Miruny weźcie coś doradźcie.
Przede mną budowa domu piętrowego 190m2. Start na wiosne.
1. Brać firmę do budowy SSO za 400k netto +8% VAT z materiałem czy brać polecanego Mietka który wycenił mi samą robociznę na 85-90k i ogarniać materiały samemu? Zastanawiam się o ile taniej udałoby mi się wybudować SSO gdybym sam ogarniał zakup materiałów i w jakim czasie udało by się to SSO zrobić. Za 400k najchętniej chciałbym dojść do
Przede mną budowa domu piętrowego 190m2. Start na wiosne.
1. Brać firmę do budowy SSO za 400k netto +8% VAT z materiałem czy brać polecanego Mietka który wycenił mi samą robociznę na 85-90k i ogarniać materiały samemu? Zastanawiam się o ile taniej udałoby mi się wybudować SSO gdybym sam ogarniał zakup materiałów i w jakim czasie udało by się to SSO zrobić. Za 400k najchętniej chciałbym dojść do








#budownictwo #budowadomu #budujzwykopem #psgaz
@Catmmando: no to zmuszają mnie do zamontowania pompy. Przecież nie będę czekał tyle czasu. Nawet 2 lat nie będę czekać jak nie ma gwarancji przyłączenia
@ATAT-2 jak nic nie wykombinuje to w dupie z tym gazem. Nawet nie podpisuje na razie tej umowy. Butli nie mogę zamontować bo nie znalazłbym na nią miejsca które jest wyłączone z produkcji leśnej. A nie mogę