.
  • Odpowiedz
Niemcy_wygraja_euro
Niemcy_wygraja_euro
Niemcy_wygraja_euro
10.04.2026, 06:14:27
  • 1
Opłaca się mieć IKE/IKZE jeżeli nie planuje wypłacać tego po 60/65 r.ż? Czy lepiej po prostu normalnie inwestować i co roku wpisywać do pitu stratę (Bo tutaj się nie zarabia ofc ( ͡° ͜ʖ ͡°))?

#gielda
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sstep95741
sstep95741
sstep95741 10.04.2026, 07:50:45 via Wykop
  • 1
@Niemcy_wygraja_euro:
Nie, do wyboru masz wszystko to co oferuje dany broker. ETF, ETC, spólki notowane na giełdach zagranicznych, co chcesz
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
04.04.2026, 06:03:58
  • 766
#polskiedrogi #wypadki kierujący osobowym BMW miał wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Samochód uderzył w bok autobusu linii L-44. Siła zderzenia była na tyle duża, że autobus przewrócił się na bok. Poszkodowanych zostało osiem osób. Najciężej ranna została starsza kobieta, która podczas zderzenia wypadła z wnętrza autobusu na jezdnię.
https://miejskireporter.pl/bmw-wbilo-sie-w-autobus-miejski-pojazd-przewrocil-sie-na-bok/
wscieklykabanos - #polskiedrogi #wypadki kierujący osobowym BMW miał wjechać na skrzy...

źródło: eZy-Watermark_03-04-2026_06-28-55-6510PM-1024x576

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sstep95741
sstep95741
sstep95741 04.04.2026, 07:53:36 via Wykop
  • 1
@Tymajster: odblokowałeś wspomnienia. Elephant rlz :D
  • Odpowiedz
Jadowityssak
Jadowityssak
Jadowityssak
20.03.2026, 16:35:51
  • 1029
Niedługo minie dwa lata odkąd użytkownik @Sylvio19 pojechał poruchać i tyle go widzieli xD

#pornopani #heheszki #niewiemjaktootagowac #kroliczkisylvio
Jadowityssak - Niedługo minie dwa lata odkąd użytkownik @Sylvio19 pojechał poruchać i...

źródło: sylvio

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sstep95741
sstep95741
sstep95741 20.03.2026, 19:25:41 via Wykop
  • 3
@Jadowityssak: dobry wariat to był, łezka się w oku kręci
  • Odpowiedz
F....._
F....._
konto usunięte 20.03.2026, 07:15:59
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sstep95741
sstep95741
sstep95741 20.03.2026, 08:06:37 via Wykop
  • 0
@Firlej_: Robert Robinson to ty?
  • Odpowiedz
Pietrzykowski
Pietrzykowski
26.01.2026, 05:13:17
  • 14
Nigdy w życiu takiej szklanki nie widziałem, nie da rady nawet 5 metrów przejść XD

#szczecin
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sstep95741
sstep95741
sstep95741 26.01.2026, 05:57:36 via Wykop
  • 0
@Pietrzykowski: większa od tej?
https://www.youtube.com/watch?v=YkODCUDqwmI
sstep95741 - @Pietrzykowski: większa od tej?
https://www.youtube.com/watch?v=YkODCUDq...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking