#polskiedrogi #wypadki kierujący osobowym BMW miał wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Samochód uderzył w bok autobusu linii L-44. Siła zderzenia była na tyle duża, że autobus przewrócił się na bok. Poszkodowanych zostało osiem osób. Najciężej ranna została starsza kobieta, która podczas zderzenia wypadła z wnętrza autobusu na jezdnię. https://miejskireporter.pl/bmw-wbilo-sie-w-autobus-miejski-pojazd-przewrocil-sie-na-bok/
@wscieklykabanos jeśli sprawca jest odpowiednio ustawiony to sąd orzeknie, że w takim aucie to nie czuć prędkości i poszkodowani sami są winni, że wybrali autobus zamiast wypasionego samochodu.
@wscieklykabanos: Dlatego należy wyciąć drz... tzn. usunąć autobusy z jezdni! "Autobusy na buspasy". Młodemu człowiekowi nic by się nie stało gdyby nie ten przeklęty autobus. Winni są ci wszyscy, którzy bezmyślnie kochają zbiorkom! Komunikacja zbiorowa - tak, organizujmy ją, ale rozsądnie! A nie, że nawalą autobusów i cześć. A poza tym należy zbadać oznakowanie i równość drogi. Może jest tam tak n------e znakami "ustąp pierwszeństwa" lub sygnalizacją świetlną, że kierujący
https://miejskireporter.pl/bmw-wbilo-sie-w-autobus-miejski-pojazd-przewrocil-sie-na-bok/
źródło: eZy-Watermark_03-04-2026_06-28-55-6510PM-1024x576
Pobierzźródło: eZy-Watermark_03-04-2026_06-28-53-6230PM-1024x768
Pobierzźródło: eZy-Watermark_03-04-2026_06-28-54-4970PM-1024x768
Pobierzźródło: 1000012210
PobierzA poza tym należy zbadać oznakowanie i równość drogi. Może jest tam tak n------e znakami "ustąp pierwszeństwa" lub sygnalizacją świetlną, że kierujący
ale z tym autobusem to bez przesady.